چادر مسافرتی

چادر برزنت احمد با سالها سابقه در خشان در زمینه تولید و عرضه انواع پارچه برزنت چادر برزنت ، چادر های مسافرتی و کمپینگ آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد؛ لذا برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با انواع چادر های مسافرتی مطالبی در این زمینه ارائه داده ایم باشد که مورد توجه شما مشتریان گرامی قرار گیرد و در انتخاب بهترین چادر به شما کمک کند.قطعا یکی از وسایل مورد توجه و ضروری علاقه مندان به سفر های گروهی و کمپینگ، چادر مسافرتی می باشد که کنار دیگر وسایل مخصوص پیک نیک و کمپینگ ، در صندوق هر اتومبیل در حال سفری یافت می شود. برای اطلاع از قیمت چادر مشافرتی با مشاورین ما در مجموعه چادر برزنت احمد تماس حاصل نمایید.
 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

انواع چادر مسافرتی 

در عصر ماشینی و با پیشرفت تکنولوژی شاهد تنوع در تولید چادر های مسافرتی می باشیم که طبق نیاز بشر  با متریال های گوناگون و در مدل های مختلف تولید می شوند. چادر های مسافرتی معمولا از جنس پارچه برزنت و ضد آب هستند اما بسته به مدل و کارایی چادر در ضخامت های مختلف تولید و میزان ضد آب بودن آن ها متفاوت می باشد، برای تهیه چادر مسافرتی طبق نیاز خود عمل کنید و چادری انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز فعلی شما باشد. انواع چادر های مسافرتی از عبارت اند از : چادر مسافرتی مسافرتی فنری ، چادر مسافرتی عصایی ، چادر مسافرتی اتوماتیک که در ادامه به توضیح و کارایی هرکدام خواهیم پرداخت.
 
چادر مسافرتی   قیمت چادر مسافرتی

چادر مسافرتی فنری 

چادر مسافرتی فنری از ساده ترین انواع آن می باشد که باز و بسته کردن آن نیز به راحتی انجام پذیر است، کافی است برای باز کردن چادر فنری آن را از کیف مخصوصش بیرون بکشید و برای بستن نیز آن را تا کرده و داخل کیف قرار دهید. این چادر ها به دلیل وزن سنگین و مقاومت کم در برابر شرایط آب و هوایی،  مناسب کوه نوردی یا کمپینگ های طولانی مدت نیستند و بیشتر مناسب پیک نیک های کوتاه در بوستان ها و ساحل ها می باشند ؛ چادر مسافرتی فنری به دلیل کارایی کمتر از ارزان ترین انواع چادر ها می باشد.

چادر مسافرتی عصایی

چادر مسافرتی عصایی به دلیل وزن سبک و مقاومت خوب آن دربرابر باد و باران از چادر های محبوب کوهنوردان می باشد، چادر مسافرتی عصایی از عصاهای فایبر گلاس تشکیل شده که باعث کاهش وزن آن شده؛ چادر مسافرتی عصایی مناسب کمپینگ های طولانی مدت در کوهستان ها بوده و باز و بسته کردن آن با چند بار تمرین به راحتی انجام پذیر است.

چادر مسافرتی اتوماتیک

چادر مسافرتی اتوماتیک شمارا از باز و بسته کرد چادر معاف می کند و به سرعت برپا می شود اما از وزن نسبتا سنگینی برخوردار بوده و برای حمل آن باید از اتومبیل استفاده نمود همچنین این چادر به دلیل مقاومت خوب در برابر شرایط متفاوت آب وهوایی، باد و باران قابل استفاده در جنگل، کوهستان ها و کمپینگ های طولانی مدت می باشد.

خرید چادر مسافرتی

مجموعه چادر برزنت احمد با 20سال سابقه درخشان از بهترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان انواع چادر مسافرتی در جنس های گوناگون می باشد؛ چادر مسافرتی با توجه به نوع و کیفیت آنها متفاوت می باشد بدیهی است هرچه بودجه بیشتری برای خرید این محصول به کار بگیرید از محصول با کیفیت تری برخوردار می شوید؛ اما به یاد داشته باشید براساس نیاز و محلی که از این چادر ها استفاده می کنید خرید کنید تا امکانات بهتری دریافت کنید؛ شما می توانید با تماس با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما  شما را انتخاب و خرید بهترین چادر مسافرتی راهنمایی کنند؛ همچنین با مراجعه به لینک شبکه های اجتماعی چادر برزنت احمد، می توانید انواع محصولات ما را مشاهده کنید.

مرکز فروش چادر مسافرتی