قیمت روکش استخری

بسیاری از خانه ها، ویلاها، و یا آپارتمان ها دارای استخرهای لختصاصی برای اعضای خانه و اپارتمان می باشند. استفاده از استخر برای شنا و لب بازی یکی لز تفریحات تابستانه به شمار می رود اما نکته ای که بسیار مهم است نگهداری از استخر با هزینه های مقرون به صرفه است. مساله اصلی در نگهداری استخر تمیز نگهداشتن اب استخر می باشد. به دلیل کمبود اب و همچنین هزینه بالای تعویض اب بهتر است در حفظ و نگهداری کیفیت اب استخر کوشا باشیم. روکش استخری پوششی است از جنس برزنت که از آب استخر محافطت می کند. قیمت ان بسته به نو ع و متراژ متفاوت است.
 
قیمت روکش استخری

روکش استخری

همانطور که گفتیم روکش استخری پوششی است که بر روی استخر می اید و وظیفه حفظ اب را دارد. در حقیقت روکش استخری مانعی است برای ورود انواع الودگی به اب استخر. همچنین به دلیل استفاده از پارچه برزنت در روکش استخری، روکش استخری در برابر اشعه خورشید مقاوم بوده و از تعییرات شیمیایی اب بر اثر تابش تور خورشید مانند جلبک زدن جلوگیری می کند. این خاصیت مانع بخار شدن و هدر رفت اب نیز می شود. از طرفی از وردجانوران مودی، شاخ و برگ درختان و گیاهان و گرد و خاک به اب جلوگیری می کند. اگثر استخر های شخصی سر باز بوده و در باع ها و ییلاقات احداث می شوند به همین دلیل امکان زودتر آلوده شدن اب انها به نسبت استخر های سرپوشیده بیشتر است. در واقع روکش استخری کار همان سقف را برای محیط های سرباز انجام می دهد.

نصب روکش استخری

روکش های استخری در چندین نوع و با متریال های متفاوت ساخته می شوند. از نوع اتومات کرکره ای و شیشه ای گرفته تا پارچه برزنتی، اما مقرون به صرفه ترین، کار آمدترین و پرطرفدارترین انها روکش استخری برزنتی است. روکش استخری برزنتی از پارچه برزنت ضد آب و مقاوم در برابر اشعه UV ساخته شده که قیمتی مناسب دارد. نصب روکش استخری برزنی بسیار ساده است. کافی است قرقره جمع شونده  روکش استخری برزنت را در یکی از اضلاع استخر به صورت ثابت نصب نمایید.پس از هر بار مصرف می توانید کل روکش را با پیچاندن قرقره جمع و باز کنید. مجموعه چادر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه انواع تولیدات برزنتی آماده پدیرش انواع سفارشات روکش استخری می باشد. برای اطلاعات بیشتر با این مجموعه در تماس باشید.
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید