چادر برزنتی

چادر برزنتی به علت ضخامت و ضد آب بودن پوشش مناسب برای انواع محیط های باز و وسایل نقلیه می باشد. در تمامی انواع چادر ها مانند : چادرهایی مسافرتی، چادرهای کوهنوردی، چادرهای صحرایی، چادر های نظامی و... از انواع پارچه برزنت استفاده شده است. در واقع چادر برزنتی به علت ویژگی های زیادی که دارد مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. 

کاربرد چادر برزنتی

از انواع چادر برزنتی در مکان های مختلف با کاربرد های متفاوت استفاده ی شود. از انواع آن می توان به مواررد زیر اشاره کرد :

سایبان های برزنتی

همانطور که از نام آنها پیداست سایبان های برزنتی، در مکان های آفتاب گیر برای محافطت از نورخورشید قرار می گیرند. از سایبان های برزنتی در مکان هایی مانند : جلوی شیشه فروشگاه ها و مغازه ها، جلوی پنجره ها و سقف های کاذب پارکینگ های سرباز و... قرار می گیرند. پارچه  برزنتی که برای سایبان های برزنتی به کار برده می شود باید مقاومت زیادی در برابر آب و رطوبت و آفتاب داشته باشند. همچنین می توان به راحتی روی آن ها تبلیغات مربوط به اجناس و نام فروشگاه و مغازه را چاپ کرد. به همین دلیل پارچه های برنتی ضد آب و آفتاب بهترین گزینه برای این کار به حساب می آیند.

چادر برزنتی ترانزیتی

برای حفاظت از بدنه ماشین و بار آن ها از چادر برزنتی ترانزیتی استفاده می شود. نور آفتاب و شرایط جوی بد جاده ها امکان آسیب به محصولات در اثر رطوبت، نور خورشید، باد و گرد و خاک زا بالا می برد. به همین دلیل وجود چادر برزنتی ترانزیتی ضد آب و مقاوم در برابر شرایط جوی لازم است.

چادر برزنتی محافظ

برخی اط تاسیسات خانه ها و مکان های عمومی و صنعتی در فضای باز نگهداری می شوند مانند انواع کولرهای گازی و آبی، چیلر ها و دستگاه های تصفیه هوا. با گذشت زمان و تابش نور آفتاب و بارش های فصلی مثل برف و باران، زنگ زده و پوسیده شده و به مرور از عمر آن ها کاسته می شود. بهترین کار برای جلوگیری از این خطرات، دوخت روکش های برزنتی برای کولرها است. این روکش ها را از برزنت های ضد آب استفاده کنید. با این کار علاوه بر جلوگیری از موارد ذکر شده، از ورود گرد و خاک به داخل کولرها و آسیب به موتور آن ها جلوگیری می کنید.

پوشش استخر برزنتی

به منظور حفظ کیفیت اب استخر و جلوگیری از ورود هر گونه آلودگی و همچنین صرفه جویی در هدر رفت آب از روگش های استخری استفاده می شود. این روکش ها به دلیل خاصیت ضد اب و مقاومت در برابر نور خورشید تمامی موارد ذکر شده را پوشش می دهند.

چادر برزنتی  ماشین

استفاده از چادر برای وانت بار و اتومبیل ها تقریبا در تمامی شهرها گسترش پیدا کرده است. پارچه های برزنتی ضد آب و ضد آفتابی که برای دوخت این چادرها به کار می برند باعث می شود از اتومبیل و بار نیسان وانت ها در برابر تغییرات جوی محافظت کند. قیمت پارچه برزنتی ضد آب برای تهیه این روکش ها یکی از ملاک های خرید این پارچه ها می باشد.

چادر مسافرتی برزنتی 

دوخت انواع چادرهای مسافرتی از مهمترین کاربردهای چادرهای برزنتی ضد آب است. برای تهیه این چادرها بهتر است از پارچه های ضد آب یک یا دو لا نخ استفاده شود که انعطاف بهتری هنگام دوخت داشته باشند. اگرچه پارچه های برزنت شمعی ضد رطوبت بهترین گزینه برای این چادرها هستند اما برای برپایی چادرهای کمپ ها و اردوها، از برزنت های نظامی استفاده می کنند. دلیل آن نیز وسعت زیاد و چند نفره بودن این چادرهاست که اگر پارچه به کار برده شده برای آن ها نازک باشد به سرعت پاره می شوند.

قیمت چادر برزنتی

قیمت چادر برزنتی به عوامل مختلفی مانند : ضخامت چادر برزنتی، ضد آب بودن چادر برزنتی، ضد حریق بودن چادر برزنتی، ابعاد و وزن چادر برزنتی و... بستگی دارد. برای خرید چادر برزنتی قبل از خرید اط مشاوران خبره کمک بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت نموده و بهترین خرید را انجام دهید. چادر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه تولید و دوخت انواع چادر های برزنتی با قیمتی مناسب و کیفیتب بالا در خدمت شما عزیزان می باشد.
 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید