انواع چادر مسافرتی

معمولا برای هر نوع سفر، اگر قرار باشد زمانی را در طبیعت گدراند به چادر مسافرتی احتیاج است. چادر مسافرتی بر اساس نوع ساخت، جنس، کاربرد و ظرفیت در انوا مختلفی وجود دارد. مجموعه چادر برزنت احمئ با سالها تجربه در زمینه دوخت چادر مسافرتی و عرضه آن ب بازار به صورت جزئی و کلی در خدمت شما عزیزان می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با این مجموعه در ارتباط باشید.
 
انواع چادر مسافرتی
 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید.
 

چادر مسافرتی ساده

سقف چادر مسافرتی ساده به شکل یک خط از دو طرف چادر کشیده می شد. چادر مسافرتی ساده به طور قابل ملاحظه ای پایدار هستند و از چادرهای یک نفره تا چادر یا خیمه های بزرگ را شامل می شدند. آنها آسان برپا می شوند و هنوز هم پناهگاه های عالی محسوب می شوند. در چادر مسافرتی ساده ارتفاع محدود است. 

چادر مسافرتی گنبدی

چادر مسافرتی گنبدی توسط میله های به حالت گنبد در می آید. دو میله انعطاف پذیر در وسط به یک گنبد شش گوشه تبدیل می شوند. طرفها بیشتر عمودی هستند بنابراین حجم کلی چادر بهتر است. پایداری در مدل های کوچکتر خوب است، اما، بر خلاف چادرهای ساده قبلی، گنبدها می توانند با افزایش اندازه پایداری کمتری داشته باشند.

چادر مسافرتی ژئودسیک

چادر ژئودسیک یک اصطلاح ریاضی می باشد. در چادر مسافرتی ژئودسیک میله ها بر روی سطح عبور می کنند و در یک تقاطع به شکل مثلث متصل می شوند. این مورد، فشار را در سراسر ساختار توزیع می کند، و آن را به عنوان پایدار ترین نوع چادر برای شرایط آب و هوایی شدید معرفی می کند. اگر می خواهید اورست را صعود کنید، بهتر است که با خود یک چادر ژئودسیک ببرید.

چادر مسافرتی فوری

چادر مسافرتی فوری یک چارچوب طولانی، پیچ خورده و آویزان به طور دائمی به پارچه چادر نصب شده است. با چرخاندن قاب، چادر به یک بسته دایره ای تبدیل می شود. با باز کردن بسته به راحتی، این مورد از انوع چادر مسافرتی باز می شود و نیازی به سر هم کردن هیچگونه میله ای نیست. در گذشته می گفتیم که این چادرها تنها در شرایط آب و هوایی خوب کاربرد دارند. اما با پیشرفت نوع ساخت، آن ها را برای شرایط سخت تر آماده کرده است.

چادر مسافرتی تونلی

در چادر مسافرتی تونلی میله ها به طور موازی و به شکل یک تونل در کنار هم قرار گرفته اند که با برپا شدن شبیه به یک تونل می شوند. این مورد، در اندازه و سبک های بسیار زیادی وجود دارد و برای سفرهای خانوادگی بسیار مناسب می باشد.

چادر مسافرتی پاد

چادر مسافرتی پاد یک بخش مرکزی دارند و چند بخشی که شبیه به اتاق، به این مرکز وصل شده است. خانواده ها به این چادرها خیلی علاقه نشان می دهند. بچه ها می توانند اتاق خودشان را داشته باشند و شخصی سازی این چادر به خوبی انجام شده است. این موضوع که آن ها فضای زیادی می خواهند کمی شاید به ضرر صاحب چادر باشد. بسیاری از مناطق مجاز کمپینگ برای این وسعت از شما پول بیشتری می گیرند و برخی از آن ها اجازه کمپ شاید ندهند. همچنین سنگینی این چادرها کمی دردسر ساز است.

چادر مسافرتی بزرگ خانوادگی

طراحان چادر کاری کرده اند که چادرهای کوچک با طراحی بهتر و اندازه بزرگ تر فراهم شوند. بسیاری از تولید کنندگان انواع چادر مسافرتی در حال حاضر ترکیبی از سبک های چادر قدیمی به همراه فضای بهتر ارائه می دهند. این ها مثل چادرهای تونلی جادار هستند اما به شکل گنبد دیده می شوند.