چادر دوزی در تهران

چادر برزنت احمد یکی از مراکز چادر دوزی در تهران می باشد. دوخت چادر مسافرتی کاری تخصصی است که که با ابزار آلات مخصوص به خود انجام می شود.دوخت با کیفیت و مستحکم تخصصی است و با چرخ های خیاطی صنعتی انجام می شود.
چادر دوزی در تهران

مراحل چادر دوزی

چادز دوزی بر طبق استانداردهای مخصوص به خود انجام پی شود. انواع چادر مسافرتی با گنجایش های مختلف وجود دارند و هر گنجایش لبعاد خاص خود را دارند. به طدر مثال ابعاد چادر مسافرتی فنری دونفره با ۴ یا ۸ نفره متفاوت و استاندارد است. بر اساس ابعاد استاندار  پارچه برزنتی مورد نظر برش داده می شود. سپس تیکه های برش خورده به هم از طریق دوخت متصل می شوند. البته در نظر داشته باشید در نقاط اتصالی دوختی برای قراردادن اتصالات ستون، سقف ، ایجاد درب و پنجره قرار می گیرد. در نظر داشته باشید پارچه برزنت کف و سقف از جنس مشمع ای می باشد که ضد آب است. البته که دیواره ها نیز از جنس پارچه برزنت ضد آب هستند ولی به دلیل اینکه کف و سقف بیشتر در معرض رطوبت هستند اصولا چند لایه هستند. در نطر داشته باشید به دلیل اینکه از چادر مسافرتی در طبیعت و محیط باز استفاده می شود حتما یک لایه توری در پنجره و درب نصب دوخته شده باشد تا از ورود جانوران جلوگیری کند.

قیمت چادر دوزی در تهران

اگر شما قصد خرید چادر های مسافرتی آماده را داشته باشید مبلغ پرداختی به هزینه مواد اولیه و دستمزد دوخت چادرمربوط می شود .هر نوع چادر بسته به طرح و گنجایشی که دارد میزان مواد اولیه و دوخت متفاوتی دارد، در نتیجه هزینه دوخت آن متفاوت است. البته قابل ذکر است چادر دوزی سفارشی مبلغی بالاتر از چادر های آماده دارد چرا که نیاز به الگو و برش مخصوص به خود و به طبع آن دوخت سفارشی دارد.