چادر برزنت ارتشی

شرایط نظامی به صورت غیر قابل پیش بینی و در مکان های مختلف پیش می اید که سربازان و دیگر پرسنل گاها مجبور به اقامت در فضای باز خواهند بود. شرایطی مانند جنگ، حفاظت از مرز ها، ایجاد امنیت شهری و خارج از شهر و دیگر موارد از جمله آنها هستند. برای اقامت و اتراق اصولا از چادر های نظامی اتفاده می کنند. چادر نظامی از پارچه برزنت تهیه می شود. این پارچه به عنوان یک پارچه ضد آب و مقاوم شناخته شده است. بنابراین از این چادر گروهی می توان در مکان های مرطوب استفاده کرد. این پارچه ضخیم در اثر عوامل جوی و محیطی دچار آسیب و تغییر رنگ نمی شود. همانطور که می دانید برزنت از کرباس یا پلی استر تهیه می شود. همین الیاف بادوام طبیعی و مصنوعی موجب ضد آب شدن این پارچه شده اند. چادر نظامی سبک و قابل حمل است و به راحتی نصب می شود. نصب آن توسط میخ و طناب انجام می شود. این چادرها دارای یک اسکلت برای برپایی چادر هستند. چادرهای نظامی اسکلت دار مانند چادر عشایری مقاوم و با دوام هستند. این چادرهای مسافرتی در شرایط دشوار و حوادثی مانند سیل و زلزله کاربرد بسیار زیادی دارند. دلیل این امر مقاومت بالای آنهاست که امکان اسکان طولانی مدت را فراهم می کند.

چادر برزنت ارتشی

دوخت چادر برزنت ارتشی

همانطور که گفتیم چادر برزنت ضد آب و مستحکم بوده و در برابر تمام شرایط آب و هوایی مقاومت بسیار بالایی داردقابل ذکر است که این پارچه قابلیت چاپ نیز داشته، ب همین دلیل مورد توجه ارگان های نظامی نیز قرار گرفته است. پارچه های ارتشی یا نظامی در طرح ها و رنگ های متنوعی هستند و هر رنگ و طرح مختص به یک حوزه می باشد. دلیل تنوع رنگی لباس های نظامی، به جهت حساسیت و اهمیت استتار در شرایط حساس بحرانی است که این مسئله در این ارگان یکی از الزامات مهم به شمار می رود. از طرح این پارچه ها حتی برای دوخت چادرهای نظامی نیز استفاده می کنند که ممکن است گاهی این‌ چادرها به مدت زمان زیادی زیر هرگونه آب هوایی قرار بگیرند، پس کیفیت، مقاومت، ضد آب، آتش، باد و ... باید از مهمترین مشخصات پارچه های نظامی باشد. کیفیت و قیمت چادر برزنتی ارتشی جزو دو فاکتور مهم خرید محصول به شمار می روند که باید به آن ها توجه زیادی کرد. دوخت چادر برزنت ارتشی بر اساس سفارش ارگان مورد نظر با الگو های سفارشی انجتم می شود.

قیمت چادر برزنت ارتشی

قیمت چادر برزنت ارتشی با توجه به نوع پارچه برزنت، چاپی بودن و یا ساده بودن طرح، ابعاد و تعداد اتصالات متفاوت می باشد. مجموعه چادر برزنت احمد با سالها سابقه در زمینه دوخت انواع چادرهای برزنتی از جمله چادر برزنت ارتشی آماده عقد قرارداد با ارگان های مختلف می باشد. برای کسب اطلاعات و ثبت سفارششات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید.