چادر برزنت ارزان 

چادر برزنت تولید شده در چادر برزنت احمد با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می شود. چادر برزنت مقاومت بسیار زیادی در برابر آب دارد و در واقع آب گریز است، رطوبت را جذب نمی کند و در مناطق مرطوب قابل استفاده است. انواع مختلف پارچه برزنت شامل برزنت شمعی، برزنت نانو، ضد آب، برزنت نسوز، برزنت کانتینری و …وجود دارد که چادرهای برزنتی از آنها تهیه می شوند. انواع چادر برزنت با توجه به جنس آن قیمت گذاری می شوند. چادرهای مسافرتی مانند چادر گروهی و اسکلتی، چادر اتوماتیک، حرفه ای، چادر معمولی برزنتی و پلی استر و چادرهای هلال احمر همگی دارای قیمت های مختلفی هستند.
 
چادر برزنت ارزان 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید
 

خرید چادر برزنت ارزان 

چادر برزنت با توجه به خصوصیاتی که دارد کاربردهای بسیاری دارد، از صنعت حمل و نقل گرفته تا صنعت ساخت و ساز، کشاورزی، دامداری و شیلات می توان از چادر برزنت استفاده کرد. اما برای خرید چادر برزنت مواردیوجود دارند که باید به آنها توجه کرد. چادر برزنت در انواع مختلفی تولید می شود، که هر کدام کاربرد و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. علاوه بر انتخاب اندازه و پارچه مناسب، لازم است هنگام خرید چادر برزنت به نوع آن مانند برزنت ضد آب، برزنت معمولی، برزنت ضخیم، برزنت چند لایه و ... دقت کرد. همچنین باید نیازهای خاص خود، از جمله صرفه جویی در انرژی، راحتی را در نظر گرفته تا چادر برزنتی متناسب خریداری شود. 

چادر برزنت مناسب

همانطور که گفتین چادر برزنت چندین نوع دارد از جمله : چادر برزنت ضد آب، چادر برزنت معمولی، چادر برزنت ضخیم، چادر برزنت چند لایه و ... چادرهای برزنت ضد آب معمولاً در برابر آب مقاوم هستند و نسبت به سایر چادرها کاربردی بیشتری دارند و به طور دائم توسط صنایع مختلف استفاده می شوند. آنها محکم و ماندگار هستند اما قیمت آنها نیزی کمی گران تر از دیگر برزنت ها است. چادر برزنت معمولی به نسبت ارزان تر هستند و معمولا بیشتر برای فضاهای داخلی استفاده می شوند، ماندگاری آنها نیز بیشتر است ولی در برابر آب مقاوم نبوده و حرارت زیاد را نمی توانند تحمل کنند. از مهمترین خصوصیات آنها می توان به وزن سبک، قابلیت انعطاف پذیری بالا اشاره کرد. چادر برزنت ضخیم و چادر برزنت چند لایه معمولا بنابر نیاز صنایع تولید می شود، آنها نسبت به دو گزینه قبلی گران تر هستند، ولی مقاومت آنها بسیار بیشتر است، معمولا برای نیازهای خاصی از آنها استفاده می شود، این نوع چادرها ها از امکانات ویژه ای برخوردار هستند و می توان از آنها برای محافظت از لوازم با ارزش خود استفاده کرد.