خرید چادر برزنت

چادر برزنت احمد با سالها سابقه در زمینه تولید انواع چادر برزنت، دوخت و تولید چادر برزنت مسافرتی، چادر ترانزیتی، روکش استخر، سازه های برزنتی و... را انجام می دهد. گفتنی است این مجموعه علاوه بر دوخت چادر برزنت، به فروشش پارچه برزنت نیز مشغول است. چادر برزنت احمد به دلیل تولیدات مرغوب و دوخت مناسب و همچنین استفاده از بهترین متریال با قیمت پایه به عنوان یکی از مراکز فروش چادر برزنت به حساب می آید. در صورت تصمیم به خرید چادر برزنت یکی از گزینه های انتخابی چادر برزنت احنمد می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با چادر برزنت احمد در ارتباط باشید.
 
خرید چادر برزنت

خرید چادر برزنتی

اولین تصوری که از خرید چادر برزنت به ذهن هر شخص می آید خرید چادر مسافرتی می باشد. اما در واقع چادر برزنت محدود به چادر مسافرتی نیست. در واقع اصطلاح چادر برای هر نوع پوشش به کار رفته و دارای انواع مختلفی می باشد. در هنگام خرید، شناخت انواع چادر برزنتی می تواند به افراد کمک شایانی در زمینه ی خرید چادر مورد نیاز خود بکند. به همین دلیل، در ادامه به توضیح انواع چادر برزنت تولید شده توسط مجموعه چادر برزنت احمد می پردازیم:

  • چادر برزنت مسافرتی: چادر برزنت مسافرتی همان چادر های معمول مسافرتی است که در کمپ ها، کوهنوردی و یا استفاده های دیگر از آن بهره گرفته می شود. البته چادر برزنت مسافرتی از نظر دوخت، نوع پارچه و ضخامت در انواع مختلف وجود دارد که بسته به نیاز مشتری و موقعیت های متفاوت تولید می شود. از پارچه برزنت به این دلیل در دوخت چادر برزنت مسافرتی استفاده می شود چون دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله : ضدآب بودن، ضد حریق بودن، مقاوم در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی مختلف می باشد. از انواع چادر برزنت مسافرتی می توان به: چادر برزنت عصایی، چادر برزنت گنبدی، چادر برزنت فنری، چادر برزنت اتوماتیک و... اشاره کرد.
  • چادر برزنت ترانزیتی: بسیاری از ماشین های سنگین مانند کامیون، خاور و تریلی برای جا به جایی بار و کالا های مختلف دائما در جاده ها در حرکت هستند. این وسایل نقلیه به دلیل حرکت در جاده های بین المللی اصطلاح ترانزیت را نیز با خود به یدک می کشند. اغلب ماشین های سنگین دارای کانتینر های بدون پوشش هستند به همین دلیل برای حفاظت از بار داخل کانتینر مجبور هستند که روکش و یا پوششی برای سقف و دیواره ها تعبیه شود. مناسب ترین پوشش برای کانتینر ها چادر برزنت ترانزیتی است. چرا که این نوع چادر برزنت ضد آب، ضد حریق و مقاوم در برابر اشعه خورشید می باشد. این امر سبب می شود تا کالای بار زده شده در حین حرکت آسیبی ندیده و خاصیت خود را از دست ندهد.
  • روکش استخر برزنتی: امروزه در هر ویلا و یا خانه ییلاقی وجود یک استخر به چشم می خورد. یکی از تفریحات عموم افراد در تابستان شنا در استخر می باشد. آب استخر در روزهای گرم تابستان با نورخورشید گرم می شود و لذت مطلوبی را به شناگر می بخشد. اما در صورت استفاده مکرر و پس از آن در طول ساعات تاریکی شبانه روز کیفیت آب پایین امده و آب استخر قابل استفاده نخواهد بود. در این صورت برای استفاده مجدد از آب استخر، نیاز به تمیز کردن آب می باشد که این مسئله با توجه به کمبود آب و هزینه ی آن مقرون به صرفه نیست. استفاده از روکش استخر برزنتی راهی مناسب و کاربردی برای حفظ سلامت آب استخر می باشد.
  • سازه برزنتی: سازه برزنتی بیشتر با عنوان سایبان نیز شناخته شده است. بدنه و اسکلت این سازه ها معمولا از جنس آلومینیوم است اما پوششی که از آن جهت پوشاندن آن استفاده می کنند از جنس پارچه برزنت ضد آب می باشد. از سازه برزنتی برای ساخت آلاچیق، ساخت سایبان های بزرگ تر در نمایشگاه ها، کمپین ها، اردوها و ...  استفاده می شود.

خرید چادر برزنتی ماشین

همان طور که پیش تر گفته شد، از چادر های برزنتی بر روی ماشین های سنگین به عنوان پوشش بار استفاده می شود. در خرید این پارچه، باید نکات بسیار مهمی در نظر گرفته شود تا بتوان پارچه ای با توجه به نیاز های خود خریداری کرد. یکی از این موارد، کیفیت پارچه می باشد. از آن جایی که از چادر برزنتی ماشین برای مسافت های طولانی و مراقبت از بار های ماشین استفاده می شود، این چادر باید از کیفیت و مقاومت خاصی برخوردار باشد. زیرا، اگر فردی تنها به علت قیمت ارزان تر، بخواهد پارچه ای بی کیفیت و با دوام پایین خریداری کند، نه تنها سود نکرده، بلکه ممکن است در آینده ی نزدیک این پارچه خراب شود و نتواند از بار ها محافظت کند. این موجب رسیدن آُسیب ها و صدمات جدی تری به سرمایه ی افراد می شود.
یکی دیگر از موارد مهم، قیمت این محصول است. توجه داشته باشید که جنس گران قیمت نیز به دلیل کیفیت و دوام بالا نمی باشد. بلکه ممکن است به دلیل واسطه های گوناگون، قیمت بالاتری داشته باشد. مجموعه چادر برزنت احمد، یکی از تولید کنندگان انواع سازه های برزنتی بوده و در این عرصه، از مدال تولید کننده برتر برخوردار می باشد. این مجموعه ی معتبر، تمام محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می دهد و قادر است انواع پارچه ها و یا چادر های برزنتی را بر سر تا سر ایران ارسال کند.

قیمت پارچه برزنت

همان طور که گفتیم، چادر برزنت از پارچه برزنت تشکیل شده است و موارد و فاکتور های بسیاری بر قیمت این سازه تاثیر گذارند. برای مثال، کیفیت، ابعاد، ویژگی ها، ضخامت و... از عواملی هستند که می توانند بر روی قیمت پارچه برزنت تاثیر گذار باشند. برای مثال، قیمت چادر برزنتی 12 متری با قیمت چادر برزنتی 6 متری بسیار متفاوت می باشد زیرا میزان پارچه برزنت استفاده شده در چادر 12 متری بسیار بیشتر می باشد. به همین دلیل، قیمت چادر برزنتی بزرگ با چادر های دیگر تفاوت داشته و ابعاد آن بر روی قیمت این سازه تاثیر گذارند. به همین علت قیمت ثابتی برای این محصول در دسترس نیست.
مجموعه چادر احمد، یکی از مجموعه هایی است که انواع چادر برزنت را در ابعاد مختلف و با کیفیتی بی نظیر تولید می کند. شما عزیزان می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت، با مجموعه چادر احمد در تماس باشید.