پارچه سازه برزنتی

سازه برزنتی، سازه ای است با اسکلت های معمولا فلزی و پوشش سقف و دیولره های برزنتی. در واقع سازه برزنتی یک نوع سایبان بزرگ نی باشد که برای مصارف گوناگون موقت و دائم استفاده می شود. سازه های نمایشگاهی از جمله نمونه های سازه برزنتی می باشد. به جز نمایشگاه امروزه به دلایل مختلف از سازهبرزنتی به عنوان اقامتگاه موقت تستفاده می شود از جمله انواع بازار ها و بازارچه ها. پارچه هایی که برایسازه برزنتی  به کار می روند نه می توانند از جنس برزنت های سبک باشند که در زمان کوتاهی دچار پارگی و پوسیدگی شوند، و نه از بین برزنت های محکم انتخاب شوند که از انعطاف کافی برای دوخت چادر برخوردار نباشند. به طور کلی برزنتی که برای این منظور استفاده می شود باید ضد آب و حتی الامکان ضد آفتاب باشد.
 
پارچه سازه برزنتی

پارچه برزنت

پارچه برزنت، پارچه های مستحکم و ضد آب است که برای دوختن چادر های مسافرتی، تولید کیف های ضد آب، کاربردهای نظامی، چتر، روکش کولر، چادر وسایل نقلیه سنگین، سایبان، پرده های ضخیم و … از این پارچه استفاده می شود. پارچه برزنت مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و آب دارد و همچنین از ضخامت بسیار بالا و استحکام خوبی برخوردار است.جنس پارچه برزنت از کرباس و یا پلی استر است و با روکشهایی از جنس یورتان یا پلاستیک پوشیده شده است و جنس ضد آب این پارچه با لایه ای از پی وی سی پوشیده شده است. به دلایل بسیاری از پارچه برزنت برای ساخن سازه استفاده می شود از جمله موارد زیر:
  • ضد آب بودن پارچه برزنت
  • استقامت کششی بالا پارچه برزنت
  • مقاومت بالا در برابر خورشید و ممانعت از عبور نور خورشید پارچه برزنت
  • مقرون به صرفه برای نواحی که سقف ندارند و باز می باشند پارچه برزنت

پارچه برزنت ضد  آب

پارچه برزنت ضد  آب می تواند در برابر فشار ۱۰۰۰ میلی متر آب مقاومت کند و نشتی از آن بروز ندهد و همین امر منجر شده تا پارچه برزنت ضد آب در صنعت پوشاک علاقه مندان زیادی پیدا کند همچنین ضدآب بودن پارچه منجر به مقاومت در برابر باکتریها شده است و در بیمارستانها استفاده می شود.

مقاومت پارچه برزنت

پارچه برزنت دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر گرما، سرما، برف و باران و آتش است. این امر موجب می شود از این پارچه برای مصارف گوناگون در شرایط متفاوت جوی استفاده شود. یکی از بهترین نوع پارچه برزنت و مقاوم ترین آنها پارچه برزنت ارتشی است که از آن برای دوخت چادر و تجهیزات ارتشی مانند چادر ارتشی، کیسه خواب، کوله پشتی و... موارد استفاده می شود.

فروش پارچه سازه برزنتی

قیمت پارچه سازه برزنتی نسبت به جنس پارچه و متراژ متفاوت است. به همین دلیل است که چه به صورت حضوری خرید کنید و چه بخواهید از گزینه خرید اینترنتی پارچه برزنتی استفاده کنید، باید از معتبر بودن عرضه کننده این محصولات مطمئن شوید.  چادر برزنت احمد یکی از مراکز فروش پارچه برزنت معتبر در تهران می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه های  برزنتی و سفارش و خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید