پارچه برزنتی کامیون 

پارچه برزنتی کامیون از پارچه های مستحکم و ضد آب می باشد، تا در برابر شرایط جوی متفاوت دوام و کارایی بالایی داشته باشد. امروزه حمل و نقل انواع بارها در بین شهر های مختلف توسط انواع ماشین های سنگین مانند کامیون، تریلی و خاور انجام می شود. بستهبه نوع بار و کالایجابه جا شده نیاز است تا کانکس ماشین سنگین سرپوشیده باشد. برخی از کالا ها مانند مواد غذایی و دارویی نیازبه محافظت در برابر شرایط جوی نامناسب و تابش مستقیم نور را در حال انتقال دارند. این امر لزوم استفاده از پارچه برزنتی کامیون را مطرح کرده است. از ویژگی های پارچه برزنتی کامیون می توان به ضد آب و ضد آفتاب بودن این پارچه ها، همراه با استحکام و ضخامتشان نیز نام برد.

ویژگی پارچه برزنتی کامیون 

  • ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت.
  • ضد آفتاب و محافظ در برابر نور مستقیم خورشید.
  • مقاوم در برابر وزش بادهای شدید.
  • مقاوم در برابر حرارت و شعله آتش.
  • مقاوم در برابر چنگال و نوک پرندگان.
  • انعطاف پذیری بالا به منظور پوشانندگی بهتر.
  • وزن کم و جا به جایی راحت پارچه های برزنت.

انواع پارچه برزنتی کامیون 

پارچه برزنتی کامیون از جنس برزنت ضد آب می باشد که قابلیت جلوگیری از عبور نور خورشید و آب به داخل کانتینر را دارد. از دیگر ویژگی های پارچه برزنتی کامیون وزن سبک ، مقاومت و طول عمر بالا و استحکام ان در شرایط آب و هوایی مختلف را می توان نام برد.اما همین پارچه برزنتی کامیون خود دارای انواع مختلفی است که در شرایط متفاوت استفاده می شود. از انواع پارچه برزنتی کامیون می توان برزنت نانو، برزنت شمعی ، برزنت مشمایی و …را نام بردو در ادامه به توضیح مختصری از انواع پارچه برزنتی کامیون می پردازیم :

برزنت شمعی

این نوع برزنت به دلیل ضخامت کم و مقاومت پایین تر، مناسب برای شرایط آب و هوای معتدل است.

برزنت ضد آب

برای شرایط جوی مرطوب و معتدل می توان از این نوع پارچه برزنتی کامیون  استفاده کرد. زیرا یک لایه پلاستیکی ضد آب به آن ها اضافه شده است.

برزنت کانتینری

بهترین نوع برزنت برای استفاده به عنوان برزنت کامیون، برزنت تریلی یا ترانزیتی می باشد. این پارچه از لحاظ ضخامت، کیفیت، انعطاف پذیری برای این منظور بسیار ایده آل است.

قیمت پارچه ی برزنت کامیونی

قیمت پارچه ی برزنت کامیونی با توجه به نوع قیمت پارچه ی برزنت کامیونی نحوه دوخت و ابعاد آن مشخص می شود.قابل ذکر است که پارچه ی برزنت کامیونی در رنگ های مختلف تولید می شوند. قیمت پارچه ی برزنت کامیونی بر اساس متراژ محاسبه می شود. پارچه ی برزنت کامیونی در اوزان 220 تا 740 گرمی و عرض 100 تا 200 سانتی متری تولید می گردد.  البته باید این را در نظر داشت که قیمت پارچه ی برزنت کامیونی نسبت به نوع آن متفاوت است. به طور مثال قیمت پارچه های شمعی از برزنت های ضد آب و کانتینری کمتر است. این اختلاف قیمت به دلیل تفاوت در لایه های تشکیل شده آن ها نیز می شود. همچنین قیمت پارچه ی برزنت کامیونی متری با پارچه ی برزنت کامیونی آماده و دوخته شده متفاوت است. معمولا قیمت پارچه های دوخته شده و آماده که حلقه زده شده و آماده نصب باشند بیشتر است.

فروش پارچه ی برزنت کامیونی

فروش پارچه ی برزنت کامیونی به صورت عمده و متری صورت می گیرد. دوخت پارچه ی برزنت کامیونی با ظرافت و کیفیتی بالا توسط چادر برزنت احمد انجام می شود و با قیمت مناسب به فروش می رسد. برای اطلاع اط قیمت ها و ثبت سفارش با چادر برزنت احمد در تماس باشید.
برای اطلاع از قیمت با شماره   ۰۹۱۲۹۶۳۹۸۲۵ تماس حاصل نمایید