گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/12/12 - 11:07
كد :158

چادر پیک نیک

چادر پیک نیک ، می تواند از جنس چادر کامیون نیز باشد، که مناسب برای بستن در قسمت کابین ماشین های آفرود می باشد .

چادر برزنت می تواند به عنوان چادرهای پیک نیک نیز مورد استفاده قرار بگیرند .هنگام خرید چادر کامیون، ظرفیت تراورس ها و ویژگی های ضد آب و هوا همیشه باید در نظر گرفته شود تا بتوانید تمام جنبه های مورد نظر خود را در یک چادر کامیون داشته باشید.
برای توصیه بهترین چادرهای کامیون، تیم ما چندین مورد از محبوب ترین گزینه های موجود در بازار را بررسی و آزمایش کرد. خواه برای کمپینگ، زندگی در جاده، یک شب در فضای باز یا هر چیز دیگری، یک چادر کامیون می تواند تجربه فراموش نشدنی را در مسیر شما به ارمغان بیاورد. در این بررسی، ما به شما کمک خواهیم کرد تصمیم بگیرید که آیا باید یک چادر کامیون تهیه کنید و اگر چنین است، کدام یک برای نیازها و بودجه شما بهترین کار را دارد.
در طول آزمایش ما به دوام، ضد آب و هوا، سهولت استفاده و راحتی هر چادر توجه کردیم. بر اساس این معیارها به هر چادر کامیون امتیازی از 1.0 تا 5.0 ستاره داده شد.

چادر پیک نیک

بهترین چادر کامیون

پس از بررسی عواملی مانند ضد آب و هوا، مواد چادر، رتبه‌بندی مشتریان و قیمت‌ها، تیم تست محصول ما چادرهای کامیونی را سفارش داد که به بهترین وجه با این استانداردها مطابقت داشتند. یکی از اعضای تیم هر محصول را روی یک فورد F-150 آزمایش کرد.
ما هر چادر را طبق دستورالعمل های ارائه شده جمع آوری کردیم و مدتی را در داخل آن به استراحت پرداختیم. پس از آن، ما چادر را جدا کردیم و سعی کردیم آن را در هر حاملی که در آن قرار داشت ذخیره کنیم. در طول آزمایش ما به دوام، ضد آب و هوا، سهولت استفاده و راحتی هر چادر توجه کردیم. بر اساس این معیارها به هر چادر کامیون امتیازی از 5.0 ستاره داده شد.
بررسی چادر کامیون دنده
چادر کامیون دنده  به طور کلی بهترین انتخاب ما است زیرا نصب آن آسان است و به خوبی ساخته می شود. پارچه وینیل محکم و بادوام است، درزها به خوبی دوخته شده اند و زیپ ها و سگک ها از مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند. این چادر کامیون دو نفره در اندازه هایی موجود است که تقریباً برای هر تخت کامیونی مناسب است و از امن ترین چادرهای کامیونی است که ما آزمایش کردیم.
چادرکامیون با اکثر چادرهای کامیون دیگر متفاوت است زیرا به کاربران دستور می دهد تا چادر را مستقیماً روی تخت کامیون بسازند. اکثر چادرهای کامیون دیگر بر روی زمین جمع شده و در کامیون بلند می شوند. در برخی موارد، هر کدام یک گزینه است. در حالی که ساختن چادر روی زمین کمی راحت تر از صندوق عقب است، اما بلند کردن یک چادر سنگین بالای سر دشوار است.

ویژگی چادر کامیون

  • راه اندازی سریع
  • زیپ و درز با کیفیت
  • به راحتی به کامیون ایمن می شود

مانند اکثر چادرهای کامیونی که آزمایش کردیم، دستورالعمل های ارائه شده متوسط هستند. تصاویر به اندازه کافی برای نشان دادن هر مرحله دقیق نیستند، اگرچه دستورالعمل های نوشته شده واضح هستند. خوشبختانه، روند راه اندازی آنقدرها هم سخت نیست.
دوام : ویژگی منحصر به فرد این چادر این است که نسبت به سایر چادرهای تخت کامیون، به ویژه نزدیک درب عقب، بندهای بیشتری برای اتصال چادر به کامیون دارد. با این حال، برای چسباندن آنها، باید به پشت خود در زیر کامیون بنشینید.
ضد آب و هوا: ما اشاره کردیم که این چادر دارای سگک های ضخیم برای محکم کردن چادر به کامیون شما است. تمام درزها برای جلوگیری از نشت آب چسبانده شده اند، سرهای زیپ فلزی با کیفیت هستند و چادر دارای فضای داخلی جادار است.
سهولت استفاده : چیزی که بیشتر با چرخ دنده Rightline به چشم می خورد، میله های چادر هستند. غلاف‌های فلزی که بخش‌های فایبرگلاس را به هم متصل می‌کنند کمی طولانی‌تر از چادرهای دیگر هستند. این کار جدا کردن چادر را آسان‌تر می‌کند، زیرا لازم نیست نگران بیرون کشیدن تصادفی یک مفصل باشید. این کمک می کند تا Rightline Gear ساده ترین چادر کامیون برای جداسازی شود. همچنین فقط سه قطب برای قرار دادن وجود دارد که نسبت به سایر چادرها تیرهای کمتری دارد و راه اندازی را سریعتر می کند.