قیمت پارچه برزنت

پارچه برزنت یکی از  پارچه های مستحکم و بسیار منعطف می باشد که بارز ترین خاصیت آن ضد آب بودنش می باشد. از پارچه برزنت به عنوان کرباس نیز یاد می شود. پارچه برزنت ظاهر زیبایی ندارد ولی از کیفیت بالایی برخوردار است و بیشتر برای ساخت انواع چادر از ان استفاده می شود.  قابل ذکر است که قیمت پارچه برزنت بر اساس ضخامت و نوع بافتی که دارد متفاوت است. مجموعه چادر برزنت احمد با سالها سابقه در زمینه تولید پارچه برزنت و دوخت جادر برزنت آماده ارائه خدمات به متقاضیان عزیز می باشد. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت و کسب اطلاعات بیشتر با چادر برزنت احمد در ارتباط باشید.
 
قیمت پارچه برزنت
 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

قیمت انواع پارچه برزنت

قیمت انواع پارچه برزنت بر اساس متراژ، وزن و ضخامت تعیین می شود. این فاکتور ها در تمامی انواع پارچه برزنت یکسان است. مثلا پارچه برزنت چاپی اصولا  ۲۵۰ الی ۳۰۰ گرم بر متر مربع می باشد. بر اساس این وزن قیمت بر متر مربع تعیین می شود. قیمت انواع پارچه برزنت به شرح زیر است :

قیمت پارچه برزنت نخی

قیمت پارچه برزنت نخی علاوه بر بافتی که خود پارچه برزنت دارد، نخ نیز به این تارو پود اضافه گردیده و کارایی آن را دوچندان می کند. معمولا نخ در هر پارچه ای بکار گرفته شود پارچه را بسیار سبک تر می کند و کار تبادل حرارت را راحت تر می کند. از ویژگی های پارچه برزنت نخی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • بسیار سبک و راحت 
  • انعطاف پذیر 
  • دارای رنگ بندی های متنوع
  • دارای لایه های ۲ لا ۳ لا

قیمت پارچه برزنت کیفی

پارچه برزنت کیفی در مصارفی چون صنایع کیف و کفش استفاده میشود. پارچه برزنت کیفی بسیار سخت، مقاوم و ضخیم است درر مقابل دارای انعطاف نیز می باشد. علاوه بر آن  پارچه برزنت کیفی ضد آب می باشد و دارای رنگ های متنوعی است که آن را مناسب ساخت انواع کیف و کفش کرده است. قیمت پارچه برزنت کیفی بر  اساس نتر مربع و ضخامت تعیین میشود.  پارچه برزنت کیفی از مواد عالی و همچنین از نخ های متفاوت نازک اما سخت تهیه میشود.
 

قیمت پارچه برزنت مشمایی

پارچه برزنت مشمایی یک پارچه سنگین و مقاوم است که برای ایجاد یک لایه مقاوم در برابر آب، از یک پوشش بسیار مقاوم ساخته شده است. پارچه برزنت مشمایی با نخ پلی استر بافته می شود. پارچه برزنت مشمایی در کارخانه جات بافته می شود و سپس برای تکمیل آنها را رنگ آمیزی می کنند. در این قسمت علاوه بر رنگ آمیزی موادی را به عنوان عایق رطوبت و حرارت به این پارچه ها می زنند که متناسب با نیاز بازار یک روی پارچه و یا هر دو روی پارچه به این مواد آغشته می شود و محصول نهایی پس از رنگ آمیزی تولید و روانه بازار می شود. از خصوصیات دیگر پارچه برزنت مشمایی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  • ضد آب و ضد رطوبت
  • دوام بالا
  • مقاومت بالا در برابر نور خورشید
  • جلوگیری از ورود اشعه مضر خورشید