فروش پارچه برزنت در تهران

پارچه برزنت، پارچه ای  بسیار سخت و محکم و ضخیم است که در مقابل این ویژگی ها می توان به  منعطف و ضدآب بودن آن نیز اشارا کرد. بافت پارچه برزنت از پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک هایی مانند پلی اتیلین می باشک که در مقاومت آن تاثیر بسزایی دارند. پارچه برزنت بر اساس کاربردی که دارد به دو صورت پنبه و پلی استر پنبه است. عرض استاندارد پارچه برزن از ۱ متر تا ۲/۵ متر و  از وزن ۲۲۰ الی ۷۴۰ گرم بر متر مربع موجود است. برای خرید پارچه برزنت در تهران می توانزد به چادر برزنت احمد مراجعه کرده و نوع پارچه برزنت مورد نظر خود را سفارش دهید.
 
فروش پارچه برزنت در تهران

انواع پارچه برزنت

پارچه برزنت در دسته بندی های متفاوتی از جمله موارد زیر وجود دارد:
  • انواع پارچه برزنت بر اساس ضخامت : یک لا نخ تا شش لا نخ
  • اتواع برزنت بر اساس مواد شیمیایی : برزنت موادی، برزنت خام ، برزنت چاپی، برزنت آهاری، برزنت های خطی 
  • انواع برزنت بر اساس کاربرد: بززنت چادر های مسافرتی، بززنت کانتینری، برزنت کیفی 

پارچه برزنت ضد آب

پارچه برزنت ضد آب یکی از بهترین پارچه های برزنتی است. پارچه برزنت ضد آب در دوخت پرده های ضخیم و عایق حرارت، روکش اتومبیل ها و ساک و کیف های مختلف و به طور کل در هر جا که ضخامت در مقایسه با ظرافت اولویت دارد مورد مصرف قرار می گیرند. در تولید پارچه برزنت ضد آب از الیاف پلی استر و پلی اتیلن استفاده شده که تقریبا در برابر اب نفوذ ناپذیر می باشند. 

قیمت پارچه برزنت در تهران

پارچه های برزنتی با قابلیت های مختلف مصرف، در انواع مختلف و با قیمت های متفاوت در بازار خرید و فروش می شوند. تولیدی های زیادی در کشور بافت انواع پارچه های برزنتی را در دستور کار خود دارند.برزنت از چند لایه نخ به اصطلاح تاروپود تشکیل شده است. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت با چادر برزنت احمد در ارتباط باشید.
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید