خرید چادر برزنت

چادر برزنت احمد با سالها سابقه در زمینه تولید انواع چادر برزنت، دوخت و تولید چادر برزنت مسافرتی، چادر ترانزیتی، روکش استخر، سازه های برزنتی و... را انجام می دهد. گفتنی است این مجموعه علاوه بر دوخت چادر برزنت، به فروشش پارچه برزنت نیز مشغول است. چادر برزنت احمد به دلیل تولیدات مرغوب و دوخت مناسب و همچنین استفاده از بهترین متریال با قیمت پایه به عنوان یکی از مراکز فروش چادر برزنت به حساب می آید. در صورت تصمیم به خرید چادر برزنت یکی از گزینه های انتخابی چادر برزنت احنمد می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با چادر برزنت احمد در ارتباط باشید.
 
خرید چادر برزنت
 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

خرید انواع چادر برزنت

اولین تصوری که از خرید چادر برزنت به ذهن هر شخص می آید خرید چادر مسافرتی می باشد. اما در واقع چادر برزنت محدود به چادر مسافرتی نیست. در واقع اصطلاح چادر برای هر نوع پوشش به کار می رود. در ادامه به توضیح انواع چادر برزنت تولید شده توسط چادر برزنت احمد می پردازیم :

چادر برزنت مسافرتی

چادر برزنت مسافرتی همان چادر های معمول مسافرتی است که در کمپ ها، کوهنوردی و یا استفاده های دیگر از آن استفاده می شود. البته چادر برزنت مسافرتی از نظر دوخت، نوع پارچه و ضخامت در انواع مختلف وجود دارد که بسته به نیاز مشتری و موقعیت های متفاوت تولید می شود. از پازچه برزنت به این دلیل در دوخت چادر برزنت مسافرتی استفاده می شود چون دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله : ضدآب بودن، ضد حریق بودن، مقاوم در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی ختلف می باشد. از انواع چادر برزنت مسافرتی می توان به : چادر برزنت عصایی، چادر برزنت گنبدی، چادر برزنت فنری، چادر برزنت اتوماتیک و... یاد کرد.

چادر برزنت ترانزیتی

بسیاری از ماشین های سنگین مانند کامیون، خاور و تریلی برای جا به جایی بار و کالاهای مختلف دائما در جاده ها در حرکت هستند. این وسایل نقلیه به دلیل حرکت در جاده های بین المللی اصطلاح ترانزیت را نیز با خود به یدک می کشند. ااغلب ماشین های سنگین دارای کانتینر های بدون پوشش هستند به همین دلیل برای حفاظت از بار داخل کانتینر مجبور هستند که روکش و یا پوششی برای سقف و دیواره ها تعبیه شود. مناسب ترین پوشش برای کانتینر ها چادر برزنت ترانزیتی است. چرا که ای نوع چادر برزنت ضد آب، ضدر حریق و مقام در برابر اشعه خورشید می باشد. این امر سبب می شود تا کالا بار زده شده در حین حرکت آیبی ندیده و خاصیت خود را از دست ندهد.

روکش استخر برزنتی

  امروزه در هر ویلا و یا خانه ییلاقی وجود یک استخر به چشم می خورد. یکی از تفریحات عموم افراد در تابستان شنا در استخر می باشد. آب استخر در روزهای گرم تابستان با نورخورشید گرم می شود و لذت مطلوبی را به شناگر می بخشد. اما در صورت استفاده مکرر و پس از ان در طول ساعات تاریکی شبانه روز کیفیت آب پایین امده و آب استخر قابل استفاده نخواهد بود. در اینصورت بای استفاده مجدد از آب استخر نیاز به تمیز کردن آب  می باشد که اینن مساله با توجه به کمبود آب و هزینه باا مقرون به صرفه نیست. استفاده از روکش استخر برزنتی راهی برای حفظ سلامت آب استخر می باشد.

سازه برزنتی

سازه برزنتی بیشتر با عنوان سایبان نیز شناخته شده است. بدنه و اسکلت این سازه ها معمولا از جنس آلومینیوم است اما پوششی که از آن جهت پوشاندن آن استفاده می کنند از جنس پارچه برزنت ضد آب می باشد. از سازه برزنتی برای سالاخت آلاچیق ساخت سایبان های بزرگ تر در نمایشگاه ها، کمپین ها، اردوها و ...  استفاده می شود.