روکش دستگاه صنعتی 

روکش دستگاه صنعتی، به عنوان یک کاور مناسب برای جلوگیری از خراب شدن انواع دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با توجه به استفاده از متریال عالی و باکیفیت در ساخت انواع روکش دستگاه صنعتی، این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان عزیز می توانند برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه فروش انواع روکش دستگاه صنعتی، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.

 
روکش دستگاه صنعتی 

روکش دستگاه صنعتی چیست؟

روکش دستگاه صنعتی، به عنوان یک کاور و پوشش مناسب می تواند از انواع وسایل و تجهیزات صنعتی محافظت نماید، زیرا انواع تجهیزات و وسایل صنعتی در کارخانه ها و صنایع به عنوان سرمایه های صاحبان مشاغل شناخته می شوند که در صورت خرابی می توانند ضرر های جبران ناپذیری را به کارکنان صنایع و صاحبان کارخانه ها وارد کنند.

دلایل استفاده از برزنت در روکش دستگاه صنعتی

برزنت را الیاف طبیعی و پنبه ای با مواد پلیمری می سازند که باعث می شود، علاوه بر مقاومت مناسب، از وزنی بسیار سبک و قابل حمل برخوردار باشد، در نتیجه این محصول می تواند به عنوان روکش دستگاه صنعتی مناسب، مورد استفاده قرار بگیرد.
برزنت از انعطاف پذیری بسیار مناسبی برخوردار است، که در نتیجه می تواند به عنوان روکش دستگاه صنعتی مناسب در برابر عواملی مانند باد، باران و ضربه های سخت احتمالی از اجسام تیز از مقاومت خوبی برخوردار باشد و درتماس با این عوامل به راحتی دچار پارگی، سایش و فرسایش نشود.
برزنت از مقاومت بسیار مناسبی در برابر تغییرات و شرایط متنوع آب و هوایی برخوردار است، در نتیجه در تماس با انواع دما ها مانند گرما، سرما و رطوبت به آسانی دچار انقباض، انبساط و تغییر شکل نمی شود.
برزنت از مقاومت مناسبی در برابر نفوذ انواع اشعه های خطرناک مانند نور فرابنفش خورشید برخوردار است و به همین دلیل می تواند به عنوان کاوری مناسب برای جلوگیری از خراب شدن تجهیزات در برابر تابش مستقیم نورخورشید، مورد استفاده قرار بگیرد.
روکش دستگاه صنعتی از مقاومت خوبی در برابر نفوذ آب و باران برخوردار است، همچنین این محصول شامل آنتی باکتریال بسیار مناسبی نیز می باشد.
برزنت از مقاومت مناسبی در برابر حرارت و گرما برخوردار است و به دلیل داشتن ویژگی نسوز بودن، به راحتی در تماس با حرارت بالا، دچار احتراق نمی شود، بنابراین می تواند به عنوان یک روکش دستگاه صنعتی بسیار مناسب، مورد استفاده قرار بگیرد.

ویژگی های روکش دستگاه صنعتی 

روکش دستگاه صنعتی به دلیل استفاده از مواد اولیه پلیمری، علاوه بر مقاومت مناسب دارای وزنی بسیار سبک و قابل حمل می باشد، همچنین این محصول در برابر انواع تغییرات آب و هوایی و برف و باران از مقاومت مناسبی برخوردار است و می تواند به عنوان محافظ انواع دستگاه صنعتی مناسب، مورد استفاده قرار بگیرد.
داشتن آنتی باکتریال و ضد آب مناسب باعث می شود تا روکش دستگاه صنعتی به عنوان یک کاور مناسب در شرایط متنوع آب و هوایی از نفوذ آب و باران به سطح بدنه دستگاه صنعتی جلوگیری نماید.
این محصول از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است که سبب می شود تا در تماس با عواملی مانند باد، باران و ضربه های سخت احتمالی از اجسام تیز به عنوان کاوری مناسب از ایجاد خش و خرابی بر روی بدنه انواع دستگاه صنعتی جلوگیری نماید.

