کاور تجهیزات آزمایشگاهی

کاور تجهیزات آزمایشگاهی، به عنوان محافظی مناسب برای جلوگیری از خرابی انواع وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین می تواند در نتیجه نهایی آزمایشات تاثیر داشته باشد.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با توجه به استفاده از متریال عالی و باکیفیت در ساخت انواع کاور تجهیزات آزمایشگاهی، این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات لازم در زمینه فروش کاور تجهیزات آزمایشگاهی، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.

 
کاور تجهیزات آزمایشگاهی

کاور تجهیزات آزمایشگاهی چیست؟

وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی، به عنوان ابزار و وسایلی با حساسیت بالا شناخته می شوند، زیرا کارکرد مناسب و سالم بودن این وسایل می تواند در نتیجه نهایی انواع آزمایشات به وسیله این تجهیزات تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.
بنابراین استفاده از کاور تجهیزات آزمایشگاهی به عنوان یک محافظ مناسب برای جلوگیری از ایجاد آلودگی و خرابی انواع وسایل و ابزار در آزمایشگاه، پیشنهاد می شود و برزنت نیز به دلیل مقاومت و استحکام در برابر حرارت، می تواند به عنوان کاور تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار بگیرد.
وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی به این دلیل بسیار حساس هستند که در تماس با دما های مختلف و گرد غبار به راحتی می توانند در نتیجه نهایی آزمایشات تاثیر بگذارند، که در نهایت علاوه بر این قضیه می توانند ضرر های جبران ناپذیری را بر وسایل و ابزار آزمایشگاهی که به عنوان سرمایه برای صاحبان مشاغل شمرده می شوند، وارد نمایند.

ویژگی های برزنت در کاور تجهیزات آزمایشگاهی

برزنت از مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط و تغییرات متنوع آب و هوایی برخوردار است، در نتیجه به دلیل مقاومت بالا در برابر تغییرات متنوع دمایی مانند گرما، سرما و رطوبت و جلوگیری از تغییراتی مانند انقباض و انبساط، به عنوان محصولی مناسب برای محافظت از وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.
برزنت دارای تنوع در ضخامت می باشد که به همین دلیل از استرس دمایی مختلفی نیز برخوردار است، به همین علت می تواند شامل مقاومت مناسبی در برابر حرارت بالا تا حدود 1260 درجه سانتی گراد باشد، البته انواع برزنت دارای استرس دمایی های متنوعی از 200  درجه سانتی گراد الی 1260 درجه سانتی گراد می باشند.
برای افزایش مقاومت انواع برزنت، موادی مانند فایبر سرامیک، سیلیکون و فایبرگلاس را به مواد اولیه در ساخت اضافه می کنند، این مواد می توانند باعث افزایش مقاومت انواع برزنت در برابر حرارت و گرما باشند، در واقع می توان گفت که با افزودن این مواد، برزنت دارای ویژگی مناسب نسوز بودن می شود، که به عنوان یکی از مهم ترین دلایل استفاده از برزنت برای ساخت کاور تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.
برزنت از مقاومت مناسبی در برابر نفوذ آب و باران برخوردار است و همچینن آنتی باکتریال بسیار خوبی دارد که باعث می شود به عنوان یک کاور بهداشتی مورد استفاده قرار بگیرد.
برزنت از مقاومت مناسبی در برابر نفوذ انواع اشعه های خطرناک مانند نور فرابنفش خورشید برخوردار است، که در نتیجه می تواند به عنوان یک محافظ مناسب برای جلوگیری از تابش مستقیم نورخورشید بر روی انواع وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار بگیرد.
استفاده از برزنت در ساخت کاور تجهیزات آزمایشگاهی به دلیل داشتن تنوع در رنگ و طرح می تواند به راحتی انواع سلیقه ها را راضی نماید.
انعطاف پذیری بالای برزنت برای ساخت انواع کاور تجهیزات آزمایشگاهی، باعث می شود تا این محصولات در تماس با عواملی مانند ضربه، باد و باران به راحتی دچار پارگی، کشش و سایش نشوند.

کاربرد کاور تجهیزات آزمایشگاهی 

تجهیزات آزمایشگاهی گران قیمت و بسیار دقیق هستند و به همین علت همواره نگهداری از آن ها به نحو احسن در دستور کار آزمایشگاه ها قرار دارد. یکی از وسایلی که برای نگهداری و افزایش طول عمر و حفظ دقت وسایل آزمایشگاهی استفاده می شود کاور تجهیزات آزمایشگاهی است. همانطور که پیش تر هم به این موضوع اشاره شد  کاور تجهیزات آزمایشگاهی باید برای محافظت از دستگاه های آزمایشگاهی دارای ویژگی های چون ضد آب و ضد آفتاب بودن،ضد حریق، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و آنتی باکتریال بودن و غیره داشته باشد. برزنت با داشتن تمامی ویژگی های مورد نظر کاندید مناسبی برای تولید کاور تجهیزات آزمایشگاهی محسوب می شود.

قیمت کاور تجهیزات آزمایشگاهی 

قیمت کاور تجهیزات آزمایشگاهی تولید و عرضه شده در چادر احمد از سایر نمونه های مشابه موجود در بازار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد چرا که این مجموعه با هدف جلب رضایت مشتری در عین استفاده از بهترین متریال و تکنولوژی روز دنیا در تولیدات خود سعی دارد قیمت های محصولات خود اعم از کاور تجهیزات آزمایشگاهی را در نازل ترین حد ممکن نگه دارد. 
لازم به ذکر است که قیمت کاور تجهیزات آزمایشگاهی به طور کل می تواند از عواملی که در ادامه به آن ها پرداخته می شود تأثیر بپذیرد.
  • مواد اولیه و دستگاه های مورد استفاده در تولید: سطح کیفیت و میزان استفاده شده از مواد اولیه و همچنین نوع دستگاه های استفاده شده در تولید کاور تجهیزات آزمایشگاهی هزینه های مختلف و متغیری را در بر خواهد داشت که بر قیمت نهایی محصول تأثیر مستقیم خواهد گذاشت.
  • ابعاد: تجهیزات آزمایشگاهی ابعاد مختلفی دارند و با توجه به این مسئله کاور های آن ها هم در ابعاد مختلف تولید می شوند و مشخصاً در تولید کاورهای بزرگ تر پارچه بیشتری مصرف می شود که باعث بالا رفتن قیمت آن ها خواهد شد.
  • کیفیت دوخت: در دوخت کاورهای تجهیزات آزمایشگاهی کیفیت دوخت از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که در صورت ایجاد درز در آن ها کاور عملاً بی فایده خواهد شد. هرچه در دوخت کاور های تجهیزات آزمایشگاهی از نخ مرغوب تر و دستگاه های پیشرفته تر استفاده شود قیمت آن هم بالاتر خواهد بود.
  • حجم خرید: مانند هر کالای دیگر قیمت کاور تجهیزات آزمایشگاهی در هنگام خرید با حجم بالا وبه صورت عمده کمتر از قیمت آن در هنگام خرید به صورت جزئی خواهد بود
  • نوسانات بازار و واسطه ها: مانند تمامی محصولات نوسانات بازار بر قیمت کاور تجهیزات آزمایشگاهی مؤثر است و هرچه واسطه های بین تولید کننده تا مصرف کننده کم تر باشد قیمت نهایی ارزان تر خواهد بود.
به طور کل برای خرید روکش تجهیزات آزمایشگاهی با قیمت ارزان و صرفه ی اقتصادی بالا توصیه می شود آن را مستقیماً از تولیدکنندگان و در صورت امکان برای صرفه اقتصادی بیشتر در حجم عمده خریداری کرد. 
به این منظور چادر احمد که خود از تولید کنندگان کاور های تجهیزات آزمایشگاهی است امکان ثبت سفارشات در حجم عمده و جزئی را برای مشتریان خود در سراسر کشور از طریق تماس تلفنی فراهم کرده است.