فروش پارچه برزنت

پارچه برزنت مانند دیگر پارچه های موجود در بازار دارای تنوع بسیاری است که هرکدام از آنها کیفیت و کاربرد مخصوص به خود را دارند. اما اگر بخواهیم به طور کلی پارچه برزنت را توصیف کنیم عبارت است از پارچه ای با ضخامت و دوام بالا که از الیاف نخ پنبه و فایبر گلاس تشکیل شده است. پارچه برزنت در برابر رطوبت، نفوذ آب، حریق و ضربه بسیار مقاوم بوده و بیشترین کاربرد را در صنایع چادر سازی دارد. مجموعه چادر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه فروش پارچه برزنت آماده ارایه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان چادر برزنت احمد در ارتباط باشید.

انواع پارچه برزنت

همانطور که در ابتدا گفتیم پارچه برزنت در کیفیت و انواع متفاوتی وجود دارد. اما همانطور که شاید مشاهده کرده باشید پارچه برزنت ظاهری ساده دارد و در دو نوع خطی و ساده موجود می باشد. ولی انواع دیگری از پارچه برزنت وجود دارد که به آن پارچه برزنت چاپی اطلاق می شود. همانطور که از نام آن پیداست پارچه برزنت چاپی دارای طرح چاپی دلخواه است. در ادامه به توضیح مختصری از انواع پارچه برزنت بر اساس ظاهر می پردازیم :

پارچه برزنت خطی

پارچه برزنت خطی از الیاف با رنگها متنوع بافته می شود. در واقع قبل از بافت پارچه برزنت خطی باید رنگ آن انتخاب شود. پارچه برزنت خطی یک پارچه خود رنگ است که الیاف آن در برابر مواد شوینده تغییر رنگ نمی دهد. از پارچه برزنت خطی برای تولید چادر سواری و پرده در اماکن مختلف استفاده می گردد. برزنت خطی در عرضهای ۱۵۰، ۱۷۰ و ۲۰۰ سانتیمتری تولید و بصورت رول های در حدود ۱۰۰ متر بسته بندی می گردد. فروش پارچه برزنت خطی بصورت کیلویی صورت می گیرد.
پارچه برزنت خطی

پارچه برزنت ساده

پارچه برزنت ساده، بهترین نوع پارچه برای دوخت چادرهای مسافرتی است. پارچه برزنت ساده طرح خاصی ندارد و دارای بافت های درشت است. البته پارچه برزنت ساده در رنگ های مختلف موجود می باششد. رنگ پارچه برزنت ساده در زمان بافت تعیین می شود. پارچه برزنت ساده مانند دیگر پارچه برزنت ها ضد آب می باشند و ضخامت کافی در برابر نفوذ سرما و گرما را دارد. پارچه برزنت ساده به دلیل خاصیت ضد آبی که دارد مصارف زیادی دارد مانند : روکش اتومبیل، داربست های موقتی، چادر های مسافرتی، سازه های برزنتی، روکش استخر و...
پارچه برزنت ساده

پارچه برزنت چاپی

پارچه برزنت چاپی در طرح ها و رنگ های متفاوت تولید می شوند. جنس پارچه برزنت چاپی پنبه می باشد و اصولا پارچه سبک چاپ زده آهار دار هستند. معمولا وزن حدودی پارچه برزنت چاپی ۲۵۰ الی ۳۰۰ گرم بر متر مربع می باشد. در واقع از پارچه برزنت ساده با پس زمینه سفید، آبی و زرد استفاده می شود. عرض پارچه برزنت چاپی  ۱۰۰ و ۱۴۰ سانتی متر در بسته بندی رول ۱۰۰ متری می باشد. از پارچه برزنت چاپی  برای مصارفی چون : پرده، سایبان، چتر، روکش، چادر مسافرتی و … استفاده می شود.
پارچه برزنت چاپی