فروش پارچه کانتینری در تهران

پارچه کانتینری نوعی پارچه برزنتی ضد آب است که بیشترین مصرف آن، روکش کانتینر ماشین های سنگین و روکش کالا و محافظت آن ها از نفوذ آب و مواد شیمیایی مختلف است. از پارچه کانتینری برای پوشش بالکن و تراس، پوشش کف و دیواره های استخر، روکش کالاهای صنعتی و محصولات کشاورزی، روکش کولر آبی، پوشش سقف آلاچیق پارچه ای و سایبان و … نیز استفاده نمود.
 
فروش پارچه کانتینری در تهران

مزایای استفاده از پارچه کانتینری 

  • حمل مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی با خطرات نفوذ آن ها به بیرون در طول مسیر مواجه است که می توان به پارچه برزنتی و مقاومت آن ها در برابر این مواد اعتماد نمود. 
  • حمل محصولات بهداشتی با مشکلات ورود اشعه های مضر نور خورشید مواجه است که استفاده از پارچه برزنت ترانزیتی مانع  عبور این اشعه ها به درون بار خواهد شد. 
  • حمل مواد غذایی همواره با خطر تهاجم حشرات و میکروب ها مواجه است. پارچه کانتینری با قابلیت آنتی باکتریال مانع از ورود حشرات به درون بار خواهد شد.

قیمت پارچه کانتینری

پارچه های برزنتی بر اساس کیفیت و مواد اولیه مصرفی قیمت های مختلفی دارد. از جمله عواملی که در تعیین قیمت نهایی پارچه کانتینری موثر است می توان به نوع متریال به کار رفته در تولید، رنگ پارچه (به خصوص در مواقعی که مشتری در پی رنگ مشخصی می باشد.)، میزان مقاومت پارچه در برابر نور خورشید، اشعه ماورا بنفش، مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی، قابلیت ضد آب بودن، داشتن استانداردهای آتش سوزی و اشاره نمود. مجموعه چادر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه فروش پارچه های کانتینزی و دوخت چادر های کانتینری با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در حال فعالیت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با مشاورین ما در تماس باشید.

برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید