روکش سیلو

روکش سیلو به عنوان کاوری مناسب برای غلات، برنج و محصولات کشاورزی متنوع مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع کاور به دلیل مقاومت و استحکام مناسب می تواند به عنوان محافظی مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با توجه به استفاده از متریال عالی و باکیفیت در ساخت انواع روکش سیلو، این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات لازم در زمینه فروش روکش سیلو، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.

 
روکش سیلو

روکش سیلو چیست؟

محصولات متنوع کشاورزی مانند برنج و گندم به دلیل حساس بودن در دما های مختلف آب و هوایی و احتمال خرابی و خطر خورده شدن توسط حشرات و پرندگان، باید به وسیله یک کاور و پوشش مناسب نگهداری و ذخیره سازی شوند، بنابراین روکش سیلو به دلیل داشتن مقاومت مناسب می تواند به عنوان محافظ و کاوری مناسب برای نگهداری از این محصولات مورد استفاده قرار بگیرد.
انواع محصولات کشاورزی مانند علوفه به راحتی در تماس با آب و هوای آزاد و تابش مستقیم نور خورشید دچار فساد و خرابی می شوند، بنابراین روکش سیلو با داشتن مقاومت مناسب در برابر نفوذ تابش اشعه های خطرناک مانند نور فرابنفش خورشید می تواند به عنوان یک محافظ مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.
این محصول از ضد آب بسیار خوبی برخوردار است که به همین دلیل شامل آنتی باکتریال مناسبی نیز می باشد.

ویژگی های روکش سیلو

روکش سیلو از مقاومت خوب و انعطاف پذیری بالایی برخوردار است به همین دلیل به راحتی در برابر عوامل خارجی مانند باد و باران شدید، دچار فرسایش و پارگی نمی شود.
این محصولات از مقاومت مناسبی در برابر کپک زدن برخوردارند در نتیجه می توانند به عنوان کاوری مناسب برای محافظت از محصولات متنوع کشاورزی در برابر کپک زدن مورد استفاده قرار بگیرند.
روکش سیلو دارای مقاومت مناسبی در برابر تغییرات متنوع آب و هوایی است، به همین دلیل در تماس با دما های مختلفی مانند گرما و سرما به راحتی دچار یخ زدگی، انقباض، انبساط و تغییر شکل نمی شود.
استفاده از متریال باکیفیت در ساخت روکش سیلو باعث شده تا این محصولات از مقاومت، دوام و استحکام بالایی برخوردار باشند.
روکش سیلو دارای مقاومت مناسبی در برابر نفوذ انواع اشعه های خطرناک مانند نور فرابنفش خورشید می باشد به همین دلیل می تواند به عنوان کاوری مناسب برای جلوگیری از تابش نور خورشید و فساد انواع محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار بگیرد.
انواع روکش سیلو از روش نصب و استفاده بسیار آسانی برخوردار هستند، در نتیجه می توانند به راحتی به عنوان کاوری مناسب برای انواع غلات و محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار بگیرند.
انواع روکش سیلو دارای کیفیت بالایی در درزها و لبه ها هستند که در نتیجه از خطر پارگی کمی برخوردارند و می توانند به عنوان کاوری مناسب برای محافظت از محصولات کشاورزی در شرایط متنوع آب و هوایی مورد استفاده قرار بگیرند.
استفاده از متریال عالی برای ساخت روکش سیلو و قیمت های مناسب برای فروش باعث شده تا به عنوان محصولاتی مقرون به صرفه شناخته شوند.

تولید روکش سیلو

در صورت بروز اشکال در عملکرد روکش سیلو حجم بسیار زیادی از محصولات نگهداری شده در سیلو ها دچار فساد خواهند شد و دیگر قابل مصرف نخواهند و بود که این ضرر و خسارت بزرگی است.
 به همین منظور در تمامی مراحل پیش از تولید و تولید و پس از تولید روکش های سیلو باید نهایت دقت و حساسیت را به خرج داد و مجموعه چادر احمد  با استفاده از مواد اولیه مرغوب و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا از تولیدکنندگان برتر و پیشرو در این زمینه می باشد.

قیمت روکش سیلو

قیمت روکش سیلو در مجموعه چادر احمد بسیار ارزان تر از نمونه های مشابه در بازار است و دلیل این موضوع پایبندی چادر احمد به اصول مشتری مداری است که سبب شده در عین استفاده از مواد اولیه مرغوب و دستگاه های پیشرفته همواره در تلاش باشد تا با توجه به شراسط اقتصادی حاکم و قدت خرید مشتری نازل ترین قیمت ها را برای محصولات خود تعیین کند.
اما به طور کل قیمت روکش سیلو به عواملی چون واسطه های بین تولید کننده و مصرف کننده،حجم خرید،ابعاد مورد نظر،وارداتی بودن پارچه به کار رفته شده و غیره بستگی دارد و با خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده های داخلی و در صورت امکان خرید در حجم بالا و به صورت عمده، قیمت روکش سیلو به کمترین میزانی که امکان دارد کاهش می یابد.

کیفیت روکش سیلو

کیفیت روکش سیلو هم از نظر جنس و هم از نظر کیفیت دوخت لبه ها و درزها حائز اهمیت است چرا که در صورت اختلال در عملکرد این محصولات با توجه به ابعاد و حجم سیلو ها خسارات سنگینی به بار خواهد آمد.روکش های سیلو در ضخامت 6 الی 8 میلیمتر تولید می شوند و بهترین و با کیفیت ترین نوع روکش سیلو آن است که پارچه ی آن از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی است و روکشی از پلی استر دارد.

فروش روکش سیلو 

روکش سیلوی تولید شده در چادر احمد از کیفیت بالایی برخوردار است چرا که این مجموعه با سابقه ای طولانی در زمینه ی تولید محصولات برزنتی دارد و با تکیه بر تجربیات و مهارت بالای تیم خود مواد اولیه را تهیه و محصولات خود را مطابق استاندارد تولید می کند و بدون واسطه به مشتری در حجم خرید عمده و یا جزئی می فروشد و شما می توانید هر جای ایران که هستید روکش سیلو را با اطمینان کامل از سطح کیفی آن از طریق تماس با شماره تلفن های موجود در سایت چادر احمد ثبت سفارش نمایید؛همچنین در شهر های تهران و کرج علاوه بر سفارش تلفنی امکان ثبت سفارش به صورت حضوری نیز فراهم است.

کاربرد روکش سیلو

روکش سیلو همان طور که از نامش مشخص است برای محافظت از محتویات سیلو ها به کار برده می شود و به این منظور باید به طریقی تولید و نصب شود تا از ورود اکسیژن،دی اکسید کربن و رطوبت به داخل سیلو ها جلوگیری کند چرا که قرار گرفتن غلات و علوفه در معرض این سه مورد عامل اصلی فعالیت موجودات میکروبی هوازی و ایجاد فساد کپک است.