چادر مسافرتی حرفه ای

برای آنکه حرفه ای سفر کنید نیاز به یک چادر مسافرتی حرفه ای دارید. چادر مسافرتی حرفه ای دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از دیگر چادرهای مسافرتی متمایز کرد است. برای خرید چادر مسافرتی حرفه ای باید نکاتی را در نظر بگیرید. از جمله موارد زیر : 
چادر مسافرتی حرفه ای
  • هنگام خرید به ظرفیت افراد خوابیده در چادر توجه کنید نه افراد نشسته یعنی اگر چهار نفر هستید چادر با ظرفیت شش نفر بخرید.
  • اگر چادر عصایی می‌خرید، ترجیحاً با میله آلومینیومی باشد. احتمال شکستن میله‌های فایبرگلاس خیلی زیاد است.
  • چادرهای دو پوش شرایط بهتری را برای اقامت در طبیعت فراهم می‌کنند پوش روی چادر نقش چتر را برای آن بازی می‌کند و باران و آفتاب شما را اذیت نخواهد کرد.
  • چادرهای دو دوخت تهیه کنید. اگر از یک طرف دوخت طرف دیگر را دیدید مطمئن باشید باد و باران به داخل چادر مسافرتی نفوذ می‌کند.
  • امکانات جانبی مانند داشتن توری پنجره، حلقه‌های فلزی روی بدنه و کفی ضد آب موارد مهمی است که باید به آن توجه کنید.

قیمت چادر مسافرتی حرفه ای

قیمت چادر مسافرتی حرفه ای به عوامل مختلفی از جمله جنس چادر، ظرفیت و نوع اتصالات آنها دارد. چادر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه تولید انواع چادر مسافرتی مشغول به قعالیت است. برای دست یافتن به قیمتی مناسب و جنسی مرغوب بهتر است به تولیدی چادر مسافرتی مراجعه نمایید. 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

جنس چادر مسافرتی حرفه ای

جنس چادر مسافرتی حرفه ای اصولا از جنس پارچه برزنت است. انواع پارچه برزنت در برابر شرایط اب و هوایی مقاوم می باشد و به نسبت دیگر پارچه ها ضخیم تر است. همچنین پارچه برزنت ضدآب و ضد حریق می باشد.

ظرفیت چادر مسافرتی حرفه ای

ظرفیت چادر مسافرتی از یک نفر تا 10 نفر خوابیده و از 2 تا 12 نفر نشسته می باشد. بر طبق تعداد نفرات ظرفیت را انتخاب کنید.

اتصالات چادر مسافرتی حرفه ای

داخل مفاصل چادر مسافرتی میله هایی وجود دارد برای استقامت چادر. این میله ها عمدتا فلزی بوده بهترین جنس آنها آلومینیوم می باشد که قیمت بالاتری دارد.