پرده برزنتی

پرده برزنتی، به عنوان محصولی با مقاومت مناسب، در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شود، این محصول به همین دلیل می تواند سلیقه های مختلفی را به آسانی راضی نماید.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با استفاده از متریال عالی و باکیفیت مناسب، اقدام به تولید انواع پرده برزنتی نموده است و این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان محترم می توانند برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه فروش انواع پرده برزنتی، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.

 
پرده برزنتی

پرده برزنتی چیست؟

پرده برزنتی، به دلیل استفاده از الیاف طبیعی و پنبه ای با مواد پلیمری در ساخت، علاوه بر مقاومت مناسب، از وزنی سبک و قابل حمل برخوردار است، به همین دلیل می تواند به عنوان وسیله ای مناسب با کاربرد های متنوع، مورد استفاده قرار بگیرد.
این محصول مقاومت مناسب و انعطاف پذیری بالایی دارد، در نتیجه در تماس با انواع عوامل خارجی مانند باد، باران و ضربه های سخت احتمالی از اجسام تیز، به راحتی دچار پارگی، سایش و فرسایش نمی شود.

ویژگی های پرده برزنتی 

برای ساخت پرده برزنتی از پارچه برزنت استفاده می کنند که در نتیجه این محصول می تواند به عنوان وسیله ای مناسب در محیط های مختلف صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد.
پرده برزنتی از استرس دمایی مناسبی برخوردار است، در نتیجه در تماس با حرارت بالا به آسانی دچار احتراق نمی شود.
پرده برزنتی به دلیل داشتن خاصیت ضد آب و آنتی باکتریال عالی، به عنوان وسیله ای بهداشتی شناخته می شود، در نتیجه می تواند به عنوان وسیله ای مناسب در مکان هایی مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها مورد استفاده قرار بگیرد.
در ساخت انواع پرده برزنتی، از طرح ها و رنگ های مختلفی استفاده می کنند، که در نتیجه این محصولات به راحتی می توانند سلیقه های مختلفی را راضی کنند.
ضخامت مورد نظر برای ساخت انواع پرده برزنتی را براساس کاربرد و میزان نیاز به مقاومت این محصولات انتخاب می کنند، به عنوان مثال در ساخت انواع چادر وسایل نقلیه سنگین و چادر های نمایشگاهی، از پارچه برزنت 6 لایه استفاده می کنند.
این محصولات از مقاومت و انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند، در نتیجه در تماس با انواع عوامل خارجی مانند باد، باران و ضربه های سخت احتمالی از اجسام تیز، مورد استفاده قرار می گیرند، که در نتیجه در تماس با این عوامل به آسانی دچار پارگی، سایش و فرسایش نخواهند شد.
مقاومت مناسب جنس استفاده در ساخت انواع پرده برزنتی باعث می شود تا این محصولات به عنوان ابزاری مناسب برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی هایی مانند گرما و سرما، مورد استفاده قرار بگیرند.

عوامل موثر بر قیمت پرده برزنتی

کیفیت مواد اولیه استفاده شده برای ساخت پرده برزنتی
میزان پی وی سی یا روکش پلی استر برای ساخت انواع پرده برزنتی
درصد ضد آب و آنتی باکتریال به کار رفته در ساخت پرده برزنتی
میزان و درصد مواد اضافه شده برای افزایش مقاومت این محصولات در برابر تغییرات متنوع دمایی
نوع دوخت این محصولات
ضخامت به کار رفته برای ساخت انواع پرده برزنتی

قیمت پرده برزنتی

قیمت پرده برزنتی با تأثیر از ابعاد مورد نظر وعواملی که پیش تر به آن ها اشاره شد می تواند تغییر کند و مبالغ متفاوتی را شامل شود. اما به طور کل خرید این نوع پرده از تولید کنندگان و در صورت امکان در حجم بالا و به صورت عمده باعث می شود قیمت محصول مورد نظر به نازل ترین حالت ممکن کاهش یابد.
چادر احمد که از واحد های تولیدی فعال با سابقه ای 20 ساله در زمینه تولید محصولات برزنتی است با رعایت اصول مشتری مداری در عین استفاده از مواد اولیه مرغوب و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا مطابق استاندارد های مربوطه اقدام به فروش تلفنی محصولات برزنتی اعم از پرده برزنتی با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در سراسر کشور کرده است و آماده ی ثبت سفارشات شما در حجم عمده و یا جزئی می باشد.

پرده برزنت تراس

از انواع پرده برزنت ،پرده برزنت تراس است که برای جلوگیری از نور آفتاب و سایه کردن تراس در روزهای گرم تابستان و جلوگیری از خیس و کثیف شدن تراس بر اثر بارش باران و برف در فصل سرد و همچنین ایجاد فضای شخصی و جلوگیری از ورود گرد و غبار به تراس استفاده می شود. بنابر موارد پیش تر ذکر شده پرده برزنت تراس می بایست از پارچه برزنتی با خاصیت ضد آب و آفتاب و ضخامت نسبتاً بالا دوخته شود و رعایت ابعاد درست در خرید این نوع پرده برزنتی از اهمیت خاصی برخوردار است . همچنین برای ایجاد زیبایی بصری در دکوراسیون تراس پرده برزنت تراس را می توان در رنگ های مختلف تهیه کرد که رنگ سفید از موارد پرطرفدار است چرا که هم باعث بزرگ تر دیده شدن فضاهای کوچک می شود و تقریباً با انواع ترکیب رنگی در دکوراسیون هماهنگی دارد و در تابستان نور خورشید را کمتر به خود جذب می کند و از گرم شدن بیش از حد فضای تراس جلوگیری می کند.

پرده برزنتی پارکینگ

پرده برزنتی پارکینگ همان طور که از نامش پیداست در ورودی پارکینگ نصب می شود تا علاوه بر حفظ حریم خصوصی از ورود نور خورشید به پارکینگ ودر نتیجه گرم شدن محیط پارکینگ که سبب بالارفتن دمای داخل ماشین می شود جلوگیری کند و در فصل سرد نیز از کثیف شدن محیط پارکینگ و ماشین به وسیله بارش باران و برف جلوگیری کند و با متعادل کردن هوای داخل پارکینگ باعث شود ماشین در دماهای بسیار پایین یخ نزند و با توجه به موار ذکر شده می بایست پرده برزنتی پارکینگ از ضخامت نسبتاً بالایی برخوردار باشد و خاصیت ضدآب و آفتاب و عایق حرارتی داشته باشد و اندازه ی آن به دقت تعیین شود.

خرید پرده برزنتی

برای خرید پرده برزنتی باید ابتدا اندازه و کاربرد مورد نظر را تعیین کرد تا بر اساس آن بتوان این محصول را با ابعاد و ویژگی های مناسب خریداری کرد. در سراسر ایران برای دریافت مشاوره پیش از خرید و ثبت سفارش می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت چادر احمد تماس حاصل نمایید و با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.