سازه برزنتی

چادر برزنت احمد با سالها سابقه در زمینه تولید انواع چادرهای برزنت و مسافرتی و همچنین انواع پارچه برزنت و کانتینری  وبرپایی انواع سازه های برزنتی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد .برای تولید انواع سازه برزنتی  از پارچه های مخصوص یعنی همان  پارچه برزنت استفاده می گردد. با توجه به ویژگی های پارچه برزنت اعم از مستحکم بودن آن و مقاومت خوب آن در برابر آب، تابش نور خورشید و اشعه UV  گزینه بسیار مناسبی  در برپایی سازه برزنتی می باشد.از  سازه برزنتی اکثرا در رنگ سفید و قابل شسشو استفاده می باشد، چرا که رنگ روشن باعث کاهش دمای محیط  و همچنین ایجاد  تصویری زیبا می گردد. برای سفارش انواع سازه برزنتی با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

سازه برزنتی

کاربرد سازه برزنتی 

سازه برزنتی انواع مختلف دارد که در محیط ها و شرایط  گوناگون از آن استفاده می شود. انواع سازه برزنتی عبارت اند از :

 آلاچیق برزنتی

اولین نوع سازه برزنتی آلاچیق های برزنتی می باشد،  این آلاچیق ها از پارچه های برزنتی و سقف های برزنتی ساخته شده اند و توسط میله هایی از جنس آلومینیوم و آهن برپا میشوند و میتوان از آنها  در بسیاری از مراسم مانند جشن های کوچک در فضاهای باز یا حتی در پارک ها و مناطق تفریحی استفاده نمود.

سقف برزنتی

دومین نوع سازه برزنتی سقف های برزنتی می باشد ، این سقف ها در انواع ثابت و متحرک(برقی) ساخته می شود متریال پارچه آنها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد و در ساخت هردو از پارچه های برزنتی استفاده می کنند. از سقف های برزنتی میتوان محل هایی که شرایط جوی یا شرایط دیگر مانند تابش شدید آفتاب باد باران اجازه فهالیت در آن محل را به ما نمی دهد استفاده نمود.

چادر های برزنتی

سومین نوع سازه های برزنتی چادرهای برزنتی می باشد. منظور از چادر برزنی در این مطلب چادر های مورد استفاده توسط عشایر یا چادر هایی که توسط میله های آلومینیومی، چوبی یا آهنی برپا می شوند می باشد .

استفاده از سازه برزنتی کششی

در بسیاری از مواقع  به دلیل سهولت نصب  سازه برزنتی ، از این سازه در برپایی نمایشگاه ها ، ورزشگاه هاو... که از سازه کششی در برپایی آنها استفاده شده است، بهره می گیرند . سازه های کششی نوعی سازه های با محاسبات  مهندس و محکم هستند که برای برپایی طولانی مدت از آنها استفاده می شود و بسیاری از معماران از این سازه  در طراحی های خود بهره میبرند.

مزایای استفاده از سازه برزنتی 

سازه برزنتی به دلیل استفاده از پارچه برزنت که پارچه ای بسیار محبوب  مرغوب و کاربردی می باشد مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از سازه برزنتی آسان و از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. همچنین به دلیل سهولت در نصب و ضد اب بودن و مقاومت خوب آن در برابر عوامل طبیعی همچون باد، باران، تابش نورخورشید و تنوع در رنگ ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خرید سازه برزنتی 

چادر برزنت احمد با سالها سابقه درخشان و با کادری حرفه ای در زمینه تولید انواع پارچه های برزنتی سازه برزنتی و چادر های مسافرتی و با بهره گیری از بهترین دستگاه ها، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین سازه برزنتی در سطح کشور می باشد. لذا شما می توانید برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.