چادر خاور

چادرخاور به روکش هایی اطلاق می شود که برای پوشش کابین خودروها و کامیون های سنگین استفاده می شود و جزء محصولات بسیار پرکاربرد در صنعت حمل و نقل جاده ای است .چادر خاور مستحکم،ضد آب و آفتاب است که در چادر احمد با کیفیت بالا،مواد مرغوب ، قیمت مناسب و با ضخامت های مختلف تولید می شود.
چادر خاور دارای  نام های مختلفی می باشد ، از جمله پارچه کانتینری، برزنت کانتینری، چادر کانتینری، مشمع کانتینری، روکش بار، روکش کانتینر و چادر ترانزیتی از جمله مواردی است ، که می توان به آن اشاره کرد و در رنگ های مختلفی از جمله آبی کاربنی، سفید، طوسی، زرد و...  وارد بازار می شود.
چادر خاور

چادر برزنتی خاور

چادر برزنتی خاور از جنس برزنت تهیه می شود . پارچه برزنت یک پارچه مقاوم و محکم است که توسط دستگاه های پیشرفته و تکنولوژی های قوی روز در کارخانه ها و کارگاه های نساجی با بهترین کیفیت تولید می شود.
چادرهای برزنتی و ترانزیتی یک کاور با استقامت بالا برای کالاهای مورد حمل ، روکش انواع خودروها و ماشین های سنگین می باشند ، که در صنعت حمل و نقل اهمیت ویژه ای دارند .چادر برزنت خاوردر مرکز تولیدی چادر احمد از طراحی تا اجرا با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت و با ضخامت های مختلف وارد بازار می شود.

چادر خاور مسقف

چادر خاور مسقف برای حمل و نقل کالا و اثاثیه مورد استفاده قرار می گیرد و پارچه به کار رفته در آن از جنس برزنت است . به دلیل استفاده طولانی مدت از این چادرها لازم است دوخت آنها بسیار محکم باشند.
چرا ما از چادر برزنت خاور مسقف استفاده می کنیم؟
به دلیل ارتفاع زیاد بار در ماشین های سنگین و جلوگیری از ریزش بار همچنین جهت محافظت از بار در برابر نور خورشید ، نفوذ آب به داخل بار در اثر بارندگی و یا عوامل دیگر، پوسیده شدن ویا فاسد شدن بار ، آلودگی یا نفوذ گرد وغبار به داخل بار و دسترسی حشرات و پرندگان و حیوانات ما از چادر استفاده می کنیم.

قیمت چادر خاور مسقف 

قیمت نهایی این محصول بر اساس ضخامت، کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید آن، تعداد لایه های چادر، ابعاد و کیفیت دوخت روکش چادر تعیین می شود.همچنین خرید به صورت عمده و تکی نیز از عوامل دیگر تاثیرگذار در قیمت چادر خاور است. مسلما خرید بدون واسطه و مستقیم از تولیدی می تواند مقرون به صرفه و به نفع خریدار باشد.
چادر احمد این کالا را با قیمتی مناسب در بازار به صورت عمده ای و تکی به فروش می رساند . برای ثبت سفارش چادر خاور می توانید با کارشناسان تولیدی چادر احمد تماس حاصل فرمایید و پس از مشاوره و اطمینان از خرید این محصول ، ثبت سفارش را انجام دهید.

انواع چادر خاور

چادرهای برزنتی خاور مسقف دو نوع می باشند:
  1. روکش بار: همانطور که از اسمش پیدا است بر روی محموله ماشین های سنگین و خاورها قرار داده می شود. این وسیله ممکن است ساده و یا با قالب ها و حلقه ها و طناب های اتصال دوخته شده باشد. 
  2. چادر کابین ترانزیت : این چادر برای پوشاندن اطراف کابین و محل قرارگیری بار به کار می رود ، به آن چادر کانتینری یا چادر ماشین سنگین هم گفته می شود.