سازه برزنتی

چادر برزنت احمد با سالها سابقه در زمینه تولید انواع چادرهای برزنت و مسافرتی و همچنین انواع پارچه برزنت و کانتینری و برپایی انواع سازه های برزنتی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد .برای تولید انواع سازه برزنتی  از پارچه های مخصوص یعنی همان  پارچه برزنت استفاده می گردد. با توجه به ویژگی های پارچه برزنت اعم از مستحکم بودن آن و مقاومت خوب آن در برابر آب، تابش نور خورشید و اشعه UV  گزینه بسیار مناسبی  در برپایی سازه برزنتی می باشد.از سازه برزنتی اکثرا در رنگ سفید و قابل شسشو استفاده می باشد، چرا که رنگ روشن باعث کاهش دمای محیط  و همچنین ایجاد  تصویری زیبا می گردد. برای سفارش انواع سازه برزنتی با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

سازه برزنتی

کاربرد سازه برزنتی 

سازه برزنتی انواع مختلف دارد که در محیط ها و شرایط  گوناگون کاربرد دارد و عبارت اند از :
  •  آلاچیق های برزنتی که از پارچه های برزنتی و سقف های برزنتی ساخته شده اند و توسط میله هایی از جنس آلومینیوم و آهن برپا میشوند و در بسیاری از مراسم ها مانند جشن های کوچک در فضاهای باز یا حتی در پارک ها و مناطق تفریحی به کار برده می شوند.
  •  سقف های برزنتی که در انواع ثابت و متحرک(برقی) ساخته می شود و متریال پارچه آنها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد و در ساخت هردو از پارچه های برزنتی استفاده می شود . سقف های برزنتی را میتوان محل هایی که شرایط جوی یا شرایط دیگر مانند تابش شدید آفتاب باد باران اجازه فهالیت در آن محل را به ما نمی دهد به کار برد.
  •  همچنین چادر های برزنتی که منظور همان چادر هایی است که توسط میله های آلومینیومی، چوبی یا آهنی برپا می شوند می شوند و توسط توسط عشایر یا حلال احمر به کاربرده می شوند.

استفاده از سازه برزنتی کششی

در بسیاری از مواقع به دلیل سهولت نصب  سازه برزنتی ، از این سازه در برپایی نمایشگاه ها ، ورزشگاه ها و... که از سازه کششی در برپایی آنها استفاده شده است، بهره می گیرند . سازه های کششی نوعی سازه های با محاسبات  مهندس و محکم هستند که برای برپایی طولانی مدت از آنها استفاده می شود و بسیاری از معماران از این سازه  در طراحی های خود بهره میبرند.

مزایای استفاده از سازه برزنتی 

سازه برزنتی به دلیل استفاده از پارچه برزنت که پارچه ای بسیار محبوب  مرغوب و کاربردی می باشد مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از سازه برزنتی آسان و از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. همچنین به دلیل سهولت در نصب و ضد اب بودن و مقاومت خوب آن در برابر عوامل طبیعی همچون باد، باران، تابش نورخورشید و تنوع در رنگ ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خرید سازه برزنتی 

چادر برزنت احمد با سالها سابقه درخشان و با کادری حرفه ای در زمینه تولید انواع پارچه های برزنتی سازه برزنتی و چادر های مسافرتی و با بهره گیری از بهترین دستگاه ها، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین سازه برزنتی در سطح کشور می باشد. لذا شما می توانید برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. 

قیمت سازه برزنتی

سازه های برزنتی انوع مختلفی دارند که هر کدام در ابعاد مختلف و با استفاده از پارچه برزنت هایی با جنس های متنوع می توانند اجرا شوند که تمامی موارد ذکر شده در تعیین قیمت تآثیرگذار هستند و عوامل دیگری چون حجم خرید که به صورت عمده و یا جزئی محاسبه شود و واسطه ها و نوسانات باز هم بر قیمت نهایی سازه برزنتی مؤثر است و با تهیه ی سازه برزنتی مورد نظر به تولید کننده ی محصولات برزنتی و در صورت امکان خرید با حجم بالا و عمده سازه برزنتی مورد نظر خود را پایین ترین قیمت خریداری نمایید .
چادر احمد که خود تولید کننده ای با سابقه در زمینه ی تولید محصولات برزنتی است از بهترین متریال در تولیدات خود استفاده می کند و با رعایت اصول مشتری مداری قیمت های مربوط به آن هارا تعیین می کند تا مشتریان بتوانند محصولات مورد نظر خود را از نظر اقتصادی مقرون به صرفه خریداری نمایند.

انواع سازه های برزنتی

  • سازه های برزنتی از المان های مورد استفاده در فضای شهری هستند و در انواع مختلفی ساخته می شوند که برخی از آن ها عبارت اند از:
  • آلاچیق برزنتی: این نوع آلاچیق ها سقفی از برزنت دارند و در پارک ها بسیار  دیده می شوند  و برزنت استفاده شده در آن ها استحکام بالایی دارد و ضد آب و آفتاب است.
  • سقف برزنتی: در رنگ های مختلف قابل تولید و عرضه است و برای مسقف کردن فضا های باز استفاده می شوند مانند نمایشگاه ها و بازار های محلی، پارکینگ ها و حیاط منزل. سقف های برزنتی می توانند به صورت دائم و یا متحرک کار شوند.
  • سایبان برزنتی: این نوع سازه های برزنتی برای ایجاد سایه بالای پنجره ها و ویترین مغازه ها و یا بالای درب ها و پیاده روها نصب می شوند و برزنت آن ها ضد آب و ضد آفتاب می باشد و می توانند به صورت متحرک و ثابت به کار برده شوند.
  • چادر برزنتی: چادر های برزنتی از انواع سازه های برزنتی هستند که در انواع مختلف با کاربرد های متنوع تولید می شوند اما معروف ترین و شناخته شده ترین نوع چادر های برزنتی چادر های مسافرتی فنری، چادرهای حلال احمر و چادر های عشایری برزنتی هستند.

بررسی کاربرد برزنت در سازه غشایی

سازه های غشایی از انواع سازه های مدرن هستند که بسیاری از معماران به ساخت آن ها می پردازند چرا که  به کمترین تجهیزات برای ساخت آن ها نیاز است. سازه های غشایی می بایست دارای ویژگی هایی از جمله انعطاف پذیری بالا، مقاومت بالا در برابر آب و آفتاب، خاصیت کشسانی و تعدیل دمای درون سازه باشند؛ به همین دلیل برزنت با داشتن تمامی این ویژگی ها گزینه ی مناسبی برای ساخت این سازه ها محسوب می شود.

طراحی و ساخت انواع سازه برزنتی

سازه های برزنتی به منظور ایجاد جلوه های زیبای بصری با استفاده از منحنی و اشکال غیرمعمول و تابش نور طراحی و ساخته می شوند. از نظر تخصصی این سازه ها طراحی و ساخت پیچیده ای ندارند و به کمترین تجهیزات نیاز دارند.