آلاچیق برزنتی

آلاچیق برزنتی، به سازه ای گفته می شود که در محیط ها و فضای سبز بیرون ساختمان ها و آپارتمان ها، به عنوان مکانی برای استراحت در تمام فصل های سال، مورد استفاده قرار می گیرد.
چادر برزنت احمد دارنده نشان استاندارد و تولید کننده برتر کشور، با ساخت و تولید با استفاده از متریال عالی و باکیفیت، این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.
مشتریان عزیز می توانند برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه قیمت انواع آلاچیق برزنتی، مشاوره با کارشناسان و ثبت سفارش، با شماره تلفن های درج شده در سایت، تماس حاصل نمایند.
آلاچیق برزنتی

آلاچیق برزنتی چیست؟

آلاچیق برزنتی به نوعی سازه برزنتی می گویند که به عنوان مکانی مناسب برای استراحت در تمام فصول سال، در منطقه بیرونی از آپارتمان ها و منازل مسکونی، مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده از برزنت برای ساخت آلاچیق برزنتی باعث شده تا این محصول از مقاومت مناسبی در برابر نفوذ نور فرابنفش خورشید برخوردار باشد، ولی برای دریافت ویتامین دی توسط افراد و به خصوص کودکان مفید باشد.
در ساخت آلاچیق برزنتی از الیاف طبیعی و پنبه ای با مواد پلیمری استفاده می کنند که باعث می شود تا این محصول از وزنی بسیار مناسب و قابل حمل برخوردار باشد.
برزنت به کار رفته در ساخت این محصول از مقاومت مناسبی در برابر نفوذ آب و رطوبت برخوردار است و به همین دلیل شامل آنتی باکتریال بسیار خوبی نیز می باشد.
این محصول از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار است، به همین دلیل در تماس با عواملی مانند باد، باران و ضربه های احتمالی از اجسام تیز، به راحتی دچار کشش و پارگی نمی شود.
برزنت به کار رفته در ساخت آلاچیق برزنتی از استرس دمایی بالایی برخوردار است، به همین دلیل نیز به راحتی در تماس با حرارت بالا، دچار احتراق نمی شود.

عوامل موثر در انتخاب برزنت برای ساخت آلاچیق برزنتی

برزنت های متنوع دارای سطوح صاف و دوختی بسیار منظم می باشند.
برزنت به دلیل روش نصب و استفاده آسان و انعطاف پذیری مناسب، می تواند به عنوان گزینه ای مناسبی برای ساخت آلاچیق برزنتی مورد استفاده قرار بگیرد.
برزنت به کار رفته در ساخت آلاچیق برزنتی از مقاومت مناسبی در برابر انواع اشعه های خطرناک مانند نور فرابنفش خورشید برخوردار است، ولی می تواند به عنوان گزینه خوبی برای جذب ویتامین دی که برای سلامتی انسان ها به خصوص کودکان مفید و لازم است، مورد استفاده قرار بگیرد.
برزنت با داشتن تنوع زیاد در رنگ و طرح می تواند به عنوان یگ گزینه مناسب برای ساخت انواع آلاچیق برزنتی مورد استفاده قرار بگیرد، که در نتیجه می تواند به راحتی بیشتر سلیقه ها را راضی نماید.
انعطاف پذیری بالای برزنت باعث شده تا به عنوان گزینه مناسبی برای ساخت سقف آلاچیق برزنتی مورد استفاده قرار بگیرد، در نتیجه در تماس با عوامل متعددی مانند باد و باران شدید به راحتی دچار سایش و کشش نشود.
برزنت از مقاومت مناسبی در برابر تغییرات متنوع آب و هوایی برخوردار است که در نتیجه در تماس با دما هایی مانند گرما، سرما و رطوبت، به آسانی دچار انقباض، انبساط و تغییر شکل نمی شود.

عوامل موثر بر قیمت آلاچیق برزنتی

نوع و جنس برزنت به کار رفته در ساخت آلاچیق برزنتی
درصد و میزان مقاومت برزنت به کار رفته در ساخت آلاچیق برزنتی در برابر نور فرابنفش خورشید
مواد اولیه به کار رفته در ساخت برزنت در آلاچیق برزنتی
میزان و درصد مواد اضافه شده به برزنت برای افزایش مقاومت این محصول در برابر نفوذ آب و رطوبت
درصد آنتی باکتریال به کار رفته در ساخت برزنت
چند لا نخ بودن برزنت به کار رفته برای ساخت آلاچیق برزنتی 

قیمت آلاچیق برزنتی

آلاچیق برزنتی تولید شده در چادر احمد در عین داشتن سطح کیفی بالا از قیمتی ارزان و مقرون به صرفه نسبت به سایر محصولات مشابه برخوردار است چرا که این مجموعه با پایبندی به اصول مشتری مداری همواره تلاش کرده است از مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز دنیا در تولیدات خود بهره ببرد اما با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و قدرت خرید مصرف کنندگان قیمت نهایی را طوری تعیین کند که خرید آن ها برای مصرف کنندگان از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. البته همانطور که پیش تر به این موضوع اشاره شد باید در نظر داشت که عواملی چون ضخامت و نوع پارچه مورد استفاده در تولید آلاچیق های برزنتی نیز بر قیمت نهایی این محصولات تأثیر گذارند.

برزنت آلاچیق

برزنت آلاچیق نوعی پارچه برزنت است که در رنگ های مختلف موجود است و در پوشش سقف آلاچیق ها به کار برده می شود و به همین دلیل می بایست از استحکام بالایی برخوردار باشد و خاصیت ضد آب و ضد آفتاب داشته باشد چرا که آلاچیق ها در فضای باز نصب و اجرا می شوند و طبیعتاً در معرض بارش برف و باران و تابش خورشد خواهند بود.

آلاچیق تاشو برزنتی

آلاچیق تاشو برزنتی که نام دیگر آن آلاچیق مسافرتی است سازه ای برزنتی است که به صورت پرتابل تولید می شود به این معنی که می توان آن را به راحتی جمع آوری کرد و در مکان های مختلف برپا کرد.
این نوع آلاچیق پایه هایی از جنس آلومینیوم دارد و برزنت مورد استفاده در آن برزنتی با انعطاف بالا و سبک است به همین علت دارای وزن سبکی است که سبب سهولات در جا به جایی و حمل و نقل آن شده است. آلاچیق های تاشو برزنتی برای استفاده در مسافرت و فضاهایی چون محوطه ی آزاد کافه و رستوران ها که به تغییر دکوراسیون در فصول مختلف نیاز دارند مناسب می باشند.

سقف برزنتی آلاچیق

آلاچیق ها در انواع مختلفی از جمله آلاچیق چوبی، آلاچیق سیمانی و غیره ساخته می شوند. یکی از انواع آلاچیق اسکلتی فلزی و یا چوبی دارد اما سقف آن با استفاده از برزنتی مناسب با این کاربرد پوشانده می شود و به همین دلیل با نام آلاچیق برزنتی شناخته می شوند. یکی از دلایلی که آلاچیق های برزنتی مورد توجه قرار می گیرند این است که سقف آلاچیق برزنتی را  می توان در اشکال مختلفی طراحی و اجرا کرد و به همین منظور در فضاهایی که زیبایی شناختی و ایجاد جلوه های بصری در فضا اهمیت دارد آلاچیق های برزنتی از بهترین گزینه ها خواهند بود.

چادر برزنتی آلاچیق

منظور از چادر آلاچیق روکش پارچه ای آلاچیق ها می باشد که می تواند فقط به صورت سقف و یا به صورت سقف و دیواره برای آلاچیق طراحی شود. این روکش می بایستی در برابر عوامل محیطی چون سرما و بارش باران و برف و نور آفتاب مقاوم باشد همچنین از استحکام بالایی برخوردار باشد و به راحتی پاره نشود. در بسیاری از موارد برای دستیابی به خصوصیات ذکر شده از پارچه برزنتی برای تولید روکش آلاچیق ها استفاده می شود که به آن چادر برزنتی آلاچیق گفته می شود.