گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/12/26 - 10:40
كد :160

تولید تخصصی چادر ترانزیتی کامیون

تولید تخصصی چادر ترانزیتی کامیون ، در تعیین جنس مرغوب این پارچه بسیار حائز اهمیت است. جنس مرغوب و درجه یک چادر ترانزیتی در طول عمر بالای این محصول دخیل است و برای مدت بیشتری برای شما کار می کند .

چادر ترانزیتی کامیون یکی از بهترین و مناسب ترین روکش ها جهت استفاده در قسمت باری کامیون ها و ماشین های سنگین می باشد. از ویژگی های کاربرد این چادر ترانزیتی شامل استحکام و مقاومت بالا و آب گریز بودن و ضد حریق و ضد حرارت بودن می باشد . عمر زیاد و کاربرد های متنوع  و استفاده طولانی مدت از آن ها، این پارچه ها را بسیار محبوب کرده است.
چادر های ترانزیتی معمولا از پارچه برزنتی با کیفیت بالا در کارخانه ها و مراکز تولیدی های پارچه برزنت از الیاف مصنوعی و طبیعی و پلی استر تهیه می شوند .
اگر پارچه های برزنت با پوشش پی وی سی همراه شوند خاصیت ضد آبی و مقاومت در برابر رطوبت بیشتری دارند و در مدت طولانی می توانند از محموله باری  بدون هیچ گونه آسیبی محافظت نمایند . 

تولید تخصصی چادر ترانزیتی کامیون

انواع چادر کامیون 

چادر کامیون از پارچه برزنت دوخته می شود و خاصیت آب گریزی دارد. در برابر نور و اشعه های خورشیدی استحکام بالایی برخودار هستند .این پارچه های برزنتی وزن سبک در عین حال انعطاف پذیری بالایی دارند و در تغییرات جوی طول عمر و استحکام بالایی از خود نشان می دهند.

انواع چادر کامیون می توانیم به برزنت شمعی ، برزنت مشمایی وچادر کامیون کانتینری و... جهت روکش بار کامیون و وسایل نقیله نام ببریم . 

 قیمت چادر کامیون 

قیمت چادر کامیون به نوع برزنت مصرف شده و اینکه با چه کاربری مورد استفاده قرار بگیرد، ارزیابی می شود . تعداد لایه های به کار رفته در چادر برزنت ها نیز می تواند قیمت نهایی پارچه برزنت تاثیر بگذارد. 
جهت اطلاع دقیق از قیکت پارچه برزنت و پارچه چادر کامیون با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید. 

پارچه چادر ترانزیتی

پارچه  چادر برزنت ترانزیتی با ضخامت های مختلف تولید می شود که از ماده اولیه  پلی استر و نخ پنبه تولید می شود . استفاده از پلی استر این پارچه را کاملا ضد آب می کند . از پارچه برزنت ترانزیتی جهت اماکنی که در معرض رطوبت و آب هستند، کاربرد بیشتری دارد. برخی از ویژگی های برزنت ترانزیتی با گرم بالا در ذیل ذکر شده است :

  • دارای ضخامت مناسب برای مقاومت در برابر شرایط جوی
  • مقاوم در برابر نور خورشید
  • مقاوم در برابر اشعه خورشیدی 
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • مقاوم در برابر آلاینده و میکروب ها
  • انعطاف پذیری بالا
  • سبک و کم وزن
  • دارای قیمت مقرون به صرفه 
  • قابل سفارش در هر ابعاد و اندازه ای 

پارچه های چادر برزنت دارای دوام و طول عمر بالایی هستند.،نصب و جمع کردن آن ها به سادگی انجام می پذیرد، دارای تنوع رنگ بالا و جذابی برخوردارند، قدرت انتخاب را بالا می برد،ضد حریق و آب گریزهستند ، محصولات را با سلامت کامل به مقصد می رسانند  امنیت قیمت باری را تامین می کنند، مقاوم در برابر نور خورشید و اشعه ماورا بنفش می باشند، دوام بالایی در برابر اسیدها و مواد شیمیایی مختلف دارند ، مقاوم در برابر شرایط جوی ناپایدار و نا مناسب می باشند ، دوام زیادی در مقابل کاهش و افزایش دما دارند.