فروش پارچه کانتینری

پارچه کانتینری یکی از پارچه های برزنت ضد آب به شمار می رود. از این پارچه کانتینری در مکان های مختلف استفاده می شود. پارچه کانتینری از کرباس تهیه شده و برای بالا بردن مقاومت پارچه از پلی استر و مواد و الیاف مصنوعی استفاده می شود. وجود این الیاف در پارچه باعث می شود که پارچه در برابر نفوذ آب ، رطوبت ، نور خوشید و... مقاومت بالایی داشته باشد و مشکلی برای پارچه پیش نیاید. با وجود تمام مواردی که در بالا گفته شده می توان به این نتیجه رسید که پارچه های کانتینری در هر شرایطی می توانند مفید واقع شوند و نیازهای شما را در کمترین زمان برطرف کنند.
فروش پارچه کانتینری

ویژگی پارچه کانتینری

پارچه کانتینری به صورت ۱ لایه ، ۲ لایه و ۳ لایه به بازار عرضه می شود. بر حسب مقاومت مورد نیاز می توان از انواع پارچه کانتینری و پارچه ترانزیتی استفاده کرد. یکی از دلایل اصلی استفاده از پارچه برای روکش کانتینری ، وزن سبک آن است. وسایل نقلیه سنگین به دلیل جابه جایی بار امکان استفاده از روکش های سنگین فلزی را ندارند. به همین دلیل پارچه های برزنتی مستحکم برای روکش بار در بین افرادی که در حوزه حمل بار فعالیت دارند، بسیار محبوب می باشد. ضد آب بودن یکی از خاصیت های اصلی پارچه برزنتی می باشد. جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب باران به داخل از ویژگی های اصلی مشمع های کانتینری می باشد. یک ویژگی مهم دیگر غیر قابل اشتعال بودن یا نسوز بودن آنهاست. این پارچه ها به عنوان پوشش های خود خاموش شونده شناخته شده اند. مقاومت در برابر اشعه یو وی از دیگر ویژگی ها چادر کانتینری می باشد.

کاربرد پارچه کانتینری

  • استفاده از پارچه کانتینری برای روکش کالاها
  • استفاده از پارچه های کانتینری برای پوشش کامیون های روباز
  • استفاده از پارچه برای انواع سایبان ، چتر ، آلاچیق
  • استفاده از این پارچه برای پوشش استخرهای روباز
  • استفاده از این پارچه برای سازه های چادری
  • استفاده از پارچه برزنت کانیتری برای تهیه لباس های ضد آب

خرید پارچه کانتینری

برای خرید پارچه کانتینری باکیفیت باید ملاک خود را یک تولید کننده معتبر پارچه قرار دهید. مجموعه چادر برزنت احمد ارائه دهنده انواع پارچه برزنت، پارچه کانتینری، پارچه ترانزیتی و...  می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان چادر برزنت احمد در ارتباط باشید. کارشناسان ما شما را در انتخاب برزنت مرغوب و مناسب مصرف به شما پیشنهاد می دهند.

برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید