گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/09/02 - 16:50
كد :56

پارچه برزنت را از کجا بخریم

برزنت نوعی پارچه می باشد که به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که در برابر عوامل خارجی دارد دارای کاربرد و متقاضیان بسیاری می باشد.

پارچه بزرنت یکی از انواع پارچه های مستحکم و مقاوم می باشدکه امروزه افراد از آن برای کاربری مختلف مورد استفاده قرار می دهند. برای آن که پارچه برزنت آن کارآیی لازم را داشته باشد باید در هنگام خریداری مرکز معتبر که دارای انواع پارچه برزنت با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب می باشد را انتخاب کنید. این مراکز انواع متنوع پارچه برزنت را با مواد اولیه درجه یک تولید و به دست افراد می رسانند. 

پارچه برزنت

در صنایع مختلف برای کاربرد های فراوانی نیاز به یک پارچه مستحکم در برابر آب و گرما می باشد پارچه هایی که دارای الیاف طبیعی در ساخت آن ها استفاده می شود از این ویژگی برخوردار نمی باشند. به همین دلیل با استفاده از مواد پلیمری نظیر پلی استر و پلی اتیلن و سایر مواد پلیمری به الیاف طبیعی مانند پنبه پارچه ای تولید می گردد که به آن ها پارچه برزنت گفته می شود. با پیشرفت علم تکنولوژی و صنعت نساجی موادی به این نوع پارچه اضافه گردیده است که سبب ایجاد خاصیت منحصری در پارچه شده است. 

 

پارچه برزنت را از کجا بخریم

انواع و ویژگی پارچه برزنت

پارچه برزنت دارای ویژگی هایی فراوانی می باشد که بارزترین و رایج ترین ویژگی پارچه برزنت مقاومت آن در برابر آب می باشد. از دیگر ویژگی پارچه برزنت می توان به مقاومت بالای آن در برابر نور خورشید، وزن سنگین اجسام، اشیا نوک تیز و برنده، حرارت و گرما، وزش بادهای شدید و حریق اشاره نمود. از انواع این نوع پارچه یک لایه تا شش لایه ، پارچه برزنت نسوز، پارچه برزنت کانتینری، پارچه برزنت آهاری، پارچه برزنت نانو، پارچه برزنت چاپی، پارچه برزنت ترانزیتی و... را می توان نام برد. 

پارچه برزنت پرکاربرد

پارچه برزنت دارای تنوع مختلفی در نوع دوخت، رنگ، و مواد اولیه به کار رفته در تولید آن ها است. یکی از انواع پارچه برزنت نسبت به سایر پارچه های برزنتی دارای طرفدار و کاربرد فراوانی برای مصارف مختلف می باشد پارچه برزنت شمعی به عنوان پرمتقاضی ترین پارچه در بین صنعتگران و افراد شناخته می شود. پارچه برزنت شمعی دارای ضخامت گوناگون می باشد و بافت آن بسیار نرم و ظریف می باشد و از این رو این پارچه در بیمارستان کاربرد زیادی دارد. 
پارچه برزنت شمعی دارای انعطاف پذیری بالا می باشد و در طی مدت زمان دچار پارگی و شکستگی قرار نمی گیرد. این پارچه در برابر عوامل محیطی نیز از مقاومت خوبی برخوردار می باشد و نسبت به دیگر پارچه های برزنت قیمت مناسب تری دارد و در این نوع پارچه به دلیل اینکه در دو طرف ان از روکش ضد حریق استفاده شده است در مکان هایی که احتمال آتش سوزی وجود دارد استفاده فراوانی می شود.

خرید پارچه برزنت

برزنت نوعی پارچه می باشد که به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که در برابر عوامل خارجی دارد دارای کاربرد و متقاضیان بسیاری می باشد. در تولید انواع پارچه برزنت به میزان کیفیت آن ها بیشتر پرداخته شده است و کیفیت پارچه برزنت در زمان خرید پارچه برزنت حرف اول را می زند و بیشتر مشتریان در زمان خرید این نوع پارچه به کیفیت و قیمت ان توجه بیشتری می کنند. مشتریان با توچه به مبلغی که پرداخت می کنند از کیفیت بالای پارچه برزنت نیز برخوردار می شوند.

قیمت به روز پارچه برزنت

برای خرید پارچه برزنت باید از قیمت روز پارچه اطلاع داشته باشد به دلیل اینکه قیمت پارچه برزنت به خاطر نوسانات ارز و بازار متغیر می باشد. به همین خاطر استعلام از قیمت انواع پارچه برزنت پیش از خرید توصیه می شود.