فروش چادر برزنت در کرج

چادر برزنت دارای انواع بسیار گوناگونی بوده و هر یک از آن ها دارای کاربرد های خاصی می باشند. از پارچه برزنت برای دوخت انواع چادر ها استفاده می شود و به دلیل آن که ضخامت و مقاومت کافی را داشته و خاصیت ضد آب دارند بسیار پر فروش و کاربردی می باشند. تفاوت در خواص و ویژگی های این چادر موجب می شود تا کاربرد آن بسیار متنوع باشد و از استقبال بسیاری از افراد برخوردار شود. مجموعه چادر احمد، یکی از تولید کنندگان برتر کشور بوده و دارنده ی نشان استاندار در ساخت انواع سازه های برزنتی می باشد. همچنین تمامی محصولات با کیفیتی فوق العاده و قیمتی مناسب عرضه می شوند. برای خرید می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت با ما در تماس باشید.
 
فروش چادر برزنت در کرج

فروش برزنت کرج

مجموعه چادر احمد انواع چادر برزنت را به فروش می رساند اما قبل از خرید ابتدا باید با انواع این محصول آشنا شویم. همان طور که گفتیم بر اساس کاربرد و نو ع پارچه برزنت، چادر های برزنتی متفاوتی وجود دارد، که هر کدام در نوع خود کاربردی و با کیفیت هستند. انواع چادر های برزنتی در سمت زیر شرح داده شده اند تا هنگام خرید بتوانید چادری همراستا با نیاز خود خریداری کنید.
  • چادر برزنت ساده: در ابتدا همه چادر ها به این شکل بودند که سقف آن ها به صورت یک خط صاف از دو طرف کشیده می شد. این چادرها از یک نفره تا چند نفره بر پا می‌ شوند و به عنوان یک پناهگاهی عالی به حساب می آیند اما این چادرها، نسبت به دیگر انواع آن، از ارتفاع کمی برخوردار هستند.
  • چادر برزنت گنبدی: این چادرها از پارچه برزنت و میله های انعطاف پذیر تهیه می شود که باز و بسته کردن آنها به راحتی انجام می شود و در اندازه های کوچکتر از پایداری خوبی برخوردار می باشند.
  • چادر برزنت صعود: این چادر ها بر اساس محاسبات دقیق ریاضی تهیه می شوند و به دلیل تقاطع مثلث شکل که دارند از پایداری خوبی در شرایط آب و هوایی بد برخوردار می باشند و از آن ها برای کوهنوردی و صعود به قله ها استفاده می شود.
  • چادر برزنت فوری: در این ‌گونه چادر ها از چهارچوب‌ های دائمی استفاده می‌ شود که با چرخاندن یک قاب به صورت یک دایره باز و بسته می شوند و به راحتی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. از این چادرها با پیشرفت نوع ساخت آن ها در هر شرایط آب و هوایی می توان استفاده کرد.
  • چادر برزنت تونلی: این مدل چادر ها به صورت تونل موازی در کنار یکدیگر بر پا می شوند و مورد استفاده در سفرهای خانوادگی می باشد. این چادر ها دارای اندازه بزرگی بوده اما از وزن سبکیبرخوردار است و به راحتی قابل جا به جایی می باشد. 
  • چادر برزنت پاد: این نوع چادر ها به صورت یک بخش مرکزی می باشد که قسمت های کوچک دیگری در آن تعبیه شده که به قسمت مرکزی وصل می‌ شود و برای خانواده ها می تواند مناسب باشد. این قسمت های کوچک به عنوان یک فضای شخصی برای بچه ها قابل استفاده است.

قیمت چادر برزنت در کرج

قیمت چادر برزنت در کرج بر اساس نوع چادر، پارچه برزنت، ابعاد چادر و گنجایش آن محاسبه می گردد. اما به طور کلی، به علت آن که این چادر از ویژگی های بسیار منحصر به فردی برخوردار است و دارای عمر طولانی و با دوامی می باشد، از فروش بالایی برخوردار بوده و قیمت آن نسبت به کیفیتش بسیار قمرون به صرفه می باشد. چادر برزنت احمد با سال ها تجربه در زمینه تولید و دوخت انواع چادر برزنت در حال فعالیت می باشد. تمامی محصولات این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با قیمتی مناسب و ارزان به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.

برزنت فروشی کرج

همان طور که به آن اشاره کردیم، عوامل بسیاری بر قیمت برزنت تاثیر گذار می باشند. این عوامل در قسمت زیر شرح داده شده اند تا در هنگام خرید بتوانید راحت تر تصمیم گیری نمایید:
  • مواد اولیه سازنده پارچه برزنت: پارچه های برزنتی، ترکیبی از الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی می باشند. نوع این الیاف و مرغوبیت آن ها بر روی کیفیت پارچه و دوام آن تاثیر گذار است.
  • متراژ مورد نیاز مشتری: برای ساخت چادر های برزنتی در ظرفیت های مختلف، از ابعاد های مختلفی از پارچه برزنتی استفاده می شود. ظرفیت چادر های برزنتی، تعداد افرادی است که در حالت درازکش، در درون چادر جا می شوند. بنابرین میزان پارچه به کار رفته در یک چادر برزنتی 12 نفره از یک چادر 6 نفره بیشتر بوده و به همین دلیل، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
  • کیفیت محصول: هر چه کیفیت پارچه برزنت و نوع دوخت این پارچه بالاتر باشد، کیفیت چادر نیز بهتر بوده و از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود
  • تورم کشور: از دیگر مواردی که بر قیمت بسیاری از محصولات تاثیر گذار است، تورم کشور است. این مورد می تواند موجب افزایش قیمت تمام پارچه ها و چادر های برزنتی شود.
به دلیل موارد ذکر شده، اعلام قیمتی ثابت برای این محصول امکان پذیر نمی باشد. اما مجموعه چادر احمد، یکی از تولید کنندگان برتر کشور می باشد و با حذف واسطه ها و دریافت سودی ناچیز در تلاش است تا قیمت این محصول را ثابت نگه دارد تا مشتریان عزیز، قدرت خرید هر یک از محصولات نام برده شده را داشته باشند. 
برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت، با کارشناسان فروش ما در تماس باشید تا ضمن دریافت راهنمایی های لازم، از قیمت محصول مورد نظر خود نیز مطلع شوید. لازم به ذکر است که این مجموعه دارای فروش آنلاین نیز بوده و سازه ی مورد نظر شما رادر کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما می رساند.