چادر برزنتی کودک

چادر برزنتی کودک، به عنوان وسیله ای مناسب برای بازی کودکان شناخته می شود، استفاده از این وسیله می تواند به عنوان یک تجربه عالی برای کار و زندگی آینده کودکان به حساب بیاید.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با استفاده از متریال باکیفیت و عالی اقدام به تولید چادر برزنتی کودک نموده است که این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان محترم می توانند برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه فروش انواع چادر برزنتی کودک، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.

 
چادر برزنتی کودک

چادر برزنتی کودک چیست؟

چادر برزنتی کودک به عنوان یک وسیله مناسب برای بازی و سرگرمی کودکان به حساب می آید، این وسیله می تواند علاوه بر افزایش شادی و نشاط در کودکان، به عنوان وسیله ای برای افزایش تجربیات کودکان مورد استفاده قرار بگیرد.
چادر برزنتی کودک از مقاومت مناسبی در برابر تغییرات آب و هوایی برخوردار است و به همین دلیل در تماس با دما های مختلفی مانند گرما، سرما و رطوبت به آسانی دچار انقباض، انبساط و تغییر شکل نمی شود.
چادر برزنتی کودک مقاومت مناسبی در برابر نفوذ آب، رطوبت و باران دارد و به همین دلیل می تواند در فضای سبز در جهت اسکان و سرگرمی کودکان مورد استفاده قرار بگیرد.

ویژگی های چادر برزنتی کودک

این محصول به دلیل استفاده از برزنت برای ساخت، از مقاومت مناسبی در برابر انواع اشعه های خطرناک مانند نور فرابنفش خورشید برخوردار است، ولی می تواند ویتامین دی را که برای سلامتی انسان به خصوص کودکان بسیار مفید و لازم است، به راحتی از خود عبور دهد، به همین دلیل می تواند به عنوان وسیله ای مناسب برای سرگرمی و اسکان کودکان مورد استفاده قرار بگیرد.
استفاده از چادر برزنتی کودک، به دلیل ایمنی مناسب، به عنوان وسیله ای مناسب و بدون خطر برای کودکان شناخته می شود.
چادر برزنتی کودک از مقاومت مناسبی در برابر تغییرات آب و هوایی و نفوذ آب، باران و رطوبت برخوردار است، در نتیجه می تواند به عنوان وسیله ای مناسب برای اسکان و سرگرمی کودکان مورد استفاده قرار بگیرد.
همچنین چادر برزنتی کودک از آنتی باکتریال بسیار خوبی برخوردار است و به دلیل بهداشتی بودن می تواند از بروز انواع مشکلاتی که ممکن است سلامتی کودکان را به خطر بیندازد، جلوگیری کند.
در ساخت چادر برزنتی کودک از متریال بسیار خوبی استفاده می کنند و به دلیل قیمت های مناسب برای فروش، به عنوان محصولی مقرون به صرفه شناخته می شود.
استفاده از برزنت در ساخت چادر برزنتی کودک باعث شده تا این محصول از مقاومت مناسبی در برابر تغییرات آب و هوایی برخوردار باشد، در نتیجه در تماس با دما های مختلفی مانند گرما، سرما و رطوبت دچار انواع تغییرات شامل انقباض و انبساط نشود.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، انواع چادر برزنتی کودک را با توجه به ساخت از متریال عالی و باکیفیت، با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.

انواع چادر برزنتی کودک

چادر برزنتی کودک که با نام چادر بازی نیز شناخته می شود در دو نوع چادر اسکلتی و فنری موجود است که نوع اسکلتی آن اسکلتی سبک و ساده جهت سهولت برپایی و ایمنی کودک دارد چرا که این نوع چادر ها بیشتر در محیط خانه برپا می شوند و  استحکام بالا در آن ها اولویت نیست؛ اولویت در این نوع چادرها ایمنی،راحتی نصب و زیبایی بصری است. 
چادرهای برزنتی کودک از پارچه هایی با رنگ متنوع و طرح های مناسب کودکان  تولید می شوند که شامل طرح های دخترانه و هم پسرانه است.
ابعاد چادر های برزنتی کودک به طور کل از چادر های مسافرتی کوچک تر است اما خود نیز در ابعادی مختلف تولید می شود که با توجه به قد و جثه ی کودک خود می توانید چادر برزنتی با اندازه ی مناسب برای او خریداری نمایید البته در این مورد  باید توجه کنید که بهتر است کودک بتواند  در چادر به راحتی سرپا بایستد .

قیمت چادر برزنتی کودک

قیمت چادر برزنت کودک به عواملی بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره شده است.
ابعاد: طبیعی است که ابعاد چادر درمیزان مصرف پارچه و سایر مواد اولیه تأثیر دارد و این موضوع هم مستقیماً بر قیمت نهایی چادر برزنتی کودک مؤثر است.
نوع و جنس پارچه: از انواع مختلف پارچه برزنتی می توان در ساخت چادر برزنتی کودک می توان استفاده کرد و هرچه پارچه برزنت از ضخامت بالاتر و ویژگی هایی چون ضدحریق بودن برخوردار باشد قیمت چادر کودک تولید شده از آن هم بالاتر می رود.
نوع ساختار چادر: این که چادر به صورت اسکلتی و یا فنری باشد در قیمت چادر مؤثر است به این صورت که برای ساخت هرکدام از مواد اولیه متفاوت و روش تولید متفاوتی استفاده می شود و به طبع قیمت آن ها هم متفاوت است.
واسطه ها و نوسانات بازار: مانند هر محصول دیگری قیمت نهایی چادر کودک از نوسانات بازار تأثیر می گیرد و هرچه تعداد واسطه های بین تولید کننده و مصرف کننده کم تر باشد قیمت محصول نیز پایین تر خواهد بود.
حجم خرید: در صورت خرید به صورت عمده قیمت نهایی محصول از زمانی که به صورت جزئی خریداری شود کم تر خواهد شد.
در آخر و با توجه به موارد ذکر شده می توان برای خرید چادر برزنتی کودک با قیمتی مناسب و تنوع بالا بهتر است آن را از تولیدکنندگان به صورت عمده خریداری نمایید که چادر احمد از تولید کنندگان برتر محصولات برزنتی در سطح کشور است و با رعایت اصول مشتری مداری و با هدف جلب رضایت مشتری در تولیدات خود از مواد اولیه مرغوب و استانداردهای مربوطه بهره می گیرد تا سطح کیفی محصولات خود را در رده ای بالا نگه دارد،در عین حال با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و قدرت خرید مصرف کنندگان محصولات خود را به نازل ترین قیمت ممکن به فروش می رساند. 
برای خرید چادر برزنتی کودک از چادر احمد هر جای ایران که هستید کافیست از طریق شماره تلفن های موجود در سایت مجموعه با کارشناسان مربوطه ارتباط بگیرید.