چادر هلال احمر

چادر هلال احمر، به عنوان یکی از مهم ترین وسایل برای اسکان در شرایط مختلف و بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله شناخته می شود.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با توجه به استفاده از متریال عالی و باکیفیت در ساخت انواع چادر هلال احمر، این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات لازم در زمینه فروش چادر هلال احمر، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.
 
چادر هلال احمر

چادر هلال احمر چیست؟

چادر هلال احمر، به نوعی از چادر های اسکان گفته می شود که به دلیل مقاومت مناسب می تواند به عنوان یک وسیله مناسب برای اسکان افراد در بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله مورد استفاده قرار بگیرد، این محصول از مقاومت مناسبی در برابر تغییرات آب و هوایی برخوردار است، به همین دلیل می تواند به عنوان اسکان مناسب در این شرایط خاص مورد استفاده قرار بگیرد.
چادر هلال احمر از مقاومت مناسبی در برابر نفوذ آب، باران و رطوبت برخوردار است، همچنین شامل میزان خوبی آنتی باکتریال می شود.
این محصول را به طور معمول از الیاف طبیعی و پنبه ای با مواد پلیمری می سازند، که به همین علت علاوه بر مقاومت مناسب، از وزن بسیار مناسب و کمی برخوردار است، که در نتیجه حمل و نقل بسیار آسانی خواهد داشت.
چادر هلال احمر از مقاومت مناسبی در برابر تغییرات آب و هوایی برخوردار است، که در نتیجه می تواند به عنوان وسیله ای مناسب برای اسکان در انواع شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار بگیرد و در این تغییرات آب و هوایی به راحتی دچار انقباض، انبساط و تغییر شکل نشود.
این محصول از مقاومت مناسبی در برابر انواع اشعه های خطرناک مانند نور فرابنفش خورشید برخوردار است، ولی می تواند ویتامین دی را که برای سلامتی انسان ها به خصوص کودکان بسیار مفید و لازم است، از خود عبور دهد.

ویژگی های چادر هلال احمر

برزنت به دلیل مقاومت مناسب در برابر نفوذ آب، باران و رطوبت می تواند به عنوان محصولی مناسب در جهت ساخت چادر هلال احمر مورد استفاده قرار بگیرد.
استفاده از برزنت به دلیل مقاومت مناسب در برابر تغییرات و شرایط متنوع دمایی می تواند به عنوان وسیله ای مناسب برای ساخت چادر هلال احمر مورد استفاده قرار بگیرد.
برای ساخت چادر هلال احمر، از پارچه رویه ضد آب استفاده می کنند که مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع تغییرات دمایی مانند باد و باران شدید دارد.
چادر هلال احمر از مقاومت و انعطاف پذیری مناسبی در برابر تغییرات دمایی برخوردار است، در نتیجه می تواند به عنوان یک وسیله مناسب برای ساخت چادر اسکان در بلایای طبیعی مورد استفاده قرار بگیرد، به طوری که افراد می تواند با خیال راحت از این وسیله برای اسکان در آب و هوای بسیار سرد استفاده کنند.
چادر هلال احمر را با توجه به نیاز افراد در اندازه ها و طرح های متنوعی تولید می کنند، که با توجه به کیفیت عالی و قیمت های مناسب برای فروش به عنوان محصولاتی مقرون به صرفه شناخته می شوند.

خرید چادر هلال احمر

برای خرید چادر هلال احمر ابتدا باید ابعاد مورد نظر خود را با توجه به نوع نیاز تعیین کنید .
سپس برای اطمینان از کیفیت و همچنین مقرون یه صرفه بودن محصول مورد نظر می توانید آن را مستقیماً از تولیدکنندگان با برندهای شناخته شده و به نام تهیه نمایید. مجموعه چادر احمد با سابقه ای 20 ساله از نام های آشنا در صنعت برزنت و محصولات برزنتی محسوب می شود و آماده ی انواع ثبت سفارشات مصرف کنندگان در سراسر کشور می باشد.

نصب چادر هلال احمر

چادر های هلال احمر خود در انواع مختلفی تولید می شوند که تفاوت هایی در نحوه نصب کردن دارند اما برای برپایی همه ی انواه چادر های اسکلتی که چادر هلال احمر هم از آن هاست باید به موارد زیر عمل کرد:
با برنامه ریزی و تقسیم کار به صورت گروهی شروع کنیم
حداقل دو نفر برای حمل چادر جمع شده که در کاور خود قرار دارد تا محل نصب لازم است.
کاور را باز کرده و اجزای چادر را روی زمین می چینیم.
جهت باد را تعیین می کنیم چرا که جهت باد در جهت برپایی چادر تأثیر مستقیمی دارد به عنوان مثال در تابستان چادر باید در جهتی نصب شود که باد به سمت درب ورودی بوزد تا تبادل هوا بهتر انجام شود.
برای نصب اسکلت چادر ابتدا سقف را سرهم کرده سپس پایه های چادر را به آن وصل می کنیم
بدنه چادر را به زیر اسکلت منتقل می کنیم و قلاب ها را جا می اندازیم و بند ها را می بندیم تا فرم چادر حفظ شود و شل نباشد.
حلقه های کف را در میخ های پایه جا می اندازیم و با کشیدن میخ ها از چهار طرف چادر را صاف می کنیم.
روکش ضدآب چادر را روی اسکت میکشیم و با طناب و میخ های کوبیده شده در زمین فیکس می کنیم.
در نهایت باسد درب و پنجره های چادر را باز کرد و به تیرک و پایه بست.

قیمت چادر هلال احمر

قیمت چادر هلال احمر بسته به سایز و نوع آن می تواند تغییر کند اما با خرید آن از چادر احمد که خود تولید کننده ی این محصولات است و در صورت امکان به صورت عمده می توانید چادر هلال احمر را بدون تفاوتی در سطح کیفیت با قیمتی بسیار به صرفه تر از سایر نمونه های مشابه تهیه نمایید چرا که مجموعه چادر احمد به اصول مشتری مداری بسیار پایبند بوده و جلب رضایت مشتریان را هدف و سرلوحه ی کار خود قرار داده است.

چادر هلال احمر تیپ 3

چادر هلال احمر در دو نوع تیپ 2 و تیپ 3 موجود است که تیپ 3 دارای برخی ویزگی هایی است که سبب برتری آن از تیپ 2 در بسیاری از موقعیت ها شده است به عنوان مثال روکش چادر های تیپ 3 بزرگتر است و در نتیجه در مواجه با تابش آفتاب و بارش برف و  باران عملکرد بهتری دارند و همچنین کلیه در های چادر حلال احمر تیپ 3 توری دارند که ورود جانوران موزی به آن را مشکل می کند.