نمایندگی فروش پارچه برزنت

نمایندگی فروش پارچه برزنتی دلیل ارائه برندهای مختلف دارای تنوع بیشتری است. برزنت یکی از بهترین پارچه های ضد آب است که دارای انواع مختلفی است. این پوشش را می توان برای پوشش سقف، تولید چادر مسافرتی، کاور و چادر خودرو و … به کار برد. در نمایندگی فروش برزنت پخش نیز که با نام تولیدی پارچه برزنت نیز شناخته می شود، انواع پارچه با کیفیت های متنوع ارائه می شوند. هر پارچه باید دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی باشد. به این معنی که با توجه به نوع آن ویژگی ها ممکن است تغییر کند. در ادامه برخی از ویژگی های مشترک بین انواع پارچه برزنت را ذکر خواهیم کرد:
  • قابلیت جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت
  • مقاومت در برابر نفوذ نور خورشید
  • عدم پوسیدگی
  • دارای رنگ ثابت
  • عدم رنگ پریدگی در برابر نور خورشید
  • وزن کم
نمایندگی فروش پارچه برزنت
بیشتر برزنت های تولید شده دارای این ویژگی ها هستند. از این رو ممکن است در صورت متغیر بودن جنس پارچه، کیفیت آن نیز تخت تاثیر قرار بگیرد. مرکز پخش برزنت درکرج و  تهران نیز انواع چادر و پارچه ضد آب را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

انواع مشخصات پارچه برزنتی کدامند؟

هر پارچه برزتتی دارای مشخصات خاص خود است. برخی از پوشش ها مقاومت بیشتر در برابر شرایط جوی و محیطی دارند. مثلا برزنت کانتینری یکی از بادوام ترین انواع برزنت است. پوشش کانتینر، کاور کردن انواع خودرو و … از کاربردهای این پارچه است. دوخت چادر برزنتی نیز باید دارای استانداردهای لازم باشد. مشخصات پارچه برزنت را می توانید با مطالعه ویژگی های این پوشش از طریق سایت مطلع شوید.

نمایندگی مرکز پخش و فروش برزنت

در مراکز پخش برزنت مانند چادراحمد، انواع پوشش های مقاوم با قیمت تولیدی به صورت متری و عمده به فروش می رسند. برزنت نیز به عنوان یک پارچه پرفروش در بسیاری از این مراکز با تنوع رنگی بالا موجود است. نمایندگی فروش پارچه برزنت تنوع بسیار زیادی نسبت به فروشگاه های دیگر دارد.
یشتر کارگاه های کوچک منسوجات در کشور مشغول به تولید پارچه برزنت هستند، البته از نوع کوچک و سنتی. اما در این بین مراکز پیشرفته ای مانند کارخانه چادراحمد نیز وجود دارد که به تولید مدل های مختلف و مدرن پارچه های برزنتی مشغول است. این کارخانه و به لطف داشتن دانش و تخصص کافی و نیروی متخصص توانسته محصولی با کیفیت را طراحی و تولید کند.
برای خرید پارچه برزنت ایرانی با بهترین کیفیت می توانند به فروشگاه اینترنتی چادراحمد و یا نمایندگی های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و با ارزانترین قیمت این محصول را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان محصول خود را جلوی درب منزلتان تحویل بگیرید.
بهتر است در هنگام خرید پارچه برزنت از کیفیت محصول با خبر شوید برای اینکه در بازار تعدادی از فروشندگان هستند که جنس بی کیفیت را به جای جنس با کیفیت به مشتریان می فروشند.
نمایندگی فروش پارچه برزنت،  قیمت پارچه برزنت،قیمت پارچه برزنت سفید، قیمت پارچه برزنت ، قیمت پارچه برزنت متری، پارچه برزنت ضد آب، قیمت پارچه برزنت ضد آب، قیمت پارچه برزنت ارزان، قیمت پارچه برزنت مشکی

انواع برزنت

برزنت دارای انواع گوناگونی می باشد که از انواع برزنت می توان موارد زیر را نام برد:

  •  برزنت خطی

منظور از برزنت خطی، پارچه خطی بافته ای ویا برزنت نانو خطی است.
جود خطوط راه راه در طراحی این نوع پارچه مسبب زیبایی و شناسایی راحت تر این برزنت نسبت به سایر پارچه ها خواهد بود.

  • برزنت خام

برزنت خام پارچه ای می باشد که بافته شده ولی به آن مواد و رنگ زده نشده است.

  • برزنت موادی

برزنت موادی، برزنتی می باشد که در واقع وقتی برزنت خام تولید شد به آن رنگ و مواد زده می شود و به همین دلیل نام برزنت موادی روی آن گذاشته شده است.

  • برزنت چاپی

برزنت چاپی دارای قابلیت چاپ می باشد و چاپ بر روی آن توسط  لیزر صورت می گیرد.
بر روی برزنت چاپی می توان طرح های پیچیده و دلخواه را چاپ نمود. 
شما می توانید جهت اطلاع از قیمت انواع برزنت در فروشگاه چادر برزنت احمد و یا دریافت مشاوره از متخصصین مجرب این مجموعه با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.