پارچه برزنت در تهران


از بهترین تولیدات مجموعه چادر برزنت احمد، می توان به پارچه برزنت اشاره کرد که دارای ویژگی های منحصر به فرد و پر کاربردی می باشد که بسیار مزیت بالایی دارد. جهت خرید انواع پارچه برزنت به صورت سفارشی و اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن های مجموعه چادر برزنت احمد تماس بگیرید.

 

پارچه برزنت در تهران
 

بهترین پارچه برزنت در تهران

پارچه برزنت، پارچه ای  بسیار سخت و محکم و ضخیم می باشد که در مقابل این ویژگی ها می توان به  منعطف و ضدآب بودن آن نیز اشاره کرد. بافت پارچه برزنت از پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک هایی مانند پلی اتیلین می باشد که در مقاومت آن تاثیر بسزایی دارند. پارچه برزنت بر اساس کاربردی که دارد به دو صورت پنبه و پلی استر پنبه است. عرض استاندارد پارچه برزن از ۱ متر تا ۲/۵ متر و  از وزن ۲۲۰ الی ۷۴۰ گرم بر متر مربع موجود است. برای خرید پارچه برزنت در تهران می توانید به چادر برزنت احمد مراجعه کرده و نوع پارچه برزنت مورد نظر خود را سفارش دهید.
 

جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
09129639825

انواع پارچه برزنت در تهران

پارچه برزنت در دسته بندی های متفاوتی از جمله موارد زیر وجود دارد:
انواع پارچه برزنت بر اساس ضخامت : یک لا نخ تا شش لا نخ
اتواع برزنت بر اساس مواد شیمیایی : برزنت موادی، برزنت خام ، برزنت چاپی، برزنت آهاری، برزنت های خطی 
انواع برزنت بر اساس کاربرد: بززنت چادر های مسافرتی، بززنت کانتینری، برزنت کیفی 

پارچه برزنت ضد آب

پارچه برزنت ضد آب یکی از بهترین پارچه های برزنتی است. پارچه برزنت ضد آب در دوخت پرده های ضخیم و عایق حرارت، روکش اتومبیل ها و ساک و کیف های مختلف و به طور کل در هر جا که ضخامت در مقایسه با ظرافت اولویت دارد مورد مصرف قرار می گیرند. در تولید پارچه برزنت ضد آب از الیاف پلی استر و پلی اتیلن استفاده شده که تقریبا در برابر اب نفوذ ناپذیر می باشند. 

قیمت پارچه برزنت در تهران

پارچه های برزنتی با قابلیت های مختلف مصرف، در انواع مختلف و با قیمت های متفاوت در بازار خرید و فروش می شوند. تولیدی های زیادی در کشور بافت انواع پارچه های برزنتی را در دستور کار خود دارند.برزنت از چند لایه نخ به اصطلاح تاروپود تشکیل شده است. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت با چادر برزنت احمد در ارتباط باشید.

پارچه برزنت نخی

یکی از مدل های پر کاربرد پارچه برزنت، پارچه برزنت نخی است که دارای ویژگی های منحصر به فرد و قیمت مناسب می باشد. از پارچه برزنت نخی در مصارف گوناگون از جمله تهیه روکش صندلی ماشین، انواع کیف و کفش و... استفاده می شود.

ویژگی های پارچه برزنت نخی

همانطور که گفتیم پارچه برزنت نخی دارای ویزگی های خاص و منحصر به فردی است که توجه بسیاری از تولید کنندگان را به خود جدب کرده است. از جمله ویژگی های پارچه برزنت نخی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
پارچه برزنت نخی دارای وزنی سبک است.
پارچه برزنت نخی هوای گرم را به راحتی دفع می کند.
پارچه برزنت نخی جنسی نرم تری نسبت به دیگر انواع پارچه برزنت دارد دارند.
پارچه برزنت نخی در عرض های مختلف تولید می گردد.
پارچه برزنت نخی بسیار محکم و بادوام است.
پارچه برزنت نخی بیشتر برای فصول گرم سال مناسب است.