پارچه برزنت

پارچه برزنت پارچه ای است از جنس الیاف طبیعی و پنبه ای با مواد پلیمری مانند پلی استر ، که از استحکام و ضخامت بالایی برخوردار است. پارچه برزنت دربرابر آب و آفتاب به نسبت دیگر پارچه ها مقاوم تر بوده و انتخاب مناسبی است برای روکش هایی است که در محیط های باز و بدون سرپناه قرار می گیرند. از ویژگی های دیگر پارچه برزنت می توان به ضد حرارت، ضد حریق، ضد آفتاب و مقاوم در برابر وزش باد، وزن زیاد و اجسام تیز اشاره کرد. چادر برزنت احمد با 20 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه انواع پارچه برزنت و محصولات برزنتی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در این زمینه می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
 
پارچه برزنت
 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

موارد استفاده از چادر برزنت

چادر برزنت به علت مقاومت بالایی که دارد در موارد زیادی قابل استفاده است. همچنین به علت بافت طبیعی و شیمیایی که در آن به کار رفته است، تنوع بسیاری در طرح و رنگ دارد، این ویژگی باعث شده که در زمینه های مختلف بتوان از آن استفاده نمود. از مصارف پارچه برزنت می توان به موارد زیر می توان اشاره کرد:

• تولید انواع چتر، سایبان، خیمه
• تولید چادر های مسافرتی، ارتشی و صحرایی
• تولید کیف و ساک های مسافرتی و تبلیغاتی
• روکش کالا
• روکش پالت
• چادر اسکلتی (تونلی)
• روکش انواع وسایل کشاورزی
• خیمه اسکلتی
• روکش ضدآب محصولات
• روکش کولر
• انواع کاور اجناس 

انواع پارچه برزنت

پارچه برزنت بر اساس کاربرد و جنس پارچه تقسیم بندی می شوند. از انواع پارچه برزنت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

پارچه برزنت خام

پارچه برزنت خام به رنگ سفید است به همین علت به آن برزنت سفید نیز می گویند. ورن آن از ۲۰۰ تا ۵۰۰ گرم در هر متر مربع می باشد. پارچه برزنت خام به صورت رول و بر مبنای کیلوگرم عرضه می شود. پارچه برزنت خام در عرض های ۱، ۱/۵ و ۲ متر موجود است. از این پارچه برزنت برای مصارفی چون پارچه پرده ای، آستری، کاور، چادر، روکش و.. استفاده می شود.

پارچه برزنت خطی

پارچه برزنت خطی از جنس پنبه به صورت خط دار تولید می شود. زمینه پارچه برزنت خطی سفید با خط یا راه راه های رنگی است که به سفارش مشتری تولید می گردد وزن پارچه برزنت خطی از ۲۰۰ تا ۳۵۰ گرم در متر مربع تخمین شده است و این پارچه برزنتی در عرض های ۱، ۱/۵، ۱/۷۰ و ۲ متر به صورت رول بر مبنای کیلوگرم عرضه می شود. از پارچه برزنت خطی برای مصارفی چون چادر مسافرتی، پرده های ضخیم مانند پاروان و... استفاده می شود. 

پارچه برزنت مواد خورده

این پارچه برزنت به دلیل آغشته بودن به پارافین به عنوان پارچه برزنت مواد خورده شناخته می شود. وزن آن ۷۰۰ گرم بر متر مربع و عرض آن ۱، ۱/۵ و ۲ متر می باشد.از پارچه برزنت مواد خورده برای مصارفی چون  چادر نظامی، سقف موقت، سایبان، چادر اسکلتی، چادر عشایری، چادر بندی، چادر گله ای، چادر خیمه ای، چادر ماشین سنگین، چادر تونلی، روکش لوله، موکب ( امام حسین ) و ... استفاده می شود.

پارچه برزنت چاپی

همانطور که از نام آن پیداست این پارچه برزنت طبق سفارش مشتری چاپ خورده و در وزن ۱۵۰ گرم مترمربع و عرض ۱۷۰ سانتی متر تولید و عرضه می گردد.

پارچه برزنت شمعی

پارچه برزنت شمعی از جنس پلی استر است. پارچه برزنت شمعی جنسی ضخیم و تا حدی خشن، و نفوذ نا پذیری موقت بسیار مناسبی که در برابر آب دارد، مناسب ترین نوع پارچه برای تهیه ی انواع چادرهای مسافرتی و یا خیمه ها به حساب می آیند.