فروش روکش استخر

روکش استخری پوششی است برای حفاطت از سطح استخر. از روکش استخری در مواقعی که آب استخر پر است استفاده می شود در واقع از روکش استخری برای حفظ و نگهداری اب استخر استفاده نی شود. روکش استخری باید در برابر ضربه، شرایط اب و هوایی نامناسب و عبور نور خورشید مقاوم باشد تا به خوبی از اب استخر محافظت نماید. مجموعه چادر برزنت احمد به عنوان یکی از مراکز فروش روکش استخری در تهران شناخته شده می باشد.
 
فروش روکش استخر
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید

پارچه روکش استخری

پارچه ای که در تولید روکش استخری استفاده می شود با توجه به ویزگی های عنوان شده از نوع پارچه برزنت ضد آب می باشد. در تولید پارچه برزنت ضد آب ار الیاف طبیعی یا همان کرباس به اضافه الیاف پلی استر استفاده شده است. ضخامت پارچه برزنت روکش استخری به نسبت دیگر پارچه برزنت ها بیشتر بوده و اکثر ۲ تا ۳ لایه می باشد. پارچه برزنت در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارد که این قضیه باعث شده است تا مشتریان عزیز انتخاب های بیشتری داشته باشند. با اینحال قبل از خرید از سالم بودن پارچه و مرغوبیت نوع پارچه اطمینان حاصل نمایید.

ویژگی های روکش استخر

روکش استخری مناسب دارای ویژگی هایی است که آن را ب ای اینکار مناسب می نماید از جمله :

ضد آب بودن روکش استخری

برای انکه روکش استخری در اب فرو نرود باید از پارچه ضد اب استفاده کرد تا ذرات آب از بین الیاف عبور نکرده و روکش استخری همواره بر روی اب شناور باشد. خاصیت ضد آب بودن در پارچه های برزنتی مشاهده می شود که الیاف پلی استر دارند.

روکش استخری مقاوم در برابر نور خورشید

یکی از مسائلی که در کیفیت آب استخر تاثیر گذار است، واکنش های شیمیایی آب با اشعه های مختلف نوری می باشد. در آب ریز معزی ها و مواد معدنی مختلفی وجود دارد که در شرایط مطلوب (دما، رطوبت و نور خورشید) واکنش نشان داده و تعییر ماهیت می دهند مانند به وجود امدن انواع کپک ها، قارچ ها و جلبک ها . حدف یک یا چند عامل اصلی مانند دما و نور خورشید از تعییر ماهیت اب تا حد زیادی جلوگیری می کند.

روکش استخری مقاوم

روکش استخری باید در شرایط مختلف اب و هوایی و ضربه تا حد زیادی مقاوم باشد. وجود سوراخ های ریز و یا پارگی در سطح روکش استخری باعث به وجود امدن آلودگی در سطح اب می شود.