پارچه کانتینری

چادر برزنت احمد، با 20سال سابقه در زمینه تولید پارچه های کانتینری پارچه های برزنتی انواع چادر ها ی مسافرتی و برزنتی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد ؛ لذا برای آشنایی بهتر شما با محصولات ما ، مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، باشد که مورد توجه شما قرار گیرد. یکی از دلایل اصلی استفاده از پارچه برای روکش کانتینری ، وزن سبک آن است. وسایل نقلیه سنگین به دلیل جابه جایی بار امکان استفاده از روکش های سنگین فلزی را ندارند. به همین دلیل پارچه های برزنتی مستحکم برای روکش بار در بین افرادی که در حوزه حمل بار فعالیت دارند، بسیار محبوب می باشد. همانطور که می دانید ضد آب بودن یکی از خاصیت های اصلی پارچه ها برزنتی می باشد. جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب باران به داخل از ویژگی های اصلی مشمع های کانتینری می باشد. یک ویژگی مهم دیگر غیر قابل اشتعال بودن یا نسوز بودن آنهاست. این پارچه ها به عنوان پوشش های خود خاموش شونده شناخته شده اند. مقاومت در برابر اشعه یو وی از دیگر ویژگی ها چادر کانتینری می باشد. برای خرید پارچه کانتینری با مشاورین ما در این مجموعه تماس حصال نمایید و بهترین پارچه کانتینری را خریداری نمایید.
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

پارچه کانتینری چیست؟

پارچه کانتینری نوعی پارچه مرغوب می باشد که در برابر عوامل محیطی و طبیعی مانند تابش شدید نور خورشید، گردو غبار،  باد و باران همچنین در برابر آتش سوزی مقاوم می باشد پارچه کانتینری به پارچه های خود خاموش شونده نیز معروف هستند و کاربرد های فراوانی دارند؛ این پارچه از انعطاف خوبی برخوردار بوده همچنین به خوبی در برابر عوامل شیمیایی مانند مواد اسیدی و بازی مقاومت می کند؛ پارچه کانتینری  از پلی استر یا کرباس در ابعاد مختلف تولید می شود.
پارچه کانتینری  قیمت پارچه کانتینری
 

کاربرد های پارچه کانتینری 

پارچه کانتینری کاربرد های فراوانی دارد و در بسیاری از مواقع به کمک ما می آید با توجه  به ویژگی های آن ازپارچه کانتینری  میتوان در شرایط متفاوت و مختلفی استفاده کرد.از کاربرد ها ی پارچه کانتینری با توجه به ضد آب بودن آن می توان به استفاده از این پارچه به عنوان پوششی در برابر باران برای محافظت از محصولات و مواد غذایی باارزش اشاره نمود همچنین می توان از پارچه کانتینری به عنوان پوشش و سرپناه برای مناطق زلزله زده استفاده کرد چرا که عایقی ضد آب است و در برابر گرما و تابش خورشید مقاوم می باشد. از دیگر کاربرد های پارچه کانتینری میتوان به  استفاده  از آن به عنوان داربست برای محافظت  از محصولاتی مانند چوب یا محصولاتی که باید از آنها در برابر باد، باران و و نور خورشید محافظت نمود ، اشاره کرد.از پارچه کانتینری میتوان برای محافظت از هجوم حشرات موذی به محصولات غذایی نیز استفاده کرد؛ همچنین برای محافظت از بار در حال حمل کامیون ها در برابر باران و تابش مستقیم نور خورشید نیز قابل استفاده است. شما می توانید برای تهیه انواع چادر کانتینری مرغوب با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت پارچه کانتینری

قیمت پارچه کانتینری به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل عبارت اند از ابعاد پارچه کانتینری، نحوه تولید پارچه کانتینری ، جنس پارچه کانتینری ،میزان مقاومت ، ضخامت آن و...شما مشتریان گرامی برای ازاطلاع از قیمت پارچه کانتینری می توانید با  ما تماس حاص فرمایید تا کارشناسان ما شما را در خرید بهترین  پارچه کانتینری مرغوب وارزان راهنمایی نمایند.

فروش پارچه کانتینری

چادر برزنت احمد باسالها سوابق درخشان به عنوان بهترین تولید کننده  پارچه کانتینری و پارچه ترانزیت مرغوب و مقرون به صرفه و با کادری حرفه ای دراین زمینه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در سراسر کشور می باشد؛ لذا شما مشتیان گرامی می توانید با شماره های درج شده در سایت یا با مراجعه به لینک شبکه ها ی اجتماعی ما برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید تا شمارا در انتخاب بهترین محصول راهنمایی نمایند.