عوامل موثر بر قیمت روکش دستگاه صنعتی

  1. متراژ مورد نیاز برای ساخت روکش دستگاه صنعتی
  2. کیفیت انواع مواد اولیه در ساخت روکش دستگاه صنعتی
  3. میزان و درصد مواد اضافه شده در ساخت، برای افزایش کارایی روکش دستگاه صنعتی
  4. درصد خواص ضد آب و آنتی باکتریال

قیمت روکش دستگاه صنعتی

در مقایسه با سرمایه هنگفتی که برای خرید دستگاه های صنعتی و هزینه های نگهداری و تعمیرات آن ها صرف می شود قیمت روکش دستگاهی کاملاً از نظر اقتصادی توجیه شده است و ارزش هزینه کردن را دارد. باتوجه به این که روکش دستگاه صنعتی به طور معمول از پارچه هایی مقاوم چون برزنت ساخته می شوند و ، نوع پارچه و برزنت مورد استفاده وبسیاری از عوامل دیگر که به آن ها اشاره شد سبب شده است که این محصول در بازار قیمت های متنوعی داشته باشد.
اما چادر احمد که خود از تولیدکنندگان فعال در زمینه ی محصولات برزنتی اعم از روکش دستگاه صنعتی است محصولات خود را بدون واسطه و با استفاده از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا به قیمت درب کارخانه به مشتریان خود عرضه می کند. همچنین مجموعه چادر احمد همواره در تعیین قیمت محصولات خود نوسانات و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه را نیز در نظر می گیرد چرا که همیشه به اصول مشتری مداری پایبند بوده و هست و با هدف قرار دادن جلب رضایت مشتری نازل ترین قیمت های ممکن را بر محصولات خود می گذارد.

کیفیت روکش دستگاه صنعتی

کیفیت روکش دستگاه صنعتی به کیفیت مواد اولیه و کیفیت دوخت و دستگاه های مورد استفاده و بسیاری از دیگر موارد بستگی دارد . در هنگام خرید روکش دستگاه صنعتی از چادر احمد می توانید از کیفیت محصول اطمینان داشته باشید چرا که این مجموعه از تولیدکنندگان با سابقه در زمینه ی تولید محصولات برزنتی می باشد و همواره در تلاش است که محصولات خود را طبق استاندارد و با سطح کیفی بالا و در عین حال با قیمتی مقرون به صرفه و اقتصادی تولید و به بازار عرضه کند.
کیفیت روکش دستگاه صنعتی از این بابت حائز اهمیت است که جدا از طول عمر بالای محصولات با کیفیت در صورتی که روکش دستگاه صنعتی کیفیت لازم را نداشته باشد کارآیی آن کاهش می یابد و به دنبال آن احتمال وارد شدن خسارت به دستگاه صنعتی بالاتر می رود.

خرید روکش دستگاه صنعتی

قبل از خرید روکش دستگاه صنعتی می بایست اول ابعاد و نوع دستگاه را کاملاً بررسی و تعیین نمایید و از جزئیات چگونگی کاربرد آن مطلع شود تا در صورت نیاز ویژگی های خاصی را در هنگام طراحی روکش دستگاه صنعتی مورد توجه قرار دهند. برای خرید روکش دستگاه صنعتی با بهترین نوع پارچه و دوخت به قیمت مناسب کافی است آن را از چادر احمد خریداری کنید به این صورت که با شماره تلفن های موجود در سایت مجموعه تماس حاصل نمایید و با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید تا در هر کجای ایران که هستید سفارش شما چه در حجم عمده و چه جزئی ثبت و به زودی آماده شود. همچنین در شهر های تهران و کرج علاوه بر روش قبلی می توانید به صورت حضوری هم برای ثبت سفارش به آدرس مجموعه مراجعه نمایید. البته که به دلیل صنعتی بودن محیط و ضوابط مربوطه به اماکن ها صنعتی حتی اگر تصمیم به خرید حضوری از چادر احمد دارید هم می بایست ابتدا از طریق تلفن هماهنگی های لازم را انجام دهید.