فروش چادر برزنت

چادر برزنت  یک محصول کاربردی برای ساخت انواع محافظ و پوشش های ضدآب می باشد. چادر برزنت در انواع مختلف با کاربردهای متفاوت وجود دارد. به طور مثالپارچه برزنت به کار رفته در چادر برزنت مسافرتی و یا ارتشی با چادر کانتینری متفاوت است، پارچه چادر برزنت مسافرتی فقط تارپود به هم فشرده است، اما در چادر کانتینری یا چادر ترانزیتی یک لایه pvc که ترکیب مواد پلاستیکی هست، استفاده می شود.این ترکیبات باعث شده است که چادرهای کانتینری نسل جدید پارچه های صنعتی به شمار بیایند و از لحاظ استقامت بسیار متفاوت تر از پارچه های برزنتی معمولی باشند واین امر در قیمت آنها تاثیر گذار است.
مانند بسیاری از اشیاء، چادرها در معرض فرسایش و پارگی هستند. این بدان معناست که عمر محدودی برای ضد آب ماندن این چادرها وجود دارد. به طور معمول، چادرها به مدت یک تا دو سال ضد آب می مانند. بیشتر به این بستگی دارد که چگونه از وسایل کمپینگ خود و کیفیت چادر نگهداری می کنید.
به طور کلی، ممکن است چادرها عایق رطوبتی خود را از دست بدهند، اما ممکن است این مورد معمولی نباشد زیرا چادرهای باکیفیت بیشتر عمر می کنند. آنها معمولا با اقلام با کیفیت بهتر ساخته می شوند که باعث می شود دوام و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند.
فروش چادر برزنت

قیمت چادر برزنت 

قیمت چادر برزنت بستگی به متراژ، کیفیت و ضخامت پارچه به کار رفته در ساخت آن دارد.کیفیت دوخت چادر تاثیر زیادی در دوام و پایداری آن خواهد داشت. مجموعه چادر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه دوخت و تولید انواع چادر برزنت مانند چادر برزنت مسافرتی، چادر برزنت کانتیتری، چادر برزنت ارتشی و... در حال فعالیت است. برای اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در مجموعه چادر برزنت احمد در ارتباط باشید.

چادر برزنت

برزنت پارچه ای سنگین و ضد آب است که به عنوان پوشش محافظ یا سرپناه استفاده می شود. هنگامی که در میانه سفر کمپینگ شما شروع به باریدن می کند، ممکن است یک پارچه برزنتی روی چادر خود بکشید. یا فقط می توانید به خانه بروید. برزنت ها را اغلب به اختصار برزنت می نامند.
چادرهای برزنتی  فوق العاده سبک و جمع وجور هستند و آنها را به انتخاب عالی برای کوله گردها و کوهنوردانی تبدیل می کنند که باید سرپناه خود را با خود حمل کنند. اگر به دنبال کاهش وزن کوله خود و سفر هستید، چادر برزنتی گزینه جذابی است.
تفاوت اصلی چادر و برزنت در ساخت دیواره است. در حالی که برزنت ها در برابر آب و هوای مرطوب مقاومت می کنند، باران و باد زاویه دار جایی هستند که چادرها حکمرانی می کنند. آنها ضد آب هستند، و همانطور که در بالا ذکر شد، با ساختاری بادوام برای چنین آب و هوایی ساخته شده اند.
آیا چادرها می توانند باران را تحمل کنند؟چادرها اختراعات شگفت انگیزی هستند. ببینید، آنها به شما و مهمانانتان اجازه می دهند در فضای باز باشید، اما از عوامل محافظت می کنند. این چادرها برای مقاومت در برابر باران شدید ساخته شده اند. با این حال، بدون دیوارهای جانبی، باد که اغلب با باران شدید همراه است می‌تواند بارندگی را مستقیماً به مهمانان شما وارد کند.