گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/08/25 - 15:39
كد :54

برزنت، چادر، خیمه

برزنت، چادر، خیمه در شرکت های  تولید کننده با کیفیت عالی توسط دستگاه های به روز جهان تولید و به بازار عرضه می گردد.

برزنت، چادر، خیمه در شرکت های  تولید کننده با کیفیت عالی توسط دستگاه های به روز جهان تولید و به بازار عرضه می گردد. همان طور که می دانید با گذشت زمان به دلیل نیاز افراد به یک نوع پارچه مقاوم و مستحکم تولیدکنندگان و طراحان به تولید پارچه ای با ترکیب مواد طبیعی و مصنوعی پرداختند مانند استفاده از موادی همچون پنبه، کرباس و مواد پلیمری همچون پلی اتیلن و پلی یورتان و پلاستیک و...
برزنت نوعی پارچه مستحکم و بادوام می باشد که در ضخامت گوناگون و رنگ بندی متنوع توسط صنایع نساجی تولید گردیده است.

برزنت، چادر، خیمه

پارچه برزنت

پارچه برزنت در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند که طبق جنس پارچه و همچنین کاربری پارجه برزنت به دسته های گوناگونی تقسیم شده است پارچه برزنت از جمله پارچه هایی می باشد که به دلیل ضخامت بالایی که دارد برای ساخت انواع چادر و خیمه و همچنین روکش و کاور مورد استفاده قرار می گیرد و به دو نوع پنبه و پلی استر تولید می گردد. پارچه برزنت در عرض 100 تا 200 سانتی متر تولید می گردد. از انواع پارچه برزنت می توان به برزنت شمعی، برزنت نسوز، برزنت نانو، برزنت آهاری، برزنت چاپی و... اشاره کرد.

چادر خیمه برزنتی چیست

چادر خیمه برزنتی در ابعاد و اندازه های مختلف با ظرفیت های گوناگون 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره تا 12 نفره تولید می گردد و همچنین می توانید برای ظرفیت های بیشتر از 12 نفر به مراکز معتبر تولید انواع برزنت سفارش بدهید و بسته به نیاز خود می توانید آن ها را تهیه نمایید. این نوع چادر با استفاده از پارچه برزنت با جنس ها و ضخامت مختلف توسط تولید کنندگان تولید می گردد. 
چادر خیمه برزنتی در دو نوع با اندازه های کوچک که به وسیله کوله پشتی قابل جابجایی و حمل می باشد و دسته دیگر چادر خیمه برزنتی در اندازه های بزرگ تر تولید می شوند که با استفاده از وسایل نقلیه قابل حمل و جابجایی می باشند. 

کاربرد چادر خیمه برزنتی

چادر خیمه برزنتی به دلیل مقاومت و استحکامی که در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین آب  دارای کاربردی همچون تولید انواع چادر مسافرتی، چادر کمپینگ، چادر هیئت، چادر امدادی، چادر نظامی و... می باشد.

ویژگی چادر خیمه برزنتی 

چادر خیمه برزنتی دارای مزیت و ویژگی هایی همچون این نوع چادرها دارای استقامت و پایداری بالایی می باشند، دارای قابلیت نصب در هر محل و مکانی می باشند، دارای سهولت در نصب و همچنین دارای وزن سبکی می باشند، دارای خاصیت ضد آب، رطوبت، حریق، اشعه نورخورشید و... می باشند، دارای مقاومت و استحکام بالا در برابر طوفان و وزش بادهای شدید می باشند، در رنگ بندی و طرح های مختلف بسته به نیاز افراد تولید می شوند، دارای دوخت کاملا اصولی و دقیق به وسیله دستگاه ها اتومات تا درز و پارگی در پارچه وجود نداشته باشد و... 

عوامل تاثیر گذار در قیمت چادر خیمه برزنت

  • کیفیت چادر خیمه برزنتی
  • چاپ تصویر بر روی چادر خیمه برزنتی
  • نوع دوخت چادر خیمه برزنتی
  • نسوز بودن چادر خیمه برزنتی
  • نوع اتصال و برپایی چادر خیمه برزنتی
  • اندازه و ابعاد چادر خیمه برزنتی