برزنت ترانزیتی

برزنت ترانزیتی، با مقاومت و استحکام بالا، به عنوان یک کاور و محافظ مناسب برای انواع ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و در مجموعه چادر احمد به فروش می رسد. این پارچه برزنت، دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و موجب شده تا در صنایع بسیاری کاربرد داشته باشد. به علاوه ضخامت این پارچه به صورت سه لا و یا شش لا می باشد. این پارچه در برابر آب، گرما، باد و... مقاوم بوده و به علت قیمت ارزان خود بسیار محبوب می باشد.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با توجه به استفاده از متریال عالی و باکیفیت در ساخت انواع برزنت ترانزیتی، این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات لازم در زمینه فروش برزنت ترانزیتی، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.
برزنت ترانزیتی

پارچه برزنت ترانزیتی

برزنت ترانزیتی، به دلیل استفاده از الیاف طبیعی و پنبه ای با مواد پلیمری، از وزنی مناسب و قابل حمل برخوردار است و می تواند به عنوان کاور و پوششی مناسب برای انواع ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار بگیرد.
این محصولات از انعطاف پذیری مناسبی برخوردارند، در نتیجه در تماس با عوامل متعددی مانند باد، باران و ضربه های سخت احتمالی از اجسام تیز به آسانی دچار پارگی، فرسایش و پوسیدگی نمی شوند.
برزنت ترانزیتی از ویژگی ضد آب بالایی برخوردار است، به همین دلیل شامل آنتی باکتریال بسیار خوبی نیز می باشد، در نتیجه می تواند به عنوان یک کاور مناسب برای محافظت از انواع ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار بگیرد. از طرفی، این پارچه به عنوان پارچه ای ضد آفتاب نیز شناخته می شود زیرا در برابر نور مستقیم خورشید مقاوم بوده و دچار پوسیدگی نمی شود. به علاوه، این پارچه اجازه ی عبور نور خورشید از خود را نمی دهد. به همین علت از پارچه برزنت ترانزیتی به عنوان روکش بار ماشین های سنگین و یا کشتی ها استفاده می کنند. برخلاف ویژگی های بسیار مثبت خود، این پارچه از وزن سبکی نیز برخوردار بوده و  تولید آن در رنگ های مختلف امکان پذیر می باشد. 

مزایای استفاده از برزنت ترانزیتی

گاهی پیش می آید که بار انواع ماشین آلات سنگین از مواد غذایی و محصولات کشاورزی باشد، که در تماس با تابش مستقیم نورخورشید ممکن است به راحتی دچار فساد و خرابی شوند، بنابراین استفاده از برزنت ترانزیتی می تواند به عنوان یک کاور و پوشش مناسب برای جلوگیری از تابش مستقیم نورخورشید مورد استفاده قرار بگیرد.
در صورتی که بار انواع وسایل نقلیه سنگین از موادی مانند کاغذ و گچ باشد، تماس مستقیم با رطوبت و باران می تواند باعث خیس شدن و خرابی این مواد شود، بنابراین استفاده از برزنت ترانزیتی می تواند به عنوان یک کاور مناسب برای جلوگیری از تماس مستقیم نور خورشید مورد استفاده قرار بگیرد، برزنت ترانزیتی به عنوان یک محافظ مناسب از خرابی این محصولات جلوگیری می کند.
انواع تصادفات و حوادث جاده ای در مسیر انواع ماشین آلات سنگین وجود دارد، که اغلب این حوادث می تواند باعث خرابی و از بین رفتن کالا ها و محصولات بار وسایل نقلیه سنگین شود، بنابراین استفاده از برزنت ترانزیتی به دلیل داشتن انعطاف پذیری بالا، می تواند به عنوان یک کاور مناسب برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن این محصولات مورد استفاده قرار بگیرد.
از طرفی، این پارچه دارای ماندگاری بالایی بوده و دارای عمری طولانی می باشد. قیمت مناسب آن موجب می شود تا میزان فروش آن روزانه در حال افزایش باشد. به همین علت تهیه این پارچه برای مشتری بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

عوامل موثر بر قیمت برزنت ترانزیتی

 • کیفیت مواد اولیه به کار رفته برای ساخت برزنت ترانزیتی
 • میزان و درصد مواد اضافه شده برای افزایش ویژگی های ضد آب و آنتی باکتریال برزنت ترانزیتی
 • مساحت و متراژ مورد نظر برای ساخت برزنت ترانزیتی
 • میزان و درصد مواد اضافی برای افزایش مقاومت، استحکام و دوام برزنت ترانزیتی
 • کیفیت برزنت و یا وارداتی بودن آن
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با استفاده از متریال عالی و باکیفیت اقدام به ساخت انواع برزنت ترانزیتی و فروش این محصولات با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای کرده است.

