انواع چادر مسافرتی

انواع چادر مسافرتی، در مجموعه چادر احمد با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا به فروش می رسد. معمولا برای هر نوع سفر، اگر قرار باشد زمانی را در طبیعت گذراند به چادر مسافرتی احتیاج است. چادر مسافرتی بر اساس نوع ساخت، جنس، کاربرد و ظرفیت آن در انواع مختلفی تولید می گردد تا در هر شرایطی بتواند سر پناهی مناسب برای افراد باشد. برای مثال، چادر مسافرتی فردی کوهنورد با یک خانواده از لحاظ جنس، وزن، اندازه و... متفاوت می باشد و هر شخصی باید بر اساس نیاز خود، چادر مسافرتی مناسبی را خریداری کند. در ادمه ی مطلب، ما به برخی از چادر های مسافرتی و ویژگی های آن پرداخته ایم تا در هنگام خرید، بتوانید آسان تر، چادر مسافرتی مورد نیاز خود را خریداری کنید.
مجموعه چادر برزنت احمد با سال ها تجربه در زمینه دوخت چادر مسافرتی و عرضه آن ب بازار به صورت جزئی و کلی، در خدمت شما عزیزان می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس، با این مجموعه در ارتباط باشید.
 
انواع چادر مسافرتی

نام انواع چادر مسافرتی

  1. چادر مسافرتی ساده: سقف چادر مسافرتی ساده به شکل یک خط از دو طرف چادر کشیده می شد. چادر های مسافرتی ساده به طور قابل ملاحظه ای پایدار هستند و از چادر های یک نفره تا چادر یا خیمه های بزرگ را شامل می شوند. برپایی این چادر ها بسیار آسان بوده و هنوز هم جزو پناهگاه های عالی محسوب می شوند. لازم به ذکر است که در چادر های مسافرتی ساده، ارتفاع محدود است. 
  2. چادر مسافرتی گنبدی: چادر مسافرتی گنبدی توسط میله هایی خاص، به حالت گنبد در می آید. دو میله انعطاف پذیر در وسط به یک گنبد شش گوشه تبدیل می شوند. یکی از عوامل مهم در خرید چادر مسافرتی، پایداری آن می باشد اما بر خلاف چادر های ساده قبلی، چادر های گنبدی می توانند با افزایش اندازه، پایداری کمتری داشته باشند.
  3. چادر مسافرتی ژئودسیک: چادر ژئودسیک یک اصطلاح ریاضی می باشد. در چادر مسافرتی ژئودسیک میله ها بر روی سطح عبور می کنند و در یک تقاطع به شکل مثلث متصل می شوند. این مورد، فشار را در سراسر ساختار توزیع می کند، و آن را به عنوان پایدار ترین نوع چادر برای شرایط آب و هوایی شدید معرفی می کنند. اگر می خواهید اورست را صعود کنید، بهتر است که با خود یک چادر ژئودسیک ببرید.
  4. چادر مسافرتی فوری: چادر مسافرتی فوری یک چارچوب طولانی، پیچ خورده و آویزان به طور دائمی به پارچه چادر نصب شده است. با چرخاندن قاب، چادر به یک بسته دایره ای تبدیل می شود. با باز کردن بسته به راحتی، این مورد از انوع چادر مسافرتی باز می شود و نیازی به سر هم کردن هیچ گونه میله ای نیست. در گذشته می گفتیم که این چادر ها تنها در شرایط آب و هوایی خوب کاربرد دارند. اما با پیشرفت نوع ساخت، آن ها را برای شرایط سخت تر نیز آماده کرده اند. 
  5. چادر مسافرتی تونلی: در چادر مسافرتی تونلی میله ها به طور موازی و به شکل یک تونل در کنار هم قرار گرفته اند که پس از برپا شدن، شبیه به یک تونل می شوند. این مورد، در اندازه و سبک های بسیار زیادی وجود دارد و برای سفرهای خانوادگی بسیار مناسب می باشد.
  6. چادر مسافرتی پاد: چادر مسافرتی پاد یک بخش مرکزی دارند و چند بخشی که شبیه به اتاق می باشند، به این مرکز وصل شده اند. خانواده ها علاقه ی بسیاری به این چادرها نشان می دهند. زیرا بچه ها می توانند اتاق خودشان را داشته باشند و شخصی سازی این چادر به خوبی انجام شده است. البته، این موضوع که آن ها فضای زیادی می خواهند کمی شاید به ضرر صاحب چادر باشد زیرا بسیاری از مناطق مجاز کمپینگ برای این وسعت از شما پول بیشتری می گیرند و حتی برخی از آن ها ممکن است اجازه کمپ ندهند. همچنین سنگینی این چادر ها کمی دردسر ساز است.
  7. چادر مسافرتی بزرگ خانوادگی: طراحان چادر کاری کرده اند که چادرهای کوچک با طراحی بهتر و اندازه بزرگ تر فراهم شوند. بسیاری از تولید کنندگان انواع چادر مسافرتی در حال حاضر ترکیبی از سبک های چادر قدیمی به همراه فضای بهتر ارائه می دهند. این ها مثل چادر های تونلی جادار هستند اما به شکل گنبد دیده می شوند.

خرید انواع چادر مسافرتی

به غیر از انواع نام برده شده، چادر های مسافرتی دیگری مانند چادر مسافرتی اتوماتیک و یا چادر مسافرتی برزنتی نیز از دیگر انواع این سازه می باشند. چادر مسافرتی برزنتی برای بسیاری از افراد، بهترین چادر مسافرتی محسوب می شود و در ادامه ی مطلب به این چادر پرداخته شده است. همچنین لازم به ذکر ست که انواع چادر های مسافرتی در مجموعه چادر احمد موجود می باشد. در این مجموعه، تمامی محصولات از قیمت مناسبی برخوردار می باشند و دارای کیفیت بالا و عمر و دوامی طولانی می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع چادر مسافرتی می توانید با مجموعه چادر احمد در تماس باشید.

انواع چادر مسافرتی برزنت

چادر های مسافرتی برزنتی در مقابل آب و آفتاب بسیار مقاوم می باشند و در تمام شرایط مختلف جوی می توان از آن ها استفاده کرد. برای مثال، در هنگام بارش برف و باران، این چادر اجازه ی نفوذ آب به درون چادر را نمی دهد. همچنین، این چادر موجب جلوگیری از ورود نور خورشید به داخل چادر می شود و حتی از ورود اشعه های مضر آفتاب جلوگیری می کند. همچنین این چادر در مقابل نور مستقیم خورشید پوسیده نمی شود و از وزن سبک و انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. این چادر بر اساس ظرفیت و جنس آن، انواع مختلفی داشته و چادری بسیار پرفروش می باشد.

قیمت چادر مسافرتی

از آن جایی که چادر های مسافرتی بسیار متنوع بوده و هر یک دارای ظرفیت های متفاوتی نسبت به دیگری می باشند، اعلام قیمتی ثابت رای تمامی آن ها امکان پذیر نمی باشد. به همین منظور، شما می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت چادر احمد، با این مجموعه تماس حاصل کرده و از قیمت دقیق چادر مورد نظر خود مطلع شوید.