فروش پارچه کانتینری در کرج

مجموعه پارچه برزنت احمد با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه فروش پارچه کانتینری در کرج، بهترین و با کیفیت ترین پارچه کانتینری را برای شما مشتریان عزیز فراهم می آورد. امروزه استفاده از کانتینر ها در صنعت حمل و نقل بسیار رواج پیدا کرده است که برای پوشش دادن کانتینرها بهترین وسیله استفاده از پارچه کانتینری می باشد که در برابر بسیاری از عوامل محیطی مقاوم می باشد.

 

فروش پارچه کانتینری در کرج

پارچه کانتینری

پارچه کانتینر مناسب چادر کانتینری است که یکی از انواع پارچه های مقاوم و با دوام محسوب می شود. این تجهیزات کاربرد گسترده ای در پوشش بار و کالا دارند. به پارچه کانتینری، برزنت کانتینری نیز گفته می شود که ضد آب برای روکش کالا در تریلی ها و وانت ها می باشد.

 

برای اطلاع از قیمت روز پارچه کانتیننری و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین چادر برزنت احمد در ارتباط باشید.

09129639825
 

مزایای استفاده از پارچه کانتینری 

حمل مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی با خطرات نفوذ آن ها به بیرون در طول مسیر مواجه است که می توان به پارچه برزنتی و مقاومت آن ها در برابر این مواد اعتماد نمود. 
حمل محصولات بهداشتی با مشکلات ورود اشعه های مضر نور خورشید مواجه است که استفاده از پارچه برزنت ترانزیتی مانع  عبور این اشعه ها به درون بار خواهد شد. 
حمل مواد غذایی همواره با خطر تهاجم حشرات و میکروب ها مواجه است. پارچه کانتینری با قابلیت آنتی باکتریال مانع از ورود حشرات به درون بار خواهد شد.
در ساخت سازه های عمرانی، می توان از پارچه کانتینری به عنوان عایق و محافظی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت استفاده نمود. از پارچه کانتینری می توان برای عایق کاری مکان های مختلف و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده نمود.

فروش پارچه کانتینر در کرج

فروش پارچه کانتینر در کرج به صورت متری و یا رولی می باشد. قیمت رول آن به جنس پارچه و کیفیت الیاف آن بستگی دارد. یکی از عوامل تعیین کننده قیمت، ضخامت و نازک بودن یا کلفت بودن پارچه است. وارداتی بودن بپارچه کانتینر هم یکی دیگر از ملاک های تعیین قیمت و به احتمال زیاد گران بودن آن است. قبل از اینکه بدانید پارچه بکانتینر متری چند است، ابتدا باید بدانید چند متر پارچه برای رفع نیاز شما کافیست. مسلما خرید کانتینر به صورت عمده ارزان تر از خرید جزئی است.

قیمت پارچه کانتینری

پارچه های برزنتی بر اساس کیفیت و مواد اولیه مصرفی قیمت های مختلفی دارد. از جمله عواملی که در تعیین قیمت نهایی پارچه کانتینری موثر است می توان به نوع متریال به کار رفته در تولید، رنگ پارچه (به خصوص در مواقعی که مشتری در پی رنگ مشخصی می باشد.)، میزان مقاومت پارچه در برابر نور خورشید، اشعه ماورا بنفش، مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی، قابلیت ضد آب بودن، داشتن استانداردهای آتش سوزی و اشاره نمود. مجموعه چادر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه فروش پارچه های کانتینزی و دوخت چادر های کانتینری با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در حال فعالیت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با مشاورین ما در تماس باشید.

مرکز فروش پارچه کانتینری در کرج

تولید پارچه برزنت در کرج