برزنت ترانزیتی

برزنت ترانزیتی، با مقاومت و استحکام بالا، به عنوان یک کاور و محافظ مناسب برای انواع ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و در مجموعه چادر احمد به فروش می رسد. این پارچه برزنت، دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و موجب شده تا در صنایع بسیاری کاربرد داشته باشد. به علاوه ضخامت این پارچه به صورت سه لا و یا شش لا می باشد. این پارچه در برابر آب، گرما، باد و... مقاوم بوده و به علت قیمت ارزان خود بسیار محبوب می باشد.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با توجه به استفاده از متریال عالی و باکیفیت در ساخت انواع برزنت ترانزیتی، این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات لازم در زمینه فروش برزنت ترانزیتی، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.

 
برزنت ترانزیتی

پارچه برزنت ترانزیتی

برزنت ترانزیتی، به دلیل استفاده از الیاف طبیعی و پنبه ای با مواد پلیمری، از وزنی مناسب و قابل حمل برخوردار است و می تواند به عنوان کاور و پوششی مناسب برای انواع ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار بگیرد.
این محصولات از انعطاف پذیری مناسبی برخوردارند، در نتیجه در تماس با عوامل متعددی مانند باد، باران و ضربه های سخت احتمالی از اجسام تیز به آسانی دچار پارگی، فرسایش و پوسیدگی نمی شوند.
برزنت ترانزیتی از ویژگی ضد آب بالایی برخوردار است، به همین دلیل شامل آنتی باکتریال بسیار خوبی نیز می باشد، در نتیجه می تواند به عنوان یک کاور مناسب برای محافظت از انواع ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار بگیرد. از طرفی، این پارچه به عنوان پارچه ای ضد آفتاب نیز شناخته می شود زیرا در برابر نور مستقیم خورشید مقاوم بوده و دچار پوسیدگی نمی شود. به علاوه، این پارچه اجازه ی عبور نور خورشید از خود را نمی دهد. به همین علت از پارچه برزنت ترانزیتی به عنوان روکش بار ماشین های سنگین و یا کشتی ها استفاده می کنند. برخلاف ویژگی های بسیار مثبت خود، این پارچه از وزن سبکی نیز برخوردار بوده و  تولید آن در رنگ های مختلف امکان پذیر می باشد. 

مزایای استفاده از برزنت ترانزیتی

گاهی پیش می آید که بار انواع ماشین آلات سنگین از مواد غذایی و محصولات کشاورزی باشد، که در تماس با تابش مستقیم نورخورشید ممکن است به راحتی دچار فساد و خرابی شوند، بنابراین استفاده از برزنت ترانزیتی می تواند به عنوان یک کاور و پوشش مناسب برای جلوگیری از تابش مستقیم نورخورشید مورد استفاده قرار بگیرد.
در صورتی که بار انواع وسایل نقلیه سنگین از موادی مانند کاغذ و گچ باشد، تماس مستقیم با رطوبت و باران می تواند باعث خیس شدن و خرابی این مواد شود، بنابراین استفاده از برزنت ترانزیتی می تواند به عنوان یک کاور مناسب برای جلوگیری از تماس مستقیم نور خورشید مورد استفاده قرار بگیرد، برزنت ترانزیتی به عنوان یک محافظ مناسب از خرابی این محصولات جلوگیری می کند.
انواع تصادفات و حوادث جاده ای در مسیر انواع ماشین آلات سنگین وجود دارد، که اغلب این حوادث می تواند باعث خرابی و از بین رفتن کالا ها و محصولات بار وسایل نقلیه سنگین شود، بنابراین استفاده از برزنت ترانزیتی به دلیل داشتن انعطاف پذیری بالا، می تواند به عنوان یک کاور مناسب برای جلوگیری از خرابی و از بین رفتن این محصولات مورد استفاده قرار بگیرد.
از طرفی، این پارچه دارای ماندگاری بالایی بوده و دارای عمری طولانی می باشد. قیمت مناسب آن موجب می شود تا میزان فروش آن روزانه در حال افزایش باشد. به همین علت تهیه این پارچه برای مشتری بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
برزنت ترانزیتی

عوامل موثر بر قیمت برزنت ترانزیتی

 • کیفیت مواد اولیه به کار رفته برای ساخت برزنت ترانزیتی
 • میزان و درصد مواد اضافه شده برای افزایش ویژگی های ضد آب و آنتی باکتریال برزنت ترانزیتی
 • مساحت و متراژ مورد نظر برای ساخت برزنت ترانزیتی
 • میزان و درصد مواد اضافی برای افزایش مقاومت، استحکام و دوام برزنت ترانزیتی
 • کیفیت برزنت و یا وارداتی بودن آن
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با استفاده از متریال عالی و باکیفیت اقدام به ساخت انواع برزنت ترانزیتی و فروش این محصولات با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای کرده است.

لیست قیمت برزنت ترانزیتی

پارچه های برزنت ترانزیتی دارای کاربرد های فراوانی می باشند و هر یک با توجه به کاربرد و نوعشان دارای قیمت متفاوتی می باشند. برخی از کاربرد های اصلی این پارچه در قسمت زیر نام برده شده اند: 
 • روکش بار ماشین های سنگین: خاصیت ضد آب و ضد آفتابی آن ها موجب می شود تا در تمامی آب و هوا ها مقاوم باشند.
 • روکش بار کشتی ها: از آنجایی که کشتی ها در مجاورت دریا و رطوبت قرار دارند، این پارچه ها می توانند موجب سالم نگه داشتن بار ها شوند.
 •  دوخت انواع چادر های مسافرتی: چادر های مسافرتی برزنتی بسیار مقاوم بوده و در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده هستند.
 • ساخت کالسکه و چتر: ساخت این محصولات از پارچه برزنت موجب می شود تا در برابر آب مقاوم باشند و در هوای بارانی قابل استفاده باشند.
 • محافظ برخی از محصولات کشاورزی: برخی از محصولات به پوششی نیاز دارند تا در برابر عوامل بیرونی از بین نروند.
 • دوخت انواع سایه بان و آلاچیق: به علت خاصیت ضد آبی و ضد آفتابی پارچه های برزنتی، از آن ها در ساخت انواع سایه بان و آلاچیق بهره گرفته می شود. 
هر یک از این محصولات، با ضخامت خاصی تولید می گردند و برای کاربرد خاصی ساخته می شوند. به همین علت با توجه به ضخامت پارچه و ویژگی های آن، نمی توان قیمت ثابتی برای پارچه برزنت ترانزیتی اعلام کرد. از طرفی کیفیت این پارچه با توجه به مواد اولیه متنوع بوده و ویژگی های هر یک با دیگری متفاوت می باشد. برای مثال کشتی ها به پارچه ای نیاز دارند که خاصیت ضد آبی آن نسبت به دیگر انواع پارچه های برزنتی بیشتر باشد.
برای استعلام قیمت محصول مورد نظر خود و اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت با ما در تماس باشید.