فروش پارچه کانتینری در شهریار

فروش پارچه کانتینری در شهریار در مجموعه چادر برزنت احمد که دارای سابقه ای درخشان در زمینه تولید پارچه های کانتینری و پارچه های برزنتی می باشد، امکان پذیر است. این مجموعه همواره در صدد خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد و با تولید و فروش پارچه کانتینری در شهریار بهترین امکانات و کیفیت را به شما ارائه می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید.

 
فروش پارچه کانتینری در شهریار
 

بهترین پارچه کانتینری در شهریار

پارچه کانتینری که با نام های دیگری چون برزنت کانتینری و برزنت ترانزیتی شناخته می شود، بهترین پارچه کانتینری را می توان دارای جنس مرغوبی دانست که در برابر باد و آتش مقاوم بوده و از اشیایی که با آن پوشیده شده است، محافظت می کند. پارچه کانتینری در رنگ های متنوع و متفاوتی طراحی می شود و رنگ های زیبایی مثل نارنجی، آبی کاربنی و سفید دارد. بافت پارچه کانتینری متفاوت می باشد و جنس آن را می توان بر اساس نوع استفاده تعیین نمود.
 
جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
09129639525

ویژگی های پارچه کانتینری

پارچه کانتینری در واقع پارچه ای سنگین و ضد آب است که امروزه آن ها را از پلاستیک هایی مانند پلی اتیلن طراحی و تولید می کنند. پارچه کانتینری پارچه ای متنوع می باشد که کاربرد های بسیاری در مکان های مختلف دارد و در برابر بسیاری از عوامل محیطی مقاوم می باشند. از دیگر ویژگی های پارچه کانتینری می توان به انعطاف پذیری بالای آن ها اشاره کرد که در برابر عوامل شیمیایی نیز مقاومت بالایی دارند. پارچه کانتینری در ابعاد مختلفی تولید می شود.

کاربرد پارچه کانتینری

برای دفع حشرات در کامیون ها و تریلی های حمل مواد غذایی می توان از پارچه کانتینری استفاده نمود. بسیاری از بار هایی که توسط تریلی ها حمل می شوند می تواند اسیدی یا قلیایی باشد و اگر به خوبی پوشانده نشوند ممکن است دردسر ساز باشند در این مواقع استفاده از پارچه کانتینری می تواند بهترین گزینه باشد.
می توان از پارچه کانتینری نیز در محافظت از محموله های بهداشتی استفاده نمود. همچنین به عنوان کاوری برای محافظت از ماشین های شخصی در برابر اشعه خورشید هم می توان از این پارچه کانتینری استفاده نمود.
در ساخت سازه های عمرانی، می توان از پارچه کانتینری به عنوان عایق و محافظی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت استفاده نمود. از پارچه کانتینری می توان برای عایق کاری مکان های مختلف و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده نمود.

قیمت گذاری پارچه کانتینری

مجموعه عواملی نیز هستند که در تعیین قیمت گذاری پارچه کانتینری موثر عمل می کنند. از این عوامل می تواند به نوع مواد به کار رفته در پارچه کانتینری و ترکیب آن ها نام برد. رنگ های خاص استفاده شده در پارچه کانتینری و سفارشی بودن کار از دیگر عوامل موثر محسوب می شود. همچنین مقاومت پارچه و میزان ضد آب و رطوبت بودن پارچه کانتینری نیز می تواند در قیمت آن تاثیر مستقیم داشته باشد در واقع پارچه کانتینری برای قیمت گذاری از عوامل مختلفی بهره می گیرد که می تواند در قیمت نهایی آن متفاوت باشد.