لیست قیمت برزنت ترانزیتی

پارچه های برزنت ترانزیتی دارای کاربرد های فراوانی می باشند و هر یک با توجه به کاربرد و نوعشان دارای قیمت متفاوتی می باشند. برخی از کاربرد های اصلی این پارچه در قسمت زیر نام برده شده اند: 
 • روکش بار ماشین های سنگین: خاصیت ضد آب و ضد آفتابی آن ها موجب می شود تا در تمامی آب و هوا ها مقاوم باشند.
 • روکش بار کشتی ها: از آنجایی که کشتی ها در مجاورت دریا و رطوبت قرار دارند، این پارچه ها می توانند موجب سالم نگه داشتن بار ها شوند.
 •  دوخت انواع چادر های مسافرتی: چادر های مسافرتی برزنتی بسیار مقاوم بوده و در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده هستند.
 • ساخت کالسکه و چتر: ساخت این محصولات از پارچه برزنت موجب می شود تا در برابر آب مقاوم باشند و در هوای بارانی قابل استفاده باشند.
 • محافظ برخی از محصولات کشاورزی: برخی از محصولات به پوششی نیاز دارند تا در برابر عوامل بیرونی از بین نروند.
 • دوخت انواع سایه بان و آلاچیق: به علت خاصیت ضد آبی و ضد آفتابی پارچه های برزنتی، از آن ها در ساخت انواع سایه بان و آلاچیق بهره گرفته می شود. 
هر یک از این محصولات، با ضخامت خاصی تولید می گردند و برای کاربرد خاصی ساخته می شوند. به همین علت با توجه به ضخامت پارچه و ویژگی های آن، نمی توان قیمت ثابتی برای پارچه برزنت ترانزیتی اعلام کرد. از طرفی کیفیت این پارچه با توجه به مواد اولیه متنوع بوده و ویژگی های هر یک با دیگری متفاوت می باشد. برای مثال کشتی ها به پارچه ای نیاز دارند که خاصیت ضد آبی آن نسبت به دیگر انواع پارچه های برزنتی بیشتر باشد.
برای استعلام قیمت محصول مورد نظر خود و اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت با ما در تماس باشید.

خرید برزنت ترانزیتی

علت خرید برزنت ترانزیتی به منظور استفاده در زمینه های مختلفی می تواند باشد که با توجه به این موضوع ابعاد و حجم خرید را می توان متوجه شد. 
چادر احمد که خود تولید کننده محصولات برزنتی از جمله برزنت ترانزیتی می باشد امکان خرید بدون واسطه در حجم های عمده و جزئی را برای مشتریان خود فراهم کرده است و به این منظور در هرجای ایران که هستید می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت مجموعه تماس حاصل نمایید و با کارشناسان مربوطه ارتباط بگیرید همچنین در شهر تهران و کرج علاوه بر خرید تلفنی می توانید مراجعه ی حضوری هم داشته باشید که البته برای خرید از این طریق ابتدا باید با کارشناسان مربوطه از طریق تماس تلفنی هماهنگی های لازم را جهت حضور در مجموعه انجام دهید.

کیفیت برزنت ترانزیتی 

کیفیت برزنت ترانزیتی از این جهت بسیار حائز اهمیت است که عمده ی کاربرد آن به عنوان روکش بار به منظور محافظت از بار است و از آن جایی که مسئولیت بار حمل شده توسط وسایل نقلیه ی مختلف چون کامیون ها و کشتی بر دوش راننده و مالک این وسایل است در صورتی که سطح کیفیت روکش برزنت ترانزیتی پایین باشد عملکرد آن با اشکال رو به رو خواهد شد و در صورت بروز هرگونه خسارت عواقب آن متوجه راننده و مالک وسیله نقلیه خواهد بود نه صاحب بار. همچنین کیفیت بالای برزنت ترانزیتی مانند هر محصول دیگر سبب افزایش طول عمر و ماندگاری بالای آن می شود که همین ویژگی در طول زمان سبب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد و یا به عبارت دیگر صرفه ی اقتصادی محصول را بیشتر می کند.
مجموعه چادر احمد  با هدف جلب رضایت مشتری تمامی محصولات خود از جمله برزنت ترانزیتی را با استفاده از مواد اولیه مرغوب و دستگاه های پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز دنیا و استاندارد های مربوطه تولید می کند و در عین حال با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و قدرت خرید مصرف کنندگان محصولات خود را به طوری تعیین قیمت می کند که در هنگام خرید برای مشتری صرفه ی اقتصادی داشته باشد.

انواع برزنت ترانزیتی

برزنت های ترانزیتی بر حسب مواد اولیه به چند دسته تقسیم می شوند که عبارت اند از: برزنت ترانزیتی پلی پروپیلن، برزنت ترانزیتی پلی استر، برزنت ترانزیتی پی وی سی، برزنت ترانزیتی پلی اتیلن که هر کدام علاوه بر داشتن ویژگی های مشترک دارای برخی ویژگی های خاص خود هستند.
هم چنین برزنت ترانزیتی در دو نوع یک رو دو رو تولید و به بازار عرضه می شود .
مدل یک رو یک لایه پارچه است که یک طرف آن لایه ای چرمی کار شده است و مدل دو رو یک لایه پارچه است که دو طرف آن چرم کار شده است.هر کدام از این دو کاربرد مختص خود را دارند به عنوان مثال برای استفاده به عنوان روکش بار معمولا ً از برزنت ترانزیتی دو رو استفاده می شود چرا که نیاز است استحکام بالایی داشته باشد اما برای دوخت چادر های مسافرتی و سایبان ها برزنت ترانزیتی یک رو گزینه ی بهتری است.

پارچه برزنت 

برزنت ها را می توان بر اساس فاکتورهای مختلفی طبقه بندی کرد، مانند :
نوع مواد به کار رفته  : پلی اتیلن، بوم، وینیل، و ...
ضخامت : که به طور کلی بر حسب میلی متر اندازه گیری می شود .
کارکرد : مانند "عملکرد معمولی"، "وظیفه سنگین" ، "وظیفه فوق العاده سنگین" و ...
استحکام : هر چه تعداد بیشتر باشد، استحکام آن بیشتر است.
 برزنت ها همچنین ممکن است قابل شستشو یا غیرقابل شستشو و ضد آب یا غیر ضد آب و ضد کپک در مقابل غیر ضد کپک باشند. انعطاف پذیری برزنت به ویژه در شرایط سرد قابل توجه است.نوع مواد پلی اتیلن ، به کار رفته در پارچه های برزنت در در درصد ضد آب بودن این پارچه ها تاثیر بسزایی دارد .

قابلیت چاپ روی برزنت

برزنت پلی اتیلن یک پارچه سنتی نیست، بلکه ورقه ای از مواد بافته شده است. مرکز آن از نوارهای پلاستیکی پلی اتیلن آزاد بافته شده و ورقه هایی از همان مواد به سطح چسبانده شده است. این ماده پارچه‌ای مانندی ایجاد می‌کند که به خوبی در برابر کشش در همه جهات مقاومت می‌کند و ضد آب است. 
ورق ها می توانند از پلی اتیلن با چگالی کم ( LDPE) یا پلی اتیلن با چگالی بالا  (HDPE) باشند. هنگامی که این برزنت ها در برابر اشعه ماوراء بنفش درمان شوند، می توانند سال ها در معرض عناصر قرار بگیرند، اما مواد غیر فرابنفش به سرعت شکننده می شوند و در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید، استحکام و مقاومت در برابر آب را از دست می دهند.

برزنت بوم 

برزنت های بوم 100٪ ضد آب نیستند، اگرچه در برابر آب مقاوم هستند. بنابراین، در حالی که مقدار کمی آب برای مدت زمان کوتاهی روی آنها تأثیر نمی گذارد، اما زمانی که آب ایستاده روی برزنت های برزنتی وجود دارد، یا زمانی که آب نمی تواند به سرعت از برزنت های برزنتی تخلیه شود، آب ایستاده از این نوع برزنت می چکد.