تولیدی چادر مسافرتی

چادر مسافرتی یکی از تجهیزاتی است که در هر خانواده به دلایل مختلف وجود دارد. در واقع چادر مسافرتیبه عنوان سرپناه دوم محسوب می شود. کاربرد چادر مسافرتی فقط برای مسافرت و یا کمپ نیست. در بعضی از موارد مانند وقوع سیل یا زلزله شرایطی پیش می آید که مجبور به استفاده از چادر مسافرتی هستیم. اما مساله مهم تهیه چادر مسافرتی مناسب با نیاز هر فرد می باشد. مجموعه چادرر برزنت احمد با سالها تجربه در زمینه دوخت انواع چادر مسافرتی با متریال با کیفیت و عرضه به بازار به عنوان یکی از مراکز تولیدی چادر مسافرتی شناخته شده است. 
 
تولیدی چادر مسافرتی

دوخت چادر مسافرتی

دوخت چادر مسافرتی یکی از مسایل مهم در خریداری چادر مسافرتی است. در صورتی که دوخت چادر مسافرتی به درستی انجام نشده باشد امکان آسیب چادر بسیار زیاد است. امکان دارد درزها و اضلاع چادر از هم باز شوند و چادر در سفر قاب استفاده نباشد. و یا ینکه دوخت ها محکم نبوده و اتصالات از آن خارج شوند. تمامی این موارد باعث کاهش عمر مفید چادر مسافرتی و افزایش هزینه نگهداری آن می شود. چرا که برای استفاده مجدد مجبور دوخت دوباره چادر خواهید بود. در نتیجه قبل از خرید از دوخت درزهای چادر اطمینان حاصل نمایید.

قیمت چادر مسافرتی

قیمت چادر مسافرتی بر اساس فاکتورهایی از جمله : نوع چادر مسافرتی، جنس چادر مسافرتی و ظرفیت چادر مسافرتی تعیین می شود. قبل از خرید چادر مسافرتی توجه داشته باشید که بهترین نوع متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید. برای تهیه چادر مسافرتی می توانید به انواع فروشگاه ها مراجعه نمایید ولی برای دست یافتن به قیمتی مناسب و جنسی مرغوب بهتر است به تولیدی چادر مسافرتی مراجعه نمایید. 
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید