پارچه برزنت نخی

پارچه برزنت به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد طرفداران زیادی نیز دارد. از این رو تولیدات آن متنوع می باشد. یکی از انواع پر طرفدار پارچه برزنت، پارچه برزنت نخی است که دارای ویژگی های منحصر به فرد و قیمت مناسب می باشد. از پارچه برزنت نخی در مصارف گوناگون از جمله تهیه روکش صندلی ماشین، انواع کیف و کفش و... استفاده می شود.
 
پارچه برزنت نخی
 

ویژگی های پارچه برزنت نخی

همانطور که گفتیم پارچه برزنت نخی دارای ویزگی های خاص و منحصر به فردی است که توجه بسیاری از تولید کنندگان را به خود جدب کرده است. از جمله ویژگی های پارچه برزنت نخی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  • پارچه برزنت نخی دارای وزنی سبک است.
  • پارچه برزنت نخی هوای گرم را به راحتی دفع می کند.
  • پارچه برزنت نخی جنسی نرم تری نسبت به دیگر انواع پارچه برزنت دارد دارند.
  • پارچه برزنت نخی در عرض های مختلف تولید می گردد.
  • پارچه برزنت نخی بسیار محکم و بادوام است.
  • پارچه برزنت نخی بیشتر برای فصول گرم سال مناسب است.

کاربرد پارچه برزنت نخی

پارچه برزنت نخی دارای ویژگی های زیاد و کاربردی است اما بیشترین استفاده از پارچه برزنت نخی در تهیه چادر ماشین یا همان روکش اتومبیل می باشد. به دلیل خاصیت دفع گرما و لطیف بودن آن برای این منطور استفاده می شود.علاوه بر آن پارچه برزنت نخی به راحتی قابل حمل بوده و جای کمی را اشغال می کند و به راحتی می توان آن را تا نمود. 

فروش پارچه برزنت های نخی

.پارچه برزنت نخی به دلیل عبور جریان هوا و جدب نکردن رطوبت بسیار پر فروش هستند. از طرفی این پارچه ها در صورت اسیب دیدن قایل تعمیر استند. البته بیشترین مشتریان آنها روکش دوزی اتومبیل هستند‌. البته بسیاری از مواقع برای ساخت سلیبان نیز از پارچه برزنت نخی استعپفاده می شود. چادر برزنت احمد با سالها تجریه در زمینه پ پارچه برزنتی و دوخت انواع چادر و روکش اتومبیل با منلسب ترین قیمت این محصول را ارائه می دهد. برلی کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با مشاورین ما در تماس باشید.
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید.