قیمت پارچه برزنت ضد آب

قیمت پارچه ی برزنت ضدآب متناسب با جنس آن و موادی که جهت ضدآب کردن در پارچه استفاده میشود متغیر است.
چادر احمد بهترین انواع برزنت ضد آب با قیمت مناسب  را با کیفیتی بهتر از نمونه های مشابه برای مصارف گوناگون در اختیار صنعتگران و تولید کنندگان محترم قرار میدهد.
برزنت های ضد آب جزء اولین و ابتدایی ترین انواع پارچه های برزنت تولید شده در دنیا بوده اند. به دنبال آن تولید و خرید برزنت های ضد آب و ضد آفتاب نیز گسترش پیدا کرد و پس از آن، این پارچه ها با تنوع بیشتری تولید و عرضه شدند.
قیمت پارچه برزنت ضد آب

برزنت ضد آب چیست؟

برزنت های پارچه هایی هستند که از پلی استر یا کرباس همراه با ترکیب الیاف دیگری مانند پنبه تولید می شوند. دقت کنید که تفاوت زیادی بین برزنت و پلی استر است و با هم یکی نیستند. میزان به کار بردن همین مواد و ترکیبشان با مواد دیگر انواع پارچه های برزنت را تولید می کند که هر کدام ویژگی های به خصوص خود را دارند. برای تولید برزنت ضد آب روکش پلاستکی یا یورتان به هر کدام از این پارچه ها اضافه می شود. این کار باعث می شود مقاومت پارچه ها در برابر نفوذ و فشار آب به بالاترین میزان خود برسد. این مواد در اکثر موارد استحکام زیادی در برابر نور خورشید نیز دارند. به همین خاطر است که به آن ها برزنت های ضد آفتاب نیز می گویند.

ویژگی های پارچه برزنتی ضد آب

از نام این محصولات مشخص است که ویژگی اصلی این پارچه ها مقاومت بالا در برابر رطوبت است. اما اینکه به چه اندازه می توانند مقاومت کنند بستگی به شیوه تولید آن ها دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت نساجی، امکان خرید پارچه برزنتی ضد آب با ضخامت های مختلف وجود دارد که بر اساس آن نیز میزان مقاومت این پارچه ها در برابر آب و رطوبت نیز تغییر می کند. به طور مثال می توانید از برزنت های سبک استفاده کنید که معمولا یک لا نخ هستند. یا برزنت های ضخیم را تهیه کنید که تا شش لا نخ امکان تولید دارند و میزان مقاومت آن ها به اندازه برزنت های نانو است.
پارچه برزنت انواع مختلفی دارند که براساس جنس پارچه و نوع کاربردی پارچه به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و پارچه کانتینری از جمله این موارد می باشد که بدلیل ضخیم بودن و همچنین جنس خشنی که دارد برای ساخت چادر و کاور بسیار مناسب بوده و به دو نوع پنبه و پلی استر تقسیم می شود.
پارچه های برزنت در عرض ۱۰۰ تا ۲۰۰ سانتی متری و همینطور رنگ بندی های سبز، قهوه ای، خاکی تولید می شود و براساس نیاز کاربر در اوزان ۲۲۰ الی ۷۴۰ گرمی تولید می گردد و با اسامی یک لا نخ و شش لا نخ شناخته می شود.

فروش برزنت ضد آب

برزنت ضد آب اصولا با لایه‏ای از جنس پی ‎وی ‎سی پوشانده می‎گردد. خرید برزنت به جهت اینکه این پارچه می‎تواند در مقابل فشار تقریبی ۱۰۰۰ میلی‎لیتر آب مقاومت و دوام بالایی داشته باشد توصیه می‏گردد.
به گونه‎ای که هیچ نوع درز یا شکافی در آن بوجود نخواهد آمد و به راحتی قابلیت تحمل در برابر فشارهای بالای آب را خواهد داشت. لذا به دلایل ذکر شده برزنت ضد آب خواهان بیشماری در صنعت پوشاک دارد.
از جمله موارد کاربرد و خرید برزنت به ویژه برزنت ضد آب در بیمارستانها و مراکز درمانی و اورژانس‏ها و غیره می‎باشد. علت این امر هم غیرقابل نفوذ بودن برزنت و مقاومت مطلوب آن جهت مقابله با انواع باکتریهای مهلک ذکرگردیده است.