چادر برزنت

چادر برزنت احمد با 20 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه انواع چادر برزنت و محصولات برزنتی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در این زمینه می باشد لذا به منظور آشنایی بهتر و بیشتر با محصولات ما این مطلب خدمت شما عزیزان ارائه گردیده،  باشد که مورد توجه قرار گیرد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر برزنت با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین چادر برزنت را خریداری نمایید.
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

چادر برزنت چیست

چادر برزنت  از پارچه برزنت تولید می شود و پارچه برزنت نوعی پارچه مستحکم  منعطف ضد آب و مقاوم در برابر گرما و نور خورشید می باشد که در تولید آن از پارچه های کرباس ، پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک استفاده شده است و در اندازه های 100تا 200 سانتی متر تولید می شود.چادر برزنت در انواع مختلف تولید می شود که می توان به  پارچه برزنت کانتینری و پارچه برزنت  ترانزیتی اشاره کرد؛ پارچه برزنت کانتینری معمولا  جهت رو کش روی خودرو ها و تولید چادر های مسافرتی مورد استفاده قرار می گیرد.  این پارچه ها در انواع یک لایه دو لایه و سه لایه تولید شده و از مشخصه های بارز آنها میتوان به وزن سبک آنها اشاره کرد.
 
چادر برزنت  قیمت چادر برزنت  خرید چادر برزنت

کاربرد های چادر برزنت

با استفاده از این چادر ها میتوان از وسایل و اشیای قیمتی در برابر باد باران گرما و تابش آفتاب به خوبی مراقبت کرد چرا که این پارچه ها در برابر گرما و تابش شدید نور خورشید بسیار مقاوم هستند و بیشتر در مناطق گرمسیر یا فصل های گرم مورد استفاده قرار می گیرند؛ همچنین از این چادرها برای  پوشاندن روی اتومبیل ها، تریلر ها، قایق ها و تولید انواع سایه بان و چادر های مسافرتی میتوان استفاده نمود. ازکاربرد های دیگر چادر  برزنت میتوان به استفاده از آن در حین ساخت و ساز ساختمان ها یا ایجاد پناهگاه برای افراد زلزله زده یا سیل زده ، برای محافظت از سازه های نیمه ساخته ،محافظت از بارهای کامیون ها نیز اشاره نمود.

انواع چادر برزنت

چادر های برزنت در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند که عبارت اند از:

چادر ساده برزنتی

در گذشته همه چادر ها به یک شکل بودند و سقف انها بصورت یک خط صاف از دوطرف کشیده میشد. این چادر ها در انواع یک تا چند نفره برپا می شود اما این چادرها از ارتفاع کمی برخوردار هستند .

چادر های گنبدی برزنتی

این چادرها از پارچه برزنت و میله ها ی انعطاف پذیر تشکیل  شده است و به راحتی باز و بسته می شوند و اندازه های کوچکشان از پایداری خوبی برخوردار است.

چادر های صعود برزنتی

این چادر ها  بر اساس محاسبات ریاضی تهیه میشوند و با توجه به مقطع مثلث شکلی که دارند در برابر شرایط آب و هوایی مختلف از مقاومت خوبی برخوردار هستند.

چادر های فوری برزنتی

در ساخت این چادر ها از چهار چوب های دائمی استفاده شده است که با چرخاندن یک میله به صورت دایره ای باز و بسته می شوند.

چادر های تونلی برزنتی

این چادر ها بصورت موازی در کنار هم قرار میگیرند و با توجه به سایز بزرگشان از وزن سبکی برخوردارند.

چادر های مرکزی برزنتی

این چادرها از یک قسمت مرکزی تشکیل شده اند که قسمت های کوچک دیگر حول مرکز بوجود می آید.

مشاوره و خرید چادر برزنت

چادر برزنت احمد متشکل از تیم مجرب در بخش های طراحی و تولید آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد لذا در صورت هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره می توانید با شماره های  درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شماره درخرید بهترین چادر برزنت راهنمایی کنند.