فروش برزنت سقفی در شهریار

چادر احمد مرکز فروش برزنت سقفی در شهریار می باشد که با عرضه با کیفیت ترین نوع برزنت سقفی امکانات خوبی را برای استفاده از پارچه برزنت برای شما مشتریان عریز فراهم می کند. جهت کسب اطلاع از انواع پارچه برزنت و نحوه سفارش با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.
 

فروش برزنت سقفی در شهریار
 

برزنت سقفی در شهریار

در تعریف برزنت سقفی می توان گفت آن ها سنگین تر از پارچه های دیگر هستند و بسیار محکم می باشند به طوری که مقاومت بالای در برابر عناصر بیرونی دارند. این پارچه های برزنت از پلی استر با روکش وینیل ساخته شده اند. آن ها الیاف سنگین تری نسبت به پلی اتیلن دارند و در زمانی که نیاز به محافظت و پوشانندگی بیشتر است از این نوع برزنت استفاده می شود. از مهم ترین مزیت استفاده از برزنت سقفی می توان به سبک بودن آن ها اشاره کرد و این که انعطاف پذیری بالایی دارند و سبب می شوند از محصولات در برابر باد، باران، برف، رطوبت و.. محافظت کنند. از دیگر مزایای برزنت سقفی می توان به قیمت ارزان و مقرون به صرفه آن اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن  ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید.

ویژگی های برزنت سقفی در شهریار

برزنت سقفی کاربرد بسیاری در صنعت ساخت و ساز و حمل و نقل دارد، انتخاب و خرید پارچه های برزنت سقفی نیاز به تجزیه و تحلیل مشخصات آنها دارد. خصوصیات مهم پارچه برزنت شامل مقاومت در برابر آب، مقاومت، مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر سایش می باشند.
با شناخت مشخصات برزنت می توانید به راحتی مناسب ترین برزنت را انتخاب کنید. از نظر قیمت نیز برزنت های سقفی نسبت به سایر برزنت ها موجود در بازار از قیمت کمتری برخوردار هستند. شما می توانید آنها را در اندازه ها و شکل های مختلفی تهیه کنید و یا این که برای خود می توانید مدل های مختلفی را سفارش دهید تا برای شما بسازند.

انواع برزنت سقفی 

برزنت سقفی در طول و عرض های متفاوت تولید می گردد. این نوع محصولات دارای ویژگی های بسیاری زیادی است از جمله : 
 این نوع چادرها ضدآب می باشد و در برابر عوامل طبیعی بسیار مقاوم هستند.
برزنت ها نسبتا در برابر حرارت مقاوم هستند و در صورت آتش گرفتگی خاصیت خود خاموش شونده دارد. 
در برابر اشعه ماوراء بنفش (نور خورشید) نیز مقاومت خوبی دارند.

انواع پارچه سقفی برزنتی

پارچه سقفی برزنتی را می توان در دو نوع ثابت و متحرک نصب کرد. متریال به کار رفته در ساخت آنها تفاوتی با یکدیگر ندارد و فقط از نظر کارکرد، پارچه سقفی متحرک راحتی بیشتری را برای استفاده کنند در پی دارد. از این پارچه های متحرک سقفی با نام سقف های برقی نیز یاد می شود که قابلیت استفاده در مکان ها با کاربری های مختلف را دارد.
در هنگام اجرای سقف های پارچه ای ثابت و متحرک باید شرایط آب و هوایی منطقه را مد نظر داشت و با توجه به آن متریال مناسب را برای پارچه سقفی استفاده کرد. امکان اضافه کردن شیشه های متحرک در اطراف سقف متحرک نیز وجود دارد که در این صورت مانند یک اتاقک عایق عمل خواهد کرد.