پارچه برزنت کیفی

پارچه برزنت با عناوین مختلف در بین مردپ رکاج دارد شاید شما نیز این عناوین راشنیده باشید مانند پارچه ضد آب، پارچه نسوز، کرباش و... اگر توجه کرده باشید بیشتر به دلیل ویژگی های پارچه برزنت است که آن را به این نام پی نامند. در برخی موارد بر لساس کاربردی که پارچه برزنت دارد آن را با نام کاربرد ان می نامند مانند پارچه برزنت کیفی. به دلیل ضخامت و مقاومت ا بالا و همیمطور تحمل وزن بالا از پارچه برزنا برای ساخت انواع کیف، کوله پشتی و انواع ساک ها استفاده می شود. 
پارچه برزنت کیفی

ویژگی های پارچه برزنت کیفی

پارچه برزنت کیفی همان به دلیل ضد آب بودن محافط خوبی به عنوان کیف به حساب می اید. اصولا درون کیف و یا ساک ها وسایل با ارزشی قرارداده می شود که احتیاج است در شرایط مختلف به خوبی از انها مراقبت شود. برای انکه از لباس ها، کیف پول، گارت اعتباری لپ تاپ، کتاب و... نگهداری کنیم احتیاج است درون کیفی باشند که  در برابر ضرب۶ و اب مقاوم باشد. به هین دلیل برای دوخت ساک ها و انواع کیف ها از پارچه برزنت کیفی استفاده می شود. پارچه برزنت کیفی ضد اب بوده و در ضخاما های متفاوت تولید می شود.

موارد مصرف پارچه برزنت کیفی 

  • کیف های لپ تاپ ها در سایز ها و رنگ بندی های مختلف
  • دوخت کوله پشتی های مختلف مدارس
  • دوخت کوله های نظامی 
  • دوخت کوله های کوهنوردی
  • دوخت ساک مو چمدان مسافرتی
  • دوخت ساک کیسه خواب و ساک چادر مسافرتی
  • و.‌‌..

قیمت پارچه برزنت کیفی 

قیمت پارچه برزنت کیفی متاثر از عوامل مختلفی است که می توان به تنوع رنگ، نوع دوخت و همچنین طراحی های زیبا اشاره کرد. قابل ذکر است که انواع پارچه برزنت بر اساس وزن انها به فروش می رسند هرنوع پارچه برزنت دارای قیمتی واحد است که بر حسب کیلو گرم فروخته می شود. چادر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه فروش انواع پارچه برزنت از جمله پارچه برزنت کیفی، این محصول را با مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز ارایه می دهد. برای اